Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Šéfkuchař a jeho zástěra jsou nerozlučná dvojka! Nejen, že ho chrání před nežádoucími skvrnami na oblečení, ale je tu i ten detail, který odlišuje kuchaře od skutečného Mistra! Darujte někomu, kdo rád vaří lahodná jídla, zástěru šitou na míru obohacenou o fotografii a/nebo text.

21 Nalezené dárky

Hledáte dárek pro někoho, kdo rád tráví čas v kuchyni a miluje vaření? Darujte zábavnou zástěru s jménem nebo fotkou! YourSurprise nabízí různé zástěry: od dětských až po látkové a kožené. Zástěru lze jednoduše navrhnout v online editoru. Můžete nahrát fotku a zadat text.

Zástěra pro mámu

Chtěli byste dát pro svou mámu učinit osobní zástěru? Hodně zábavy! ~ Máme zástěry v různých potiscích a barvách. V našem editoru vyberte text, jako například "Nejlepší máma", "Jsem super mamka", "Miluji svou mamku" nebo dokonce "Pro nejlepší babičku". Můžete si také nahrát vlastní fotku nebo dát na zástěru koláž z několika fotek. Zástěry jsou potištěny ve vysoké kvalitě, což znamená, že dobře vypadají. Zástěra pro Den matek je k dispozici v šedé a bílé.

Zástěra pro babičku

Chtěli byste překvapit nejlepší babičku na světě krásným dárkem za všechny ty skvělé jídla, které připravuje? Nebo proto, že vždy pečete buchty spolu? Dejte jí jako dárek zástěru s fotkou, jménem nebo textem dle vašeho výběru. Zástěra s obrázky babičky a vnoučat je vždy hitem! Obzvláště s věnováním "Pro nejlepší babičku"!

Dětská zástěra se jménem

Kdo by neměl rád pečení koláčů, zdobení dortu nebo jen pomoc v kuchyni? Známe mnoho dětí, které rády pečou koláče s mámou, tátou nebo babičkou. V naší nabídce najdete množství skvělých dětských zástěr, které jsou speciálně vyrobené pro malých kuchyňských princů a princezny. Nahrajte fotku, jméno a vyberte zábavný text pro zástěru, například "Baking star", "Helper" nebo "Master chef". Zástěry pro děti jsou k dispozici v červené, modré, černé a bílé.

Dětská zástěra Miffy

Zástěra Miffy je k dispozici v různých barvách a s různými motivy. Můžete si vybrat z motivů Miffy s podbradníkem, Miffy při jídle nebo Miffy se všemi přáteli. Aby byla zástěra pro malého příjemce zábavná, můžete přidat i jméno s krátkým textem!

Pro drsných muže: kožená BBQ zástěra

Pro velkých drsných mistrů kuchařů máme v naší kolekci krásně kožené zástěry, na které lze vytisknout jméno. Kromě jména si můžete vybrat iz různých vzorů a potisků. Je někdo skutečný "BBQ Specialist", "Grill Master" or "Master Chef"? Vytlačíme to na tuto krásnou koženou zástěru! Koženou zástěru můžete snadno přizpůsobit pomocí našeho online editoru. Kožená zástěra má nastavitelný řemínek na krk a je vyrobena z rostlinné vyčiněné celozrnné buvolí kůže. Tato zástěra je to pravé, pokud má váš drsňák rád BBQ s přáteli!

Dětská kožená zástěra se jménem

Ještě zábavnější je spojit koženou zástěru s koženou zástěrou pro děti. Takto mohou otec a dítě (nebo máma a dítě) vytvořit jedinečný tým. Můžete mít stejnou zástěru pro děti jako pro mámu nebo tátu. Můžete si vybrat z textů jako "Little boss," "BBQ King," or "BBQ Princess." Jsme si jisti, že ti nejmenší si rádi pomohou, zvláště pokud mají stejnou zástěru jako máma nebo táta.