• Každý dárek s Vaší fotkou a textem
  • Vyrobeno s láskou
  • Více než 2000 personalizovaných dárků!
Rychlý obrat!
Doručeno přímo na adresu příjemce
Každý dárek přizpůsobený s fotografií a / nebo textem
Rychlý obrat!
Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!
Doručeno přímo na adresu příjemce
Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.
Každý dárek přizpůsobený s fotografií a / nebo textem
Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.
Co říkají naši zákazníci
9.8
Zobrazit vše 40 recenze
Lucka
na 22-09-20

"Rychlé dodání a krásně zboží 👏🏻 Děkuju moc ! "

10 / 10
Dana
na 21-09-20

"Kvalitní provedení, rychlé dodání. "

10 / 10
Dana
na 12-09-20

"Rychlé dodání, kvalitní provedení, obchod doporučuji. "

10 / 10
Vysoce kvalitní pouzdra Samsung s individuálním designem!

Pouzdro Samsung

Různé pouzdra na telefon pro chytrý telefon Samsung, potištěná vlastní fotografií, textem nebo personalizovaným designem! Chraňte svůj smartphone Samsung originálním způsobem a překvapte tím nejkrásnějším dárkem ! Máme trendy případy pro různé typy smartphonů Samsung. Vyrobeno ze silného a vysoce odolného syntetického materiálu, bez poškrábání as lesklým povrchem. Pouzdro telefonu bude plně potištěné, kryjící strany a záda, s vlastní fotografií, textem nebo osobním designem. Unikátní "slim fit" pouzdra udržuje váš telefon chráněn elegantním způsobem!

Můžete také navrhnout fotorámeček. Vaše fotografie a text budou vytištěny na vysoce kvalitní hliníkové fototiskárně s lesklým povlakem odolným proti poškrábání! To poskytne vašemu smartphonu optimální ochranu. Buďte jedineční a vyberte si jeden z našich předem navržených případů! Vytvořte si vlastní telefon případ rychle a snadno v naší speciální foto editor. Překvapení jedinečným a osobním fotografickým dárkem!