Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Vyjít si ven v pohodlí a stylu ještě nikdy nebylo tak zábavné! Objevte svět personalizovaných ponožek a vytvořte si vlastní ponožky s fotografií nebo jménem.

6 Nalezené dárky

Personalizované ponožky s fotografií, jménem a logem

Představte si, že vklouznete do páru ponožek, které vyprávějí příběh, váš příběh. Personalizované ponožky vnesou do vašeho každodenního oblečení nádech jedinečnosti a promění skromný doplněk v předmět, se kterým se dá mluvit. Personalizované ponožky jsou také skvělým a zábavným dárkem pro přátele a členy rodiny. K svátku nebo jako dárek k narozeninám, vždy se najde dobrý důvod, proč darovat pár ponožek!

Nejsou to jen obyčejné ponožky, může na nich být cokoli od vašeho roztomilého domácího mazlíčka až po logo vaší společnosti. Ponožky, které vás opravdu dostanou, jak to dokáže jen opravdový přítel, protože hrdě zobrazují vaše jméno, oblíbenou fotografii nebo ikonu, která vás nebo obdarovaného skutečně reprezentuje.

Vytváření ponožek na zakázku: Tipy a triky pro dokonalý dárek

Ponožky jsou k dispozici v různých velikostech (pokud si nejste jisti, které pořídit, podívejte se na specifikace dárku nebo kontaktujte náš zákaznický servis) a způsobech personalizace.

Můžete si vytvořit např:

  • Personalizované ponožky s fotografií: přidejte na ponožky svou oblíbenou fotografii a vyberte si ikonu z dostupných. Pokud chcete propagovat svou společnost, můžete přidat také logo. Nezapomeňte vybrat kvalitní fotografii, aby byl dárek v co nejlepší kvalitě. Pro větší efekt bude fotografie obohacena o zábavné ikony. K dispozici jsou například srdíčka, pivní hrnek, sushi rolka, duha, kousek pizzy, santovská čepice a mnoho dalších!
  • Personalizované ponožky s nápisem: přidejte na ponožky jméno nebo krátký text. Text lze vytisknout v barvě dle vašeho výběru z široké palety možností.

Personalizované ponožky s obličejem

Co je zábavnějšího než pár ponožek s potiskem obličeje? Personalizace ponožek je velmi snadná! V editoru nahrajte obličej příjemce nebo ten, který chcete použít (může to být i fotografie vašeho psa nebo kočky). Fotografie bude vytištěna po celých ponožkách ve vysoké kvalitě.

Ponožky s potiskem již od 1 kusu

Naše ponožky s potiskem jsou k dispozici již od 1 páru. Nemusíte dělat velkou objednávku, abyste si mohli ponožky zakoupit a personalizovat online. Také personalizace je zahrnuta v ceně! Žádné další poplatky za personalizaci v pokladně.