Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Učitelé představují velkou oporu při vývoji dětí a dospívajících. S blížícím se koncem školního roku poděkujte učiteli Vašeho dítěte osobním dárkem určeným speciálně pro něj.

72 nalezené dárky

Viděli jste 48 z 72 dárků

Personalizované dárky jako poděkování učitelem

Pokud hledáte super dárek pro svého učitele, už nehledejte. Na YourSurprise nabízíme zábavné personalizované dárky, což znamená, že můžete přidat fotografii, text a / nebo jméno podle svého výběru, aby byl váš dárek výjimečný.

Dárek od celé třídy

Jsme si jisti, že váš učitel bude šťastný a hrdý, že dostane dárek od celé vaší třídy. Pokud máte nějakou super fotografii třídy, nahrajte ji do našeho online editoru a vytvořte skvělý dárek od celé své třídy téměř okamžitě. Můžete se rozhodnout pro hrnek, ozdobnou dlaždici do třídy nebo krabici lahodné čokolády personalizovanou fotkou a zprávou.

Důvody, proč poděkovat svému učiteli

Neexistuje pravidlo, podle kterého se musí učitelem poděkovat, ale malý dárek pro ně může znamenat hodně. Možná jste měli obecně skvělý školní rok, učitel se snažil vám vypomoci, nebo po tomto roce školu opouštíte. To vše jsou skvělé důvody, abyste svému učiteli dali najevo, jak si ho vážíte.

Populární dárky pro učitele

Takže víte, že chcete svého učitele obdarovat, ale jaký by byl dobrý dárek? Zde je pro inspiraci seznam našich 10 nejpopulárnějších dárků pro učitele: * Pokud si váš učitel rád dává čaj, určitě bude spokojen s krásným personalizovaným hrnkem nebo rytým čajovým sklenicí. * Pokud si váš učitel potrpí na čokoládu, bude nadšený z personalizované čokoládové dárkové krabičky, čokoládového telegramu, dárkové krabičky Milka nebo Toblerone. Každý z našich čokoládových dárků může být přizpůsoben fotografií a / nebo textem dle vašeho výběru. * Váš učitel si lze rád vede seznamy. Pokud ano, bude velmi spokojená s vlastním personalizovaným zápisníkem! Máme k dispozici různé typy zápisníků, které mohou být všechny personalizované vybranou fotografií (ami) a / nebo textem. * Podložka pod myš s fotografií učitele nebo fotografií vaší třídy. * Dekorativní dlaždice se zábavnou fotografií a textem, perfektní doplněk do učitelovy třídy. * Pokud má váš učitel vždy na stole sklenici vody, možná by chtěl postoupit výše se svou vlastní individualizovanou lahví s vodou. * Dalším skvělým dárkem personalizovaný podnos do kabinetu. Vašemu učiteli se vy a vaše třída připomenete pokaždé, když si dá šálek čaje!

Mnoho návrhů na výběr

V našem online editoři si můžete vybrat z různých návrhů, které obsahují texty, jako například: * Thank you Mr./Ms.! * Super teacher * You are the best teacher ever * Thanks for a great year

Máme velmi krátkou dobu realizace, takže pokud si dnes objednáte, dárek dostanete velmi brzy. Můžete si dokonce zvolit i doručení dárku přímo na adresu učitele nebo do školy.