Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

56 Nalezené dárky

Viděli jste 48 z 56 dárků

Čokoládové krabičky s personalizovanou fotografií, textem a/nebo jménem

Už jste někdy dostali čokoládovou krabičku? Pokud jste milovníci čokolády, víte, že čokoláda je víc než jen obyčejný dárek! Ať už si ji vychutnáváte sami, nebo se o ni dělíte se svými blízkými, každá čokoláda s sebou přináší nádherný okamžik.

Pokud jde o obdarování čokoládou, ve společnosti YourSurprise víme, o čem mluvíme! Vytvořte jedinečnou personalizovanou bonboniéru a překvapte tak lahodným čokoládovým dárkem!

Oslaďte si výjimečné chvíle: dokonalý dárek v podobě čokoládové krabičky

Tyto krásné dárky jsou již dlouho symbolem romantiky, přátelství a luxusního hýčkání; prostě neexistuje příležitost, kterou by bonbon okamžitě nezlepšil.

Výběr správného čokoládového dárku závisí zejména na třech věcech:

  • Druh čokolády: pokud obdarovaný miluje určitou značku nebo druh čokolády, určitě ji do bonboniéry zahrňte!
  • Jak vypadá bonboniéra: je dobře prezentovaná? Můžete ji nějak ozvláštnit, například přidáním personalizace?
  • Okamžik obdarování: různé okamžiky si žádají různé druhy čokolády. Například romantická příležitost může vyžadovat bonboniéru ve tvaru srdce, zatímco příležitost, jako jsou narozeniny, se hodí pro tematické dárkové krabičky!

Tematické čokolády pro zvláštní příležitosti

U nás v YourSurprise si můžete vytvořit bonboniéru pro jakýkoli výjimečný okamžik. Máme sortiment se speciálními čokoládami nebo vzory pro Vánoce, Velikonoce, Den matek, Den otců, Valentýna a mnoho dalších příležitostí. Vždy se najde důvod, proč je překvapit čokoládou!

Osobní přístup: jak si přizpůsobit svoji čokoládovou krabičku

Personalizace čokolády nespočívá jen v přidání vzkazu na krabičku nebo zabalení do efektní stuhy (i když i to jsou krásné osobní prvky!). Jde také o výběr dokonalé kombinace detailů, díky nimž váš dárek opravdu vynikne:

Krok 1: Začněte výběrem sortimentu čokolády, který si obdarovaný zamiluje. Inklinuje spíše ke klasické mléčné čokoládě, nebo rád zkouší různé příchutě? Možná dokonce dávají přednost konkrétní značce.

Krok 2: Pokud jsou k dispozici nějaké varianty (velikost nebo příchuť), vyberte tu nejvhodnější a pak otevřete editor.

Krok 3: V editoru můžete zvolit personalizaci krabičky. Můžete přidat fotografii, speciální vzkaz pro příjemce, jméno a/nebo logo.

Nezapomeňte, že při personalizaci jde především o to, abyste vyhověli jedinečnému vkusu příjemce a přidali do něj špetku vlastní osobnosti. Dárek, který je přizpůsoben jejich vkusu, nejenže prokazuje ohleduplnost, ale promění i obyčejný kousek cukroví ve skutečně originální, nezapomenutelný dárek.

Jaké druhy čokolády se nejlépe hodí do dárkové krabičky?

Druh čokolády v dárkové krabičce by měl odrážet chuť obdarovaného. Některé z nápadů na dárkové krabičky s čokoládou, které jsou k dispozici na webu YourSurprise, zahrnují:

Vytváření a darování čokolády ještě nikdy nebylo tak příjemným a personalizovaným zážitkem. Ať už si vyberete ručně vyráběné luxusní čokolády, nebo se rozhodnete pro známé značky, jako je Milka nebo Lindt, čokoládovna je víc než dárek - je to lahodný důkaz lásky, náklonnosti a individuality.