• Více než 2000 personalizovaných dárků!
  • Každý dárek s Vaší fotkou a textem
  • Vyrobeno s láskou
Rychlé provedení!
Doručeno přímo na adresu příjemce
Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem
Rychlé provedení!
Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!
Doručeno přímo na adresu příjemce
Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.
Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem
Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.
B2B

Chcete překvapit své zákazníky?

Odměňte své zákazníky za jejich loajalitu? Dej pryč osobní prémie při nákupu článku? Udělal chybu a chcete říct svým zákazníkům, že se omlouváte zábavným způsobem? Nabízíme nejlepší dárky a nejjednodušší způsob, jak si je objednat!

To je možné! Jak?

Zákazníci se mohou na webové stránce YourSurprise přihlásit svým jedinečným kódem a ihned si objednat své dárky. Už víte, komu chcete překvapit osobním darem? Dejte nám jména do listu Excel a my se postaráme o zbytek!

Pokud chceš dostávat naši pravidelnou dávku inspirace a nikdy nepromeškat žádný důležitý moment.

Pokud chceš dostávat naši pravidelnou dávku inspirace a nikdy nepromeškat žádný důležitý moment. Zapiš se do našeho newsletteru.
Každý dárek s jedinečnou personalizací
Doprava přímo k příjemci
Mezinárodní doručení
Naše dárkové specialisty
+420 2 28 88 05 91

Reklamní dárky

Reklamní dárky Hledáte originální dárek jako reklamní dárek, dárek na konci roku nebo jedinečný dárek pro zaměstnance? Pak je YourSurprise tím pravým místem pro vás! S námi můžete personalizovat všechny dary sami, takže můžete udělat drtivý dojem a lidé nebudou brzy zapomínat na vaši společnost.

Vánoční dárek

Vánoční dárek poděkovat svým zaměstnancům za veškeré jejich úsilí, přeji vašim obchodním vztahům velký nový rok s originálem Vánoční dárek nebo věrný zákazník překvapí jedinečným vánočním balíčkem? S více než 1500 dary, které si můžete individuálně přizpůsobit vlastní fotografií, logem a / nebo textem, uděláte každý dárek mimořádným!

Původní dárky

Jedinečný dárek, osobně vyrobený pro někoho, je nejlepším způsobem, jak někoho překvapit. Osobní dárky jsou také nejkrásnější, pokud jde o propagační dárek. Od krásných vínových balíčků s lahodnými víny až po trička s vlastním logem je to s námi vše možné. Podívejte se na náš sortiment a nechte se inspirovat!