Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Nechte vytisknout své nejmilejší vzpomínky na skládačku puzzle. Vyberte své oblíbené fotografie a vytvořte jedinečnou osobní skládačku.

14 Nalezené dárky

Personalizované puzzle s fotografií

Skládáte rádi puzzle vy nebo někdo, koho znáte? Nechte si vyrobit personalizované puzzle s fotkou nebo dokonce fotokoláž dle svého výběru! Skvělá zábava, kterou můžete dopřát sobě nebo někomu jinému než perfektní dárek. Puzzle na míru jsou originálním způsobem jak si vytisknot vlastní fotografii a vystavit ji doma, jako taky zábavní dárek pro celou rodinu. Přizpůsobení puzzlí je opravdu snadné! Můžete si vybrat medzi různými formáty, například menší puzzle pro začátečníky a XXL pro ty pokročilejší. Puzzle lze přizpůsobit pomocí designů, které jsou k dispozici v našem editoru, nebo speciálního designu, který jste si vytvořili vy sami. Můžete přidat fotografii nebo koláž, text nebo jméno. YourSurprise nabízí puzzle s 30, 96, 250, 500, 1000 a 1500 dílky.

Fotopuzzle s vlastní fotkou

Pokud hledáte originální dárek pro svou přítelkyni, maminku, manželku nebo dokonce pro sebe, už nic nehledejte a nechte si personalizovat puzzle fotkou a / nebo textem dle svého výběru. K dispozici je několik druhů fotopuzzle s různým počtem dílků, takže si každý vybere. Skvělé jako jedinečný dárek pro každou příležitost. Vytvořte si vlastní design v editoru téměř okamžitě a služba YourSurprise vaše puzzle vytiskne s velkou péčí a přesností pro nejlepší výsledek.

Kolik dílků?

Věděli jste, že puzzle s 1000 dílky jsou vhodné pro děti od 12 let? Na chvíli jejich zajisté zabavíte! Chcete puzzle udělat trochu těžší, vyberte fotografii s množstvím opakujících se barev nebo vzorů.

Jaké náročná je každé puzzle?

Není pochyb o tom, že 23-dielikové puzzle složíte poměrně rychle. Čím více kusů, tím obtížnější je dokončit puzzle, však? Ano a ne. Puzzle s 500 dílky a náročnou fotografií může být náročnější než puzzle s 1000 dílky a jednodušší fotkou. Stupeň náročnosti nezávisí jen od počtu kusů, ale také od zvoleného obrázku.

Jak dlouho trvá složení 1000 dílků?

Jak dlouho bude trvat složení puzzle s 1000 dílky, je těžké říct. Skupina 4 lidí, kteří se zúčastnili soutěže v roce 2017, překonala rekord, když puzzle složila za 1 hodinu, 29 minut a 30 sekund!

Techniky puzzle

Jako puzzle nejlépe složit? Spojit nejprve okraje nebo dílky roztřídit podle barvy? Možná byste si mysleli, že nejdříve bude snazší složit okraje, ale odborníci tvrdí, že je lepší nejprve třídit podle barvy. To vám umožní zabít dvě mouchy jednou ranou, neboť okraje najdete během třídění.

Puzzle na míru s 1500 dílky

Puzzle, které mají 1500 dílku jsou zábavnou výzvou pro každého. Možná se vám nepodaří je dokončit, ale v tom je přece krása hádanek. Úsilí a odhodlání jsou odměněny krásnou personalizovanou fotkou nebo textem, který jste si vybrali, vytišteným na krabici s lesklým povrchem. Vaše fotografie tak bude jasně viditelná. Puzzle s fotografií můžete darovat na speciální příležitost nebo jednoduše jako kus dekorace do domácnosti. Po dokončení je totiž můžete zarámovat a zavěsit na zeď. Alespoň budete vidět vaše úsilí.

Personalizované foto puzzle ve tvaru srdce

Pro ty nejromantičtější, hlavně při speciální příležitosti jako je Valentýn nebo výročí máme personalizované puzzle ve tvaru srdce. Jednoduše řečeno, tyto puzzle jsou skutečným vyznáním lásky. Srdíčkové puzzle si můžete přizpůsobit společnou fotografií nebo milostnou zprávou.

Objednejte si puzzle na míru online

Objednání personalizované foto skladačky je opravdu jednoduché. Po výběru modelu a vytvoření designu podle vašich představ v online editoru už stačí jen dokončit objednávku a my vám puzzle doručíme na vámi zvolenou adresu. K objednávce můžete přiložit také bezplatnou kartičku se zprávou pro příjemce.

Puzzle pro speciální příležitost

Pro lidi, kteří chtějí oslavit významný okamžik, jsou puzzle tou správnou volbou! Dokážete na nich zachytit oblíbený moment a vytvořit tak jedinečný dárek. Pro mámu nebo tátu jsme v YourSurprise vytvořili puzzle na Den Matek nebo na Den Otců s jedinečným designem. Vyberte si mezi 500 nebo 1000 dílky a překvapte výjimečného člověka ve svém životě.