Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Najít perfektní dárek pro teenagery může být obtížné, ale určitě je rozesmějete našimi personalizovanými dárky pro teenagery, z nichž každý může být přizpůsoben jménem, ​​fotografií a/nebo textem dle vašeho výběru, abyste vytvořili skutečně jedinečný dárek. pro každého teenