• Každý dárek s Vaší fotkou a textem
  • Vyrobeno s láskou
  • Více než 2000 personalizovaných dárků!
Pouzdra na fotografické telefony
Dárkový nálezce
Zobrazit filtry
Skrýt filtry
Model telefonu
Model telefonu
Typ
Typ

Obal na telefon

Jak budete chránit všechna důležitá telefonní čísla a selfies v telefonu? Neexistuje žádný způsob, jak chcete ztratit všechny tyto cenné věci jen náhodou upuštění telefonu! Nejlepším způsobem, jak udržet telefon v bezpečí, je vhodné pouzdro na telefon. Našli jste perfektní pouzdro na telefon, ale nevyhovuje vašemu modelu telefonu? Ten problém patří minulosti! Na YourSsurprise nabízíme širokou škálu různých modelů telefonních případů, takže vždy najdete ten, který pro vás telefon!

obal na iPhone

Máte iPhone a chcete telefon případ, který je stejně jedinečný jako vy? Je to opravdu snadné navrhnout svůj nový iPhone případ s vlastní fotografie a text v editoru! Nezabýváme se pouze nejnovějšími telefony, ale i staršími modely! Lidé, kteří jsou poněkud neohrabaní než jiní, budou rádi slyšet, že máme i případy. Tyto případy mají speciální gumovou vložku, která se vejde do vašeho telefonu ještě lépe. Nechte svou kreativitu tok a vytvořit iPhone případ, který můžete předvést při každém přijetí telefonu!

Pouzdro Samsung

Nemůžete nikdy najít telefon případ s designem se vám líbí? Přestat hledat a začít vytvářet! Vytvořte si jedinečné nové pouzdro Samsung s vlastními fotografiemi a textem nebo si vyberte editor z editoru. Kromě toho, že váš telefon případ bude vypadat úžasně váš telefon bude také velmi dobře chráněn. Přizpůsobené pouzdro Samsung je nejlepším způsobem, jak udržet zařízení v bezpečí před nárazem a poškrábáním, zatímco tlačítka a fotoaparát zůstanou plně přístupné. Neboj se uživatelům Androidu, máme spoustu telefonních pouzder, které se vejdou do různých modelů telefonů!

Pouzdro na tablet

Hledáte místo toho tabletu? Na YourSurprise najdete to, co hledáte! Stejně snadné je vytvořit v tabletovém editoru unikátní tabletové pouzdro . Nyní můžete konečně dát tento krásný obrázek vaší poslední dovolené k dobrému využití! Váš tablet nejenže vypadá naprosto úžasně, ale je chráněn před nárazem, pádem a poškrábáním. Je ideální jako narozeniny, promoce nebo dárek do školy !