• Více než 2000 personalizovaných dárků!
  • Každý dárek s Vaší fotkou a textem
  • Vyrobeno s láskou
Rychlé provedení!
Doručeno přímo na adresu příjemce
Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem
Rychlé provedení!
Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!
Doručeno přímo na adresu příjemce
Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.
Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem
Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.
Co říkají naši zákazníci
9.9
Zobrazit vše 287 recenze
Iveta
na 25-10-21

"Super velká spokojenost "

10 / 10
Heike
na 24-10-21

"Byla jsem moc spokojená, nejen, že byla objednávka rychle vyřízena, ale i dobře zpracována, byla jsem.."

10 / 10
Jana
na 21-10-21

"Objednávka dodaná do několika málo dní a navíc se jednalo o tisk na zakázku, kde bych čekala delší dod.."

10 / 10
Vysoce kvalitní pouzdra na Samsung s personalizovaným designem!

Vytvořte si své vlastní personalizované pouzdro na Samsung

Pokud hledáte originální pouzdro na Samsung, můžete se držet standardních pouzder, ale proč nevyužít kreativitu a nenavrhovat si své vlastní přizpůsobené pouzdro Samsung? Vystupte z davu se skutečně jedinečným pouzdrem. Vytvořte si své hned teď!

Pouzdro na Samsung s vaší fotografií

Pokud máte fotografii, na kterou se rádi díváte znovu a znovu, použijte ji pro přizpůsobení pouzdra Samsung, takže ji uvidíte, vždy když chytíte svůj smartphone. Ať už je to fotografie vašeho partnera, rodiny, dětí, rodičů, domácích zvířat nebo svatby, vaše pouzdro Samsung bude skutečně originální.

Fotografie, které si vyberete, můžete nahrát do našeho uživatelsky přívětivého online editoru a umístit je přesně tak, jak chcete, aby vytvořily pouzdro Samsung, které vypadá přesně tak, jak byste si ho představovali..

Pouzdro na Samsung s jedním z našich zábavných designů

Pokud máte zájem o vytvoření pouzdra Samsung pomocí menší fotografie, zkombinujte ho s jedním z našich skvělých designů. Máme vzory představující duhy, banány, květiny, lvi, leopardí potisk, srdce a mnohem více. Každý design nabízí možnost přidat malou fotografii a text dle vašeho výběru.

Pouzdro na Samsung s vaším vlastním designem

Pokud máte rádi kreativitu a chcete své pouzdro Samsung přizpůsobit svému vlastnímu designu, zařídíme to také. Jednoduše nahrajte svůj design do našeho online editoru a v krátkém čase si vytvořte své vlastní pouzdro Samsung.

Pouzdra na Samsung pro nejnovější a starší modely

Zde na serveru YourSurprise najdete pouzdro Samsung pro téměř všechny modely Samsung. Můžete si vytvořit přizpůsobené pouzdro pro Samsung Galaxy S20 a Samsung Galaxy S20 Plus, jakož i pro Samsung Galaxy A3, Samsung Galaxy J5 a Samsung Galaxy S8 Plus.

Žádné minimální objednatelné množství

Pro naše přizpůsobené pouzdra Samsung není stanoveno minimální objednatelné množství, což znamená, že si můžete přizpůsobit jedno pouzdro Samsung. Naše pouzdra na telefony přizpůsobujeme interně, abychom zajistili rychlé vyřešení objednávky.