Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Každý dárek s jedinečnou personalizací

Doprava přímo k příjemci

Mezinárodní doručení

Chcete překvapit své zákazníky?

Odměňte své zákazníky za jejich loajalitu? Dej pryč osobní prémie při nákupu článku? Udělal chybu a chcete říct svým zákazníkům, že se omlouváte zábavným způsobem? Nabízíme nejlepší dárky a nejjednodušší způsob, jak si je objednat!

To je možné! Jak?

Zákazníci se mohou na webové stránce YourSurprise přihlásit svým jedinečným kódem a ihned si objednat své dárky. Už víte, komu chcete překvapit osobním darem? Dejte nám jména do listu Excel a my se postaráme o zbytek!

Dárky do kanceláře

Máte zájem o zaslání nabídky e-mailem?

Co říkají naši zákazníci

Pokud chceš dostávat naši pravidelnou dávku inspirace a nikdy nepromeškat žádný důležitý moment.

Zapiš se do našeho newsletteru.

Pomůžeme vám najít perfektní dárek!

+31 111 700 212
Naše dárkové specialisty

Reklamní dárky

Hledáte originální dárek jako pracovní dárek, dárek ke konci roku nebo jedinečný dárek pro personál? Pak jste u YourSurprise na správném místě! Všechny naše dárky si můžete sami personalizovat svým vlastním logem, jménem a/nebo textem. Každý dárek vám ušijeme na míru, to je naše hlavní činnost!
Personalizovaný předmět je originální způsob, jak někoho překvapit a zanechat pozitivní dojem u každého, kdo jej obdrží. Existuje tolik důvodů, proč vyrobit personalizovaný firemní dárek. Může to být příležitost poděkovat svým zaměstnancům, dodavatelům a kolegům za roky strávené společně a do budoucna, ale také to může být způsob, jak propagovat vaši společnost nebo jednoduše udělat vaši kancelář jedinečnější. Můžete tak rychle a snadno vytvořit jedinečný dárek pro každého zaměstnance nebo vztah. Tímto způsobem můžete udělat ohromující dojem a lidé na vaši společnost brzy nezapomenou.
Hledáte nejnovější trendy v obchodních dárcích? V tomto článku uvádíme 9 nejnovějších trendů pro vás.

Dárek s logem pro vaši společnost

Ve společnosti YourSurprise se specializujeme na personalizaci našich dárků. To znamená, že k našim dárkům a pomůckám můžete přidat své logo. Své logo můžete použít pro propagační materiály pro akce nebo kampaně, stejně jako vytvořit jedinečné dárky pro zaměstnance nebo doplňky pro použití ve vaší společnosti. Dárky s logem pro vaši firmu si můžete zakoupit přímo na webu nebo kontaktovat některého z našich zaměstnanců a požádat o cenovou nabídku.

Pěkné dárky na uvítanou a dárek k otevření společnosti

Chtěli byste udělat něco, čím přivítáte nové zaměstnance příjemným způsobem? Stále více společností překvapuje nové zaměstnance dárky na palubě. Těmito 5 tipy vás rádi inspirujeme, jak na to! Přivítejte své nové zaměstnance vřele pomocí doplňků s logem pro každodenní pracovní život. Nějaké nápady? Hrnek se jménem, ​​zápisník na zapisování všech nápadů, láhev na vodu, aby zůstala hydratovaná, a pouzdro na notebook, které jej chrání před poškrábáním a pády.

Chystáte se otevřít svůj podnik a chcete jej propagovat jedinečným způsobem? Na YourSurprise také nabízíme možnost vyrábět gadgety a příslušenství pro propagaci nových podniků. Vaše logo vytištěné, vyryté nebo vyšité na kvalitní dárky. Najdete u nás také dárky pro otevření nového podniku, pro někoho, kdo se rozhodl vydat se za novým dobrodružstvím, nebo pro zaměstnance a obchodní partnery.

