• Více než 2000 personalizovaných dárků!
  • Každý dárek s Vaší fotkou a textem
  • Vyrobeno s láskou
Rychlé provedení!
Doručeno přímo na adresu příjemce
Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem
Rychlé provedení!
Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!
Doručeno přímo na adresu příjemce
Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.
Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem
Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.
Všechno Společenství dárkové předměty
Co říkají naši zákazníci
9.9
Zobrazit vše 287 recenze
Iveta
na 25-10-21

"Super velká spokojenost "

10 / 10
Heike
na 24-10-21

"Byla jsem moc spokojená, nejen, že byla objednávka rychle vyřízena, ale i dobře zpracována, byla jsem.."

10 / 10
Jana
na 21-10-21

"Objednávka dodaná do několika málo dní a navíc se jednalo o tisk na zakázku, kde bych čekala delší dod.."

10 / 10

Communion Dárky

První svaté přijímání je pro dítě velmi zvláštní příležitostí. První svaté přijímání se děje jen jednou za život, což z něj dělá super vzrušující. Po uskutečnění posvátné události v kostele je den naplněn rodinou a přáteli. Chlapec nebo dívka obdrží v tento zvláštní den dary. Chcete je překvapit něčím, co je jedinečné a trvalé paměti tohoto zvláštního dne.

Vytvořte si vlastní certifikát

Protože první svaté přijímání je zvláštní den, chcete někomu dát trvalou paměť. Vytvořte si vlastní certifikát pro tuto speciální příležitost! V tento zvláštní den si vezměte krásný obrázek chlapce / dívky a nechte si jej vytisknout na certifikátu. Můžete napsat svůj vlastní text a jméno dítěte, aby byl opravdu jedinečný a osobní. Dej tomuto speciálnímu certifikátu krásné místo v ložnici dítěte nebo v obývacím pokoji.

Ryté náramky

Dívky obvykle nosí bílé šaty do svého prvního svatého společenství. Unikátní kus stříbrných šperků bude vypadat ještě krásněji! Mějte jméno dívky vyryté na stříbrném náramku. Ryté náramky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního stříbra a lze je nosit každý den. Náramek se stane trvalým vzpomínkou na zvláštní den.

Foto dlaždice

Fotografie dítěte v den prvního svatého přijímání je vždy pečována celou rodinou. Taková fotka si ve vašem domě zaslouží zvláštní místo. Na keramické dlaždici si vytiskněte fotografii a datum společenství. Tento tradiční dárek je pro dítě, aby jako památka na zvláštní den. Foto dlaždice je také krásný dárek pro kmotry dítěte.

Foto svíčka

Fotografie na svíčku je perfektní dárek na památku. Mít fotografii dítěte a datum vytištěné na svíčku, aby byl osobní dar. Můžete si také vybrat vonnou svíčku s různými barvami. Můžete si vybrat ze tří různých vůní, takže tam je vždy ten, který máte rádi! K fotografickým svíčkám můžete přidat kartu zdarma. Pokud se nemůžete zúčastnit, můžete dar poslat na Vámi zvolenou adresu.