• Každý dárek s Vaší fotkou a textem
  • Vyrobeno s láskou
  • Více než 2000 personalizovaných dárků!
Rychlý obrat!
Doručeno přímo na adresu příjemce
Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem
Rychlý obrat!
Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!
Doručeno přímo na adresu příjemce
Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.
Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem
Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Chcete pracovat v té nejlepší společnosti v Holandsku?

Hledáte vzrušující práci, kde jsou vaše kariérní příležitosti nekonečné a kolegové se za sekundu stanou přáteli? Pokud ano, YourSurprise je to pravé místo pro vás. Děláme všechno sami z rušného města Zierikzee v Nizozemsku. Dárkový vývoj, design, nákup, prodej, marketing a zákaznický servis, vše uchováváme v naší centrále. Jinými slovy: super cool a inspirující místo k práci! Proto jsme vždy na honbě za motivovanými profesionály s vášní a řízením. Flexibilita je také nutností, protože YourSurprise roste tak rychle, že se vaše povinnosti mohou rozšiřovat nebo měnit, protože váš tým se zvětšuje. Nikdy se nebudete nudit, protože každý den na YourSurprise je párty. Nechte své nápady běžet a překvapte nás svými genialemi, které potřebujeme!

Máte, co to znamená být součástí jedinečné společnosti, která chce převzít svět, krok za krokem, s osobními dárky pro každého?

Použít přes

„Jste ten ambiciózní profesionál, který se chce připojit k našemu úžasnému týmu YourSurprise? Zavolej mi na níže uvedené telefonní číslo a můžeme tě pozvat na pohovor. “
Chris van der Wel
Chris

Aplikujte přímo

Pondělí - Čtvrtek: 8:30 - 21:00
Pátek - Sobota: 8:30 - 17:00

228 880 591

support@yoursurprise.cz

Jste nejlepším talentem pro YourSurprise, ale nevidíte práci, kterou hledáte? Zašlete nám prosím e-mail prostřednictvím .