• Každý dárek s Vaší fotkou a textem
  • Vyrobeno s láskou
  • Více než 2000 personalizovaných dárků!
Rychlý obrat!
Doručeno přímo na adresu příjemce
Každý dárek přizpůsobený s fotografií a / nebo textem
Rychlý obrat!
Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!
Doručeno přímo na adresu příjemce
Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.
Každý dárek přizpůsobený s fotografií a / nebo textem
Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.
Všechno Hádanka dárkové předměty
Co říkají naši zákazníci
9.9
Zobrazit vše 62 recenze
Petra
na 25-11-20

"Rychle zpracování a rychle doručení navíc zboží je moc hezké. Už jsme těším na reakce obdarovanych .."

10 / 10
Radek
na 24-11-20

"Jednoznačně doporučuji! Super kvalita zboží a rychlost dodání a rozumné ceny. "

10 / 10
Xenie
na 24-11-20

"Jsem spokojená. Pravda je, že člověk je zvyklý platit za poštovné méně, ale ani to nepokazilo dojem ❤️ .."

10 / 10

Personalizované puzzle s fotografií

Skládáte rádi puzzle vy nebo někdo, koho znáte? Nechte si vyrobit personalizované puzzle s fotkou nebo dokonce fotokoláž dle svého výběru! Skvělá zábava, kterou můžete dopřát sobě nebo někomu jinému než perfektní dárek. YourSurprise nabízí puzzle s 30, 96, 250, 500 a 1000 dílky.

Fotopuzzle s vlastní fotkou

Pokud hledáte originální dárek pro svou přítelkyni, maminku, manželku nebo dokonce pro sebe, už nic nehledejte a nechte si personalizovat puzzle fotkou a / nebo textem dle svého výběru. K dispozici je několik druhů fotopuzzle s různým počtem dílků, takže si každý vybere. Skvělé jako jedinečný dárek pro každou příležitost. Vytvořte si vlastní design v editoru téměř okamžitě a služba YourSurprise vaše puzzle vytiskne s velkou péčí a přesností pro nejlepší výsledek.

Kolik dílků?

Věděli jste, že puzzle s 1000 dílky jsou vhodné pro děti od 12 let? Na chvíli jejich zajisté zabavíte! Chcete puzzle udělat trochu těžší, vyberte fotografii s množstvím opakujících se barev nebo vzorů.

Jaké náročná je každé puzzle?

Není pochyb o tom, že 23-dielikové puzzle složíte poměrně rychle. Čím více kusů, tím obtížnější je dokončit puzzle, však? Ano a ne.
Puzzle s 500 dílky a náročnou fotografií může být náročnější než puzzle s 1000 dílky a jednodušší fotkou. Stupeň náročnosti nezávisí jen od počtu kusů, ale také od zvoleného obrázku.

Jak dlouho trvá složení 1000 dílků?

Jak dlouho bude trvat složení puzzle s 1000 dílky, je těžké říct. Skupina 4 lidí, kteří se zúčastnili soutěže v roce 2017, překonala rekord, když puzzle složila za 1 hodinu, 29 minut a 30 sekund!

Techniky puzzle

Jako puzzle nejlépe složit? Spojit nejprve okraje nebo dílky roztřídit podle barvy? Možná byste si mysleli, že nejdříve bude snazší složit okraje, ale odborníci tvrdí, že je lepší nejprve třídit podle barvy. To vám umožní zabít dvě mouchy jednou ranou, neboť okraje najdete během třídění.