Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

iPhone
Všechny designy najdeš v Editoru
Všechny designy najdeš v Editoru
Dárkový nálezce
Zobrazit filtry
Skrýt filtry
Modelka
Modelka
Typ
Typ
Co říkají naši zákazníci
9.9
Zobrazit vše 375 recenze
Denisa
na 20-01-22

"Měla jsem trošku strach, když jsem nenašla žádný český kontakt (myslím tím adresu, či zastoupení v Č.."

9 / 10
Izabela
na 13-01-22

"Moc vám děkuji ,že mi to přišlo v naprostém pořádku a strašně krásné udělané. "

10 / 10
Lucie
na 08-01-22

"Rychlé dodání, krásné motivy. Na hrnečky jsem nikde hezčí nenašla. "

10 / 10
Originální pouzdra na iPhone s personalizovaným designem!

Vytvořte si své personalizované pouzdro na iPhone

Pokud hledáte originální pouzdro na iPhone, mohli byste se držet standardních pouzder, ale proč ne být kreativní a navrhnout si své vlastní přizpůsobené pouzdro na iPhone? Vystupte z davu se skutečně jedinečným pouzdrem. Vytvořte si to své hned teď!

Pouzdro na iPhone s vaší fotografií

Pokud máte fotografii, kterou si rádi znovu a znovu prohlížíte, použijte ji na přizpůsobení pouzdra na iPhone, aby viděli, vždy když chytíte svůj smartphone. Ať už jde o fotografii vašeho partnera, rodiny, dětí, rodičů, domácí mazlíčky nebo svatby, vaše pouzdro na iPhone bude skutečně originální.

Fotografii, kterou si vyberete, můžete nahrát do našeho uživatelsky příjemného online editoru a umístit ji tak, jak chcete, aby vytvořily pouzdro na iPhone, které vypadá přesně tak, jak byste si ho představovali.

Pouzdro na iPhone s jedním z našich zábavných designů

Pokud máte zájem o vytvoření pouzdra na iPhone pomocí menší fotografie, zkombinujte ho s jedním z našich skvělých designů. Máme vzory představující duhy, banány, květiny, lvi, leopardí potisk, srdce a mnohem více. Každý design nabízí možnost přidat malou fotografii a text dle vašeho výběru..

Pouzdro na iPhone s vlastním designem

Pokud máte rádi kreativitu a chtěli byste své pouzdro na iPhone přizpůsobit svému vlastnímu designu, zařídíme to také. Jednoduše nahrajte svůj design do našeho online editoru a v krátkém čase si vytvořte své vlastní pouzdro na iPhone.

Pouzdra na iPhone pro nejnovější a starší modely

Zde na serveru YourSurprise najdete pouzdro na iPhone pro téměř všechny modely iPhone. Můžete si vytvořit přizpůsobené pouzdro na iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone XR, jakož i pro iPhone 4, iPhone 5C, iPhone 6, iPhone 6S, iPhone 6 Plus, iPhone 7 Plus a iPhone 8 Plus.

Žádné minimální objednatelné množství

Pro naše přizpůsobené pouzdra na iPhone není stanoveno minimální objednatelné množství, což znamená, že si můžete přizpůsobit jedno pouzdro na iPhone. Naše pouzdra na telefony přizpůsobujeme interně, abychom zajistili rychlé vyřešení objednávky.