Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Nejlepší personalizované dárky na šampaňské naleznete přímo zde na YourSurprise! Přizpůsobte si svůj dárek se šampaňským přidáním potisku nebo rytiny dle vlastního výběru nebo vytvořte jedinečný štítek pro přizpůsobení vaší láhve šampaňského.

20 Nalezené dárky

Šampaňské s vlastní etiketou nebo krabičkou s potiskem

Ať je důvod jakýkoliv, s lahví šampaňského se může každá chvíle změnit na jedinečný okamžik. O to více, když si personalizovat láhev šampaňského svou vlastní fotografií a textem. Můžeš si například zvolit, aby etiketa lahve šampaňského obsahovala osobní fotografii, logo nebo text. Chceš větší balení? V tom případě si nech vytisknout vlastní návrh na luxusní dřevěnou krabičku na šampaňské. Během designování unikátního dárku si můžeš vybrat z různých vzorů nacházejících se v našem Editoru.

Dárkové balení šampaňského

Nejenže si můžeš navrhnout v YourSurprise svou vlastní etiketu láhve šampaňského, také si můžeš nechat vytisknout luxusní dřevěnou krabičku na šampaňské s vlastním designem. Pokud si chceš dát opravdu záležet, máme originální krabičky na šampaňské. Balení šampaňského je v podobě krásné dřevěné krabičky s lahví šampaňského a dvěma sklenicemi Royal Leerdam, které můžeš personalizovat osobním textem nebo jménem. Tímto se ujistit, že se tento dárek bude líbit!

Gravírované skleničky na šampaňské

Můžeš u nás samozřejmě gravírovat i skleničky na šampaňské. Děláme to pomocí nejmodernějších laserových technik. Nemusíš se obávat opotřebení v myčce, neboť gravírujeme jméno nebo text pomocí laseru.

Druhy šumivého vína

Kromě šampaňského si můžeš objednat další šumivá vína. V nabídce máme také prosecco, cava, brut a dokonce i dětské šampaňské.

Jaký je rozdíl mezi slovem šampaňské, prosecco a cava?

Pojmy šampaňské, prosecco a cava jsou často nesprávně zaměňovány. Není žádná novinka, že skoro každý nesprávně nazývá každé víno s bublinkami šampaňské. Věděli jste však, že šampaňské, které pochází z Itálie se nazývá prosecco? Šampaňské lze skutečně nazvat šampaňským pouze tehdy, když hrozny roste a sbírá se ve francouzské oblasti šampaňského. Pokud šampaňské pochází ze Španělska, ve skutečnosti se nazývá cava. Suché šampaňské se nazývá brut a tento pojem je chráněn francouzským právem.

Co je Magnum?

Označení Magnum znamená, že láhev obsahuje 1.5 litru šampaňského. Máme Šampaňské Magmum jakož i Magnum Cava od značky Villa Conchi, které si můžeš samozřejmě personalizovat.

The Art of Giving - Umění dávat

My v YourSurprise máme rádi dárky, a proto každý den vyrábíme dárky pro jiné. Věříme, že se vždy najde důvod darovat dárek a každému se darované dárky líbí. Darováním láhve šampaňského s osobní personalizací se můžeš ujistit, že s ním bude obdarovaná osoba velmi spokojená. Dáváním můžeme spolu šířit trochu štěstí. Říkáme tomu "Umění dávat"

Různé značky šumivého vína

Sto lidí, sto chutí. Proto máme v naší nabídce několik značek šumivého vína. Krátký přehled:

Moët & Chandon má velké jméno ve světě šampaňského. U nás si můžeš personalizovat klasický Moët & Chandon, Moët & Chandon Ice Imperial nebo Moët & Chandon Nectar rosé.

Piper Heidsieck Brut je to pravé známé šampaňské, které vyniká svým červeným logem. Na etiketě hned poznáš, že jde o klasický Piper Heidsieck. Je to brut, čili klasicky sušší šampaňské.

I když název napovídá něčemu jinému, René Schloesser je také šampaňské pocházející z Francie. Kromě standardního šampaňského si můžeš objednat i rosé šampaňské a Magnum verzi v 1.5 litrové láhvi.

Originální svatební dárek

Doporučujeme tento dárek na svatby, svatební výročí nebo pracovní výročí. Hledáš stále unikátní svatební dárek? Daruj láhev šampaňského s fotografií svatebního páru a dvěma sklenicemi šampaňského s jejich jmény.

Šampaňské jako reklamní dárek

Slaví váš zákazník nebo dodavatel něco speciálního? Pošlete mu láhev šampaňského s vaší osobní zprávou nebo gratulací na etiketě. Přidejte své logo nebo logo příjemce a personalizujte si ho.

Tip! Stali jste se s vaším týmem mistry? Jak lépe oslavit, než s lahví šampaňského (nebo lahvemi) s fotografií vašeho týmu?