• Více než 2000 personalizovaných dárků!
  • Každý dárek s Vaší fotkou a textem
  • Vyrobeno s láskou
Rychlé provedení!
Doručeno přímo na adresu příjemce
Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem
Rychlé provedení!
Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!
Doručeno přímo na adresu příjemce
Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.
Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem
Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.
B2B

Pokud chceš dostávat naši pravidelnou dávku inspirace a nikdy nepromeškat žádný důležitý moment.

Pokud chceš dostávat naši pravidelnou dávku inspirace a nikdy nepromeškat žádný důležitý moment. Zapiš se do našeho newsletteru.

Chcete překvapit své zákazníky?

Odměňte své zákazníky za jejich loajalitu? Dej pryč osobní prémie při nákupu článku? Udělal chybu a chcete říct svým zákazníkům, že se omlouváte zábavným způsobem? Nabízíme nejlepší dárky a nejjednodušší způsob, jak si je objednat!

To je možné! Jak?

Zákazníci se mohou na webové stránce YourSurprise přihlásit svým jedinečným kódem a ihned si objednat své dárky. Už víte, komu chcete překvapit osobním darem? Dejte nám jména do listu Excel a my se postaráme o zbytek!

Každý dárek s jedinečnou personalizací
Jednoduché zadání hromadných objednávek
Doprava přímo k příjemci
Mezinárodní doručení
Naše dárkové specialisty
+420 2 28 88 05 91

Reklamní dárky

Reklamní dárky Hledáte originální dárek jako reklamní dárek, dárek na konci roku nebo jedinečný dárek pro zaměstnance? Pak je YourSurprise tím pravým místem pro vás! S námi můžete personalizovat všechny dary sami, takže můžete udělat drtivý dojem a lidé nebudou brzy zapomínat na vaši společnost.

Vánoční dárek

Vánoční dárek poděkovat svým zaměstnancům za veškeré jejich úsilí, přeji vašim obchodním vztahům velký nový rok s originálem Vánoční dárek nebo věrný zákazník překvapí jedinečným vánočním balíčkem? S více než 1500 dary, které si můžete individuálně přizpůsobit vlastní fotografií, logem a / nebo textem, uděláte každý dárek mimořádným!

Původní dárky

Jedinečný dárek, osobně vyrobený pro někoho, je nejlepším způsobem, jak někoho překvapit. Osobní dárky jsou také nejkrásnější, pokud jde o propagační dárek. Od krásných vínových balíčků s lahodnými víny až po trička s vlastním logem je to s námi vše možné. Podívejte se na náš sortiment a nechte se inspirovat!