Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

8 Nalezené dárky

Personalizované přívěsky

Chcete někoho překvapit dárkem, který vydrží? Pak je osobní přívěsek to, co hledáte. Říká se, že diamanty jsou věčné, ale co třeba šperk s osobním motivem? Přívěsek je originální dárek, který může obdarovanému dát najevo, jak moc pro vás znamená. Lze na něj vyrýt speciální vzkaz, jméno obdarovaného nebo dokonce fotografii!

Takový dárek se rozhodně nedostává každý den!

Dárek pro každou příležitost

Personalizovaný přívěsek je dárkem, který se hodí pro každou příležitost. Můžete ho například darovat někomu, kdo má pro vás zvláštní slabost, k romantickému svátku, jako je Valentýn nebo výročí svatby. Možná si na přívěsek můžete nechat vyrýt zvláštní větu, která vás spojuje, citát nebo úryvek z písně. Pokud je naopak cit mezi vámi a vaší láskou čerstvě zrozený, ale rychle se změnil v romantický, můžete svou lásku vyznat zvláštním způsobem vyrytím nápisu "Miluji tě" na přívěsek.

Personalizovaný přívěsek je také jedinečným dárkem k dalším příležitostem, jako jsou narozeniny, promoce nebo svaté přijímání.

Všechny gravírované přívěsky

Pokud chcete někoho překvapit osobním šperkem, můžete si vybrat z několika přívěsků, které nejlépe vyhovují vašim potřebám. Objevte některé z našich nejoblíbenějších!

- Přívěsek srdce: Tento šperk je vhodný zejména pro romantického partnera, ale můžete ho darovat i mamince nebo kamarádce. Můžete si vybrat zlatou nebo stříbrnou variantu a vyrýt na ni jméno příjemce.

- Přívěsek s fotografií: personalizace šperku fotografií z něj dělá univerzální a zároveň originální dárek. Můžete ji věnovat babičce s fotografií vnoučat, kamarádce s fotkami z poslední dovolené nebo si ji můžete vytvořit i pro sebe s fotografií svého milovaného domácího mazlíčka!

- Personalizovaná vojenská psí známka: pokud vám jedno slovo nestačí a chcete mít více prostoru pro vyznání lásky nebo náklonnosti, pak je vojenská psí známka přesně to, co potřebujete. Příjemce tak bude mít váš speciální vzkaz stále u sebe!