• Každý dárek s Vaší fotkou a textem
  • Vyrobeno s láskou
  • Více než 2000 personalizovaných dárků!
B2B

Meglepnéd üzletfeleidet?

Odměňte své zákazníky za jejich loajalitu? Dej pryč osobní prémie při nákupu článku? Udělal chybu a chcete říct svým zákazníkům, že se omlouváte zábavným způsobem? Nabízíme nejlepší dárky a nejjednodušší způsob, jak si je objednat!

To je možné! Jak?

Zákazníci se mohou na webové stránce YourSurprise přihlásit svým jedinečným kódem a ihned si objednat své dárky. Už víte, komu chcete překvapit osobním darem? Dejte nám jména do listu Excel a my se postaráme o zbytek!


100% kvalita zaručena
Přizpůsobit a objednat od 1 kusu
Dárky jsou vyrobeny a odeslány téhož dne
Naši dárkoví specialisté jsou tu pro vás

Naše dárkové specialisty

228 880 591

Reklamní dárky

Reklamní dárky Hledáte originální dárek jako reklamní dárek, dárek na konci roku nebo jedinečný dárek pro zaměstnance? Pak je YourSurprise tím pravým místem pro vás! S námi můžete personalizovat všechny dary sami, takže můžete udělat drtivý dojem a lidé nebudou brzy zapomínat na vaši společnost.

Vánoční dárek

Vánoční dárek poděkovat svým zaměstnancům za veškeré jejich úsilí, přeji vašim obchodním vztahům velký nový rok s originálem Vánoční dárek nebo věrný zákazník překvapí jedinečným vánočním balíčkem? S více než 1500 dary, které si můžete individuálně přizpůsobit vlastní fotografií, logem a / nebo textem, uděláte každý dárek mimořádným!

Původní dárky

Jedinečný dárek, osobně vyrobený pro někoho, je nejlepším způsobem, jak někoho překvapit. Osobní dárky jsou také nejkrásnější, pokud jde o propagační dárek. Od krásných vínových balíčků s lahodnými víny až po trička s vlastním logem je to s námi vše možné. Podívejte se na náš sortiment a nechte se inspirovat!
+ Zobrazit více...
Mohu Vám pomoci?
1 s