Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

2 nalezené dárky

Personalizovaná čokoláda Cote d'Or

Poznáte někoho kdo má vždy Côte d'Or čokoládovou tyčinku v poličce? Nebo někoho, kdo si nemůže pomoci ukončit den s kvalitní čokoládou? Perfektní dárek pro tyto čokoholiky je bezpochyby široký výběr Côte d'Or značky, která je chválená po celém světě díky svým jedinečným ingrediencem a excelentní chuti. Můžete darovat Côte d'Or jako dárek pro speciální příležitost nebo důležitý okamžik, ale také jen pro to, že chcete překvapit někoho důležitého ve vašem životě. Objevte čokoládové produkty Côte d'Or a personalizujte svůj čokoládový dárek.

Côte d'Or mega čokoládová tyčinka

Ti, kteří milují čokoládu Côte d'Or, se bez ní neobejdou! Tato značka má přece nezaměnitelnou a poutavou chuť. Pro ty, kteří se neumí nabažit, YourSurprise ve spolupráci se značkou vytvořili obrovskou čokoládovou tyčinku Côte d'Or. S kilem čokolády a délkou 60 cm je tyčinka Côte d'Or nepochybně dárkem, který vás nechá beze slov! Darujte ho k narozeninám nebo si jej dejte rozbalit pod stromeček; obdarovaný zůstane beze slov a nebude čekat, až ochutná kousek čokolády Côte d'Or. Mega Côte d'Or obsahuje 5 tyčinek smíšených chutí s možností výběru mléčné čokolády, tmavé as kousky lískových oříšků. Je zde něco pro každého!

Jak si přizpůsobit Mega Côte d'Or

Obří tyčinka Cote d'Or je kromě lahodného obsahu i dárkem šitým na míru obdarovaného. Ve skutečnosti si jej můžete přizpůsobit fotografií a/nebo designem dle vlastního výběru, přidáním jména a zprávy pro osobu, které to chcete dát. Přizpůsobení Côte d'Or je velmi jednoduché! Stačí vstoupit do editoru, vybrat si přizpůsobení a my jej vytiskneme na obal obří vysoce kvalitní tyčinky.

Krabička na Côte d'Or čokoládky

Pro ty, kteří si raději vychutnávají čokoládu v malých dávkách, je plechová krabička s čokoládami Cote d'Or tou správnou volbou! Čokolády Cote d'Or jsou nejen chutné, ale krabička, která je obsahuje, je pěkným dárkem i sama o sobě! Tip: Když ochutnáte všechny čokolády, plechovou krabičku lze znovu použít. Můžete ji použít například jako nádobu na šicí doplňky nebo možná na uskladnění jiných sladkostí a bonbonů. Krabička je ve stylu vintage a může být přizpůsobena fotkou a/nebo jménem. Vyberte si z nabídky vzorů, klasický vintage nebo vánoční. Na co čekáte? Vytvořte si dárek Cote d'Or teď!