Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

20 nalezené dárky

Šampaňské s vlastní etiketou nebo krabičkou s potiskem

Ať je důvod jakýkoliv, s lahví šampaňského se může každá chvíle změnit na jedinečný okamžik. O to více, když si personalizovat láhev šampaňského svou vlastní fotografií a textem. Můžeš si například zvolit, aby etiketa lahve šampaňského obsahovala osobní fotografii, logo nebo text. Chceš větší balení? V tom případě si nech vytisknout vlastní návrh na luxusní dřevěnou krabičku na šampaňské. Během designování unikátního dárku si můžeš vybrat z různých vzorů nacházejících se v našem Editoru.

Dárkové balení šampaňského

Nejenže si můžeš navrhnout v YourSurprise svou vlastní etiketu láhve šampaňského, také si můžeš nechat vytisknout luxusní dřevěnou krabičku na šampaňské s vlastním designem. Pokud si chceš dát opravdu záležet, máme originální krabičky na šampaňské. Balení šampaňského je v podobě krásné dřevěné krabičky s lahví šampaňského a dvěma sklenicemi Royal Leerdam, které můžeš personalizovat osobním textem nebo jménem. Tímto se ujistit, že se tento dárek bude líbit!

Gravírované skleničky na šampaňské

Můžeš u nás samozřejmě gravírovat i skleničky na šampaňské. Děláme to pomocí nejmodernějších laserových technik. Nemusíš se obávat opotřebení v myčce, neboť gravírujeme jméno nebo text pomocí laseru.

Druhy šumivého vína

Kromě šampaňského si můžeš objednat další šumivá vína. V nabídce máme také prosecco, cava, brut a dokonce i dětské šampaňské.

Jaký je rozdíl mezi slovem šampaňské, prosecco a cava?

Pojmy šampaňské, prosecco a cava jsou často nesprávně zaměňovány. Není žádná novinka, že skoro každý nesprávně nazývá každé víno s bublinkami šampaňské. Věděli jste však, že šampaňské, které pochází z Itálie se nazývá prosecco? Šampaňské lze skutečně nazvat šampaňským pouze tehdy, když hrozny roste a sbírá se ve francouzské oblasti šampaňského. Pokud šampaňské pochází ze Španělska, ve skutečnosti se nazývá cava. Suché šampaňské se nazývá brut a tento pojem je chráněn francouzským právem.

Co je Magnum?

Označení Magnum znamená, že láhev obsahuje 1.5 litru šampaňského. Máme Šampaňské Magmum jakož i Magnum Cava od značky Villa Conchi, které si můžeš samozřejmě personalizovat.

The Art of Giving - Umění dávat

My v YourSurprise máme rádi dárky, a proto každý den vyrábíme dárky pro jiné. Věříme, že se vždy najde důvod darovat dárek a každému se darované dárky líbí. Darováním láhve šampaňského s osobní personalizací se můžeš ujistit, že s ním bude obdarovaná osoba velmi spokojená. Dáváním můžeme spolu šířit trochu štěstí. Říkáme tomu "Umění dávat"

Různé značky šumivého vína

Sto lidí, sto chutí. Proto máme v naší nabídce několik značek šumivého vína. Krátký přehled:

Moët & Chandon má velké jméno ve světě šampaňského. U nás si můžeš personalizovat klasický Moët & Chandon, Moët & Chandon Ice Imperial nebo Moët & Chandon Nectar rosé.

Piper Heidsieck Brut je to pravé známé šampaňské, které vyniká svým červeným logem. Na etiketě hned poznáš, že jde o klasický Piper Heidsieck. Je to brut, čili klasicky sušší šampaňské.

I když název napovídá něčemu jinému, René Schloesser je také šampaňské pocházející z Francie. Kromě standardního šampaňského si můžeš objednat i rosé šampaňské a Magnum verzi v 1.5 litrové láhvi.

Originální svatební dárek

Doporučujeme tento dárek na svatby, svatební výročí nebo pracovní výročí. Hledáš stále unikátní svatební dárek? Daruj láhev šampaňského s fotografií svatebního páru a dvěma sklenicemi šampaňského s jejich jmény.

Šampaňské jako reklamní dárek

Slaví váš zákazník nebo dodavatel něco speciálního? Pošlete mu láhev šampaňského s vaší osobní zprávou nebo gratulací na etiketě. Přidejte své logo nebo logo příjemce a personalizujte si ho.

Tip! Stali jste se s vaším týmem mistry? Jak lépe oslavit, než s lahví šampaňského (nebo lahvemi) s fotografií vašeho týmu?