Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

⏰ Poslední šance na objednání personalizovaných valentýnských dárků. Překvapte vaše milované osobní dar! ⏰

Nejlepší přizpůsobená pouzdra na telefony pro váš Apple Iphone nebo Samsung mobilní telefon se jménem, ​​fotografií, koláží, designem a/nebo textem dle vašeho výběru.

27 nalezené dárky

Personalizované pouzdra na telefon s vaši fotkou nebo textem

Pokud hledáte skutečně jedinečné pouzdro na telefon, vytvořte si své vlastní! Naše pouzdra na telefony mohou být všechny přizpůsobeny fotografiemi, textem a / nebo zábavnými vzory dle vašeho výběru. Udržujte svůj telefon v bezpečí a pořádku, při svém vlastním osobním stylu.

Můžete se rozhodnout, jak by mělo pouzdro na telefon vypadat, což je skvělé! Vystupte z davu se stejnými starými pouzdry na telefon a vytvořte si své vlastní. Zde na YourSurprise najdete pouzdra na telefony pro všechny druhy smartphonů, od Samsungu po iPhone. Jednoduše vytvořte svůj design v našem uživatelsky příjemném online editoru a my ho s velkou péčí a ve fantastické kvalitě vytlačíme vašich pouzdro telefonu.

Přizpůsobené pouzdro na telefon s fotografií nebo designem

Náš editor umožňuje vytvořit si vlastní osobní mistrovské dílo pomocí fotografie (fotografií) nebo textu dle vašeho výběru, též se zábavnými designy v nabídce. Na YourSurprise se můžete rozhodnout, jak bude vypadat pouzdro vašeho telefonu. Jednoduše přidejte své fotografii (fotografie) nebo text a vytvořte si přizpůsobené pouzdro na telefon za okamžik! Pouzdra na telefony nejsou skvělé jen tím, že je můžete vytvořit pro sebe, ale jsou také zábavným (propagačním) dárkem. Přidejte své logo, název společnosti nebo název týmu na pouzdro na telefon a propagujte tak svůj podnik, sportovní klub nebo kapelu. Všechny pouzdra na telefon si můžete přizpůsobit podle svého přání!

Žádné minimální objednatelné množství

Chcete-li přizpůsobit své vlastní pouzdro na telefon, tak můžete! Není žádné minimální objednací množství, takže si můžete objednat i jedno pouzdro na telefon. Každé pouzdro na telefon přizpůsobujeme ručně, s velkou péčí a pozorností.

Pouzdro na telefon s fotografií

Kolikrát denně vyberete telefon z tašky nebo kapsy? Častěji, než si myslíte! Je to skvělý důvod k vytvoření vlastního přizpůsobeného pouzdra na telefon s fotografií (fotografiemi) dle vašeho výběru. Náš praktický editor vám umožní vytvořit pouzdro na telefon z vašich oblíbených fotografií v okamžiku. Vyberte svou oblíbenou prázdninovou fotku, roztomilou fotografii svých dětí nebo skvělou fotografii svého partnera a uvidíte jejich vždy, když vyberete telefon. Vytvořte si své přizpůsobené pouzdro na telefon v našem online editoru rychle a snadno.