• Každý dárek s Vaší fotkou a textem
  • Vyrobeno s láskou
  • Více než 2000 personalizovaných dárků!

Chcete pracovat v té nejlepší společnosti v Holandsku?

Hledáte vzrušující práci, kde jsou vaše kariérní příležitosti nekonečné a kolegové se za sekundu stanou přáteli? Pokud ano, YourSurprise je to pravé místo pro vás. Děláme všechno sami z rušného města Zierikzee v Nizozemsku. Dárkový vývoj, design, nákup, prodej, marketing a zákaznický servis, vše uchováváme v naší centrále. Jinými slovy: super cool a inspirující místo k práci! Proto jsme vždy na honbě za motivovanými profesionály s vášní a řízením. Flexibilita je také nutností, protože YourSurprise roste tak rychle, že se vaše povinnosti mohou rozšiřovat nebo měnit, protože váš tým se zvětšuje. Nikdy se nebudete nudit, protože každý den na YourSurprise je párty. Nechte své nápady běžet a překvapte nás svými genialemi, které potřebujeme!

Máte, co to znamená být součástí jedinečné společnosti, která chce převzít svět, krok za krokem, s osobními dárky pro každého?

Použít přes

„Jste ten ambiciózní profesionál, který se chce připojit k našemu úžasnému týmu YourSurprise? Zavolej mi na níže uvedené telefonní číslo a můžeme tě pozvat na pohovor. “ Chris van der Wel
Chris

Aplikujte přímo

Náš zákaznický servis je k dispozici na:
Pondělí - pátek mezi 08:30 - 17:00 (CET). Pouze anglicky.

228 880 591

Poslat email

Jste nejlepším talentem pro YourSurprise, ale nevidíte práci, kterou hledáte? Zašlete nám prosím e-mail prostřednictvím .