• Každý dárek s Vaší fotkou a textem
  • Vyrobeno s láskou
  • Více než 2000 personalizovaných dárků!
Rychlý obrat!
Doručeno přímo na adresu příjemce
Každý dárek přizpůsobený s fotografií a / nebo textem
Rychlý obrat!
Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!
Doručeno přímo na adresu příjemce
Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.
Každý dárek přizpůsobený s fotografií a / nebo textem
Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.
iPhone
Všechny designy najdeš v Editoru
Všechny designy najdeš v Editoru
Dárkový nálezce
Zobrazit filtry
Skrýt filtry
Modelka
Modelka
Typ
Typ
Co říkají naši zákazníci
9.8
Zobrazit vše 40 recenze
Lucka
na 22-09-20

"Rychlé dodání a krásně zboží 👏🏻 Děkuju moc ! "

10 / 10
Dana
na 21-09-20

"Kvalitní provedení, rychlé dodání. "

10 / 10
Dana
na 12-09-20

"Rychlé dodání, kvalitní provedení, obchod doporučuji. "

10 / 10
Originální pouzdra pro iPhone s personalizovaným designem!

obal na iPhone

Nejkrásnější iPhone případy vytištěné s vlastní fotografií, textu nebo osobní design! Chraňte svůj iPhone originálním způsobem s jedinečným pouzdrem telefonu! Překvapení s nejkrásnějším darem ! Máme trendy případy pro různé typy iPhone. Vyrobeno ze silného a vysoce odolného syntetického materiálu, bez poškrábání as lesklým povrchem. Pouzdro telefonu bude plně potištěné, kryjící strany a záda, s vlastní fotografií, textem nebo osobním designem. Unikátní "slim fit" pouzdra udržuje váš telefon chráněn elegantním způsobem!

Váš iPhone můžete také chránit pouzdrem nárazníku. Váš design pak bude vytištěn na vysoce kvalitní hliníkové fototiskárně s lesklým povlakem odolným proti poškrábání a syntetickým pouzdrem nárazníku! To dává vašemu iPhone optimální ochranu. Nebo navrhněte tuhé pouzdro, které má gumovou vložku, která se vejde do vašeho iPhone ještě lépe. Vytvořte si vlastní případ pro iPhone v našem uživatelsky přívětivém foto editoru!