Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Bude-li váš blízký brzy slavit svůj zasloužený odchod do důchodu, máme vše, co potřebujete, abyste s ním oslavili tento milník! YourSurprise nabízí nejlepší personalizované dárky do důchodu, z nichž každý obsahuje fotografii, text a/nebo jméno dle vašeho výběru.

75 Nalezené dárky

Viděli jste 48 z 75 dárků

Dary při odchodu do důchodu

Odchod do dôchodku je dôležitým medzníkom! Je to okamih, ktorý znamená koniec pracovného života a začiatok bezstarostnejšieho života. Po letech tvrdé práce a hodinách strávených s kolegy může být odchod z pracoviště trochu smutný. Hledáte dar při odchodu do důchodu pro svého přítele nebo kolegu? Práce je někdy jako druhá rodina, a proto je důležité rozloučit se s ní co nejlépe. Využijte naše tipy a najděte pro něj i pro ni ideální dárek k odchodu do důchodu.

Nápady na dárky k odchodu do důchodu

Není vždy snadné najít ten správný dárek na oslavu někoho, kdo má za sebou desítky let tvrdé práce. Chcete vybrat něco, co vám bude připomínat daný okamžik a co obdarovaného potěší. Shromáždili jsme několik nápadů na dárky pro důchodce, které vám určitě udělají radost:

  • Personalizované šampaňské: oslava odchodu do důchodu není oslavou bez otevření dobrého šampaňského. Společný přípitek se všemi kolegy, se kterými jste prožili chvíle radosti i těžkosti, bude jedním z nejzajímavějších okamžiků dne. Vyberte si ze značek šampaňské navštivte naše webové stránky a přizpůsobte si obal podle svých představ!
  • Čokoládové srdce: vzpomeňte si na svého kolegu a další kolegy s lahodným srdcem naplněným spoustou čokolády Milka. Sladkostmi nikdy nic nezkazíte! Vytvořte jedinečný balíček a přizpůsobte ho speciální fotografií. Vyberte si ze široké nabídky čokoláda na objednávku vaše oblíbené položky!
  • Vozík - příruční zavazadlo: víte, že váš kolega je nadšenec do cestování a po odchodu z práce pravděpodobně procestuje celý svět? Pak je to pro vás ideální dárek! Praktická taška na kolečkách, kterou si můžete přizpůsobit jménem, fotografií nebo textem.

Najdete zde také mnoho dárky k odchodu do důchodu pro muže a ženy,Například hrnek na pivo s vyrytým jménem, který je střídmější, ale stejně originální, nebo krásný šperk, který je trvalým a působivým dárkem. Pro kulinářské nadšence v důchodu je k dispozici řada kuchyňské doplňky, jako jsou dřevěná prkénka, zástěry a dokonce i sada na grilování! A důchodci, kteří milují víno, si mohou vybrat z naší široké nabídky červených, bílých a růžových vín na skleničku!

Poděkujte těm, kteří odcházejí z práce

Je některý z vašich kolegů připraven odejít a růst v jiné společnosti? Může se stát, že se musíte rozloučit s někým, kdo odchází z pracoviště, a v takových případech je zvykem poděkovat odcházejícímu kolegovi zvláštním dárkem. Dárek, který jim přeje hodně štěstí do budoucna. Díky službě YourSurprise si můžete kromě výběru dárků, které hledáte, přizpůsobit a vytvořit z nich jedinečné dárky. Ať už jde o dárek k odchodu do důchodu nebo pro kolegu, který se rozhodl odejít z práce jinam, v každém případě si dárek zaslouží být výjimečný... abyste mohli svému oblíbenému kolegovi co nejlépe poděkovat! Přidejte k vybranému dárku fotografii, jméno nebo text a zapůsobte na své kolegy.

Dárky pro tátu a mámu k odchodu do důchodu

Pokud jde do důchodu tatínek nebo maminka, kdo jiný by měl vymyslet originální a zábavný dárek k odchodu do důchodu než dítě? Dárek můžete předat během večírku při odchodu do důchodu s přáteli a kolegy nebo, pokud dáváte přednost intimnějším chvílím, ráno před posledním pracovním dnem. Vaši rodiče mají po odchodu do důchodu jistě spoustu plánů. Více času na koníčky, rodinu a možná i cestování. Oslavte s nimi tento jedinečný okamžik. Máte nějaké nápady? Kožená zástera vhodná pre milovníkov kuchyne. Okrem luxusného dizajnu je zástera vyrobená z kvalitnej recyklovanej kože a samozrejme na ňu môžete vygravírovať meno osoby, ktorej ju chcete darovať. Dôchodca sa tak bude môcť konečne venovať sporáku. Pre milovníkov kávy nádherný hrnček, ktorý si môžete personalizovať peknou fotografiou. Ak hľadáte niečo originálnejšie, môžete si vybrať magický hrnček! Každý nový den v důchodu tak začne správně. Stále jste nenašli, co jste chtěli? Můžete se podívat na naše webové stránky... je plný mnoha dárky k odchodu do důchodu skutečně originální!