Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Vytvořte si vlastní přizpůsobenou dřevěnou hračku pro nejmenší ve svém životě se jménem chlapce nebo dívky a roztomilým designem.

6 Nalezené dárky

Dřevěné hračky

Tady v YourSurprise nabízíme nejlepší přizpůsobené dřevěné hračky. Dívky i chlapci se mohou s těmito úžasnými hračkami bavit hodiny. Máme krásný dřevěný kočárek v bílé barvě, skvělý dřevěný nákladní kolo s prostorem pro hračky a skvělé dřevěné odrážedlo a tříkolku pro trochu starší děti. Pro ty, kteří podnikají první kroky, máme krásný tlačící vozík a tlačné auto..

Všechny dřevěné hračky lze přizpůsobit jménem dle vašeho výběru. Vyberte si z různých zábavných vzorů v našem online editoru a přidejte jméno. Vzor potom pečlivě a pozorně připevníme na dřevěnou hračku, abychom vytvořili krásnou hračku, kterou bude obdarovaný dlouho milovat..

Dřevěný kočárek

Pokud váš mrňous rád nosí s sebou své panenky, kamkoli jde, náš krásný dřevěný kočárek je pro něj jako stvořený. Bude moci hrát roli hrdého rodiče, když bude kráčet a tlačit své panenky. Udělejte kočárek skutečně jedinečným tím, že k některému z našich zábavných vzorů přidáte jméno dítěte. Dřevěný kočárek je vyroben z robustní březové překližky s detaily z bukového dřeva a má bílou lesklou povrchovou úpravu. Dřevěný kočárek je vhodný pro děti od 1 roku a starší

Dřevěná tříkolka

Naše přizpůsobená dřevěná tříkolka je krásný dárek, který má na rámu jméno příjemce. Sedadlo je nastavitelné, což znamená, že dítě může bavit déle ho používat. Tříkolka je vhodná pro děti od 1,5 roku a starší..

Dřevěné odrážedlo

Naše skvělé dřevěné odrážedlo má dvě kola a je vhodné pro děti, které si procvičují své schopnosti udržet rovnováhu. Dřevěné odrážedlo je vhodné pro děti od 1 do 4 let.

Dřevěný nákladní kolo

Náš dřevěný nákladní kolo je skutečným poutačem pozornosti a má dostatek prostoru na nošení některých hraček. S tím bude úklid mnohem zábavnější! Dřevěný nákladní kolo je vhodný pro děti od 1 roku a starší.

Dřevěné tlačné auto

Naše dřevěné tlačné auto není jen tak ledajaké staré auto! Má čtyři kola, volant a je vhodné i pro uskladnění hraček. Toto dřevěné tlačné auto pomůže vašemu dítěti naučit se tlačit, jezdit a odkládat hračky; 3 v 1. Dřevěné tlačné auto je vhodné pro děti od 10 měsíců a starší.

Dřevěný vozík

Chcete-li vyvolat skvělý retro dojem, náš dřevěný vozík je dárkem pro vás. Rozměry prostoru pro náklad jsou přibližně 35 x 27 x 9,5 cm, což znamená, že se do ní vejde spousta hraček. Na přední stranu můžete přidat název podle vašeho výběru. Dřevěný vozík je vhodný pro děti od 1 roku a starší.

Více informací naleznete na našich přizpůsobených dřevěných hračkách

Všechny naše dřevěné hračky jsou vyrobeny z robustní bukové překližky bez třísek s detaily z bukového dřeva. Všem hračkám můžete dodat osobitý ráz jednoduchým přidáním jména dle vašeho výběru v našem online editoru, výběrem z různých zábavných vzorů pro dokonalé dotvoření. YourSurprise pak s velkou opatrností a přesností připevní váš design k dřevěné hračce a vytvoří krásnou hračku, která je nejen zábavná, ale i trvanlivá.