Dárkový balíček podnikání

Překvapit někoho jedinečným dárkovým balíčkem? Dokážeme vám sestavit reklamní dárky na míru pro každou příležitost a potřebu. Například balíčky s lahvemi vína, šampaňského nebo lihovin nebo ochutnávky piva. Objevte všechny naše firemní dárkové krabičky a požádejte náš tým o cenovou nabídku, abyste získali tu nejlepší nabídku. Pomůžeme vám personalizovat vaše dárkové krabičky pomocí loga, jména a/nebo zprávy.

Vaše logo na produktech: kancelářské doplňky

Personalizovaný dárek není vyhrazen pouze pro určité zvláštní příležitosti, ale může se také stát způsobem, jak personalizovat svou kancelář a zároveň rozesmát své zaměstnance. Vaši zaměstnanci nemohou být hýčkáni, dokud neuvidí svůj personalizovaný dárek, který mohou používat každý den. Překvapit je můžete například vlastní podložkou pod myš nebo taškou na notebook s logem vaší společnosti a jménem každého z vašich zaměstnanců. Snažte se také, aby byla vaše kancelář udržitelnější! Mezi plastem jednorázových lahví a kelímků je snadné vytvořit v kanceláři více nepořádku, než je nutné. Rozhodnutí změnit své návyky může být skvělým způsobem, jak chránit životní prostředí a také dlouhodobě ušetřit peníze. Vytváření ekologického prostředí zvýší povědomí vašich zaměstnanců a umožní jim být více všímaví v každodenním životě.

Vánoční balíčky

Je to projev uznání pro zaměstnance, věrné zákazníky a vztahy a každoroční okamžik, na který se můžete těšit: vánoční balíček. Vánoční balíčky bohužel často nejsou příliš osobní a je velká šance, že příjemce na váš vánoční balíček již druhý den zapomněl. Změňte to a vyberte si skutečně originální vánoční dárek s osobním přístupem .
S něčím osobním dáváte všechny vánoční dárky, dárky ke konci roku a vánoční dárky jen ta maličkost navíc, která opravdu udělá dojem. Rozhodněte se například pro pěkný balíček vína s vlastním vzkazem nebo zpracujte jméno obdarovaného na lahodném Toblerone.

U YourSurprise máte mnoho možností, jak udělat každý dárek jedinečný. Tak se rychle podívejte na náš sortiment a nechte se inspirovat!

Důležité okamžiky

Zapište si do programu tyto termíny:

Udržitelná kancelář

Chtěli byste udělat první kroky k udržitelnější kanceláři? Těmito třemi tipy vysíláte svým zaměstnancům dobrý signál a překvapíte je také pěkným dárek.

Originální obchodní dárky

Dávání a přijímání dárků je vždy zábavné, ale ještě zábavnější se stává, když se jedná o originální dárek vyrobený speciálně pro obdarovaného. Ať už je to dárek k výročí pro jednoho z vašich zaměstnanců, děkovný dárek pro věrného zákazníka nebo obchodní dárek, jako je dárek ke konci roku; Vždy existují důvody, proč někoho překvapit jedinečným dárkem. Stále hledáte originální dárky? S více než 2000 dárky v našem sortimentu se mezi nimi vždy najde vhodný dárek. U nás najdete originální firemní dárky, kterými si vážíte a které posílí vztahy s obdarovaným.
Pokud se chcete dozvědět více o správném reklamním dárku, podívejte se na náš blog s co dělat a co nedělat kolem rozdávání reklamních dárků.

Marketing a propagace

Hledáte skvělé příležitosti pro marketingové a propagační účely? Pak rádi přemýšlíme spolu s vámi. V tomto případě vám řekneme více o řetězci optických obchodů, které svým zákazníkům slouží osobní pantofle jako dárek při nákupu nových slunečních brýlí. Nebo tato francouzská úniková místnost, která všem zákazníkům poskytla čokoládové puzzle jako reklamní dárek na nový rok.

Zajímají vás možnosti pro vaši společnost? Neváhejte nás kontaktovat, postaráme se o to, aby byl každý překvapen osobním a jedinečným dárkem.

Inspirativní případy

Mezitím na našem blogu

Nebo si prohlédněte všechny naše blogy o propagačních dárcích.