Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.


novoroční přání

Jedinečný Silvestr a novoroční přání

Rok 2021 je za dveřmi a každý ho určitě přivítá s radostí a nadějí na lepší. Bohužel, oslava Silvestra nebude taková hlasitá, jak bychom si přáli. Velké události s ohňostroji se neuskuteční. Konec roku 2020 a uvítání roku 2021 si však zaslouží přípitek!

Jedinečné novoroční přání

Bohužel ve většině případů nebudeme moci přivítat Nový rok s přáteli a známými tak, jak bychom chtěli. To neznamená, že nemůžeme potěšit své blízké tím, že jim pošleme milé přání do nového roku. A pokud tak učiníte, pak samozřejmě ve velkém stylu! Představte si překvapení na tváři babičky, která dostane pozdrav v podobě čokoládového telegramu! Nezapomeňte na přátele, se kterými jste se letos nesetkali tak často jako obvykle - odeslání osobního pohlednice bude pěkným gestem, že?


Přípitek s lahodným šampaňským

Rok 2020 byl těžkým rokem. Takže s radostí vstupujeme do roku 2021. Stojí za to tento okamžik oslavit a na chvíli se zamyslet nad vším dobrým, co se nám tento rok stalo, navzdory takovým nepříznivým okolnostem. Strávení Silvestra v malé skupině nám může pomoci upevnit rodinné vazby a ocenit to, co máme. Příprava chutného občerstvení a slavnostního oblečení vytvoří super atmosféru! Ani ta nejmenší silvestrovskou párty se neobejde bez přípitku šampaňského, však? Ozvláštněte tento okamžik oslavy osobní lahví šampaňského. Pokud nemůžete být se svými blízkými, pošlete takovou láhev a uspořádejte videochat - všichni se potěší! Pro nejmenší máme i něco speciální - lahodné nealkoholické šampaňské se jménem a fotkou.T-shirt voor team pink

Úžasný herní večer

Chcete-li strávit tento večer jinak než obvykle, máme pro vás i několik nápadů. Co tak karaoke? Pokud nemáte talent na zpěv, zorganizujte noc společenských her nebo slovních hraček. Je to opravdu o chtění a zábavě. Připravte si osobní trička v různých barvách a členové týmu se budou určitě snažit!

Vytvoř si tričko


Způsoby, jak strávit Silvestr


Zábava v kuchyni

Společné vaření je skvělá zábava. Připravte si speciální menu a rozdělte ho do skupin. Při vaření vám bude spolu příjemně a výsledek bude vynikající.

Společné plánování roku 2021

Každý z nás má na nový rok hodně očekávání. Společné plánování dovolené, cílů a plánů nám může přinést spoustu zábavy. Plánování bude mnohem jednodušší, pokud společně připravený seznam zavěsíte například na ledničku. Nejdůležitější je motivovat se k jejich společné realizaci!

Něco kreativní

Uspořádejte nějakou soutěž, módní přehlídku nebo soutěž ve zdobení perníčků. Vítěz si určitě odnese skvělou cenu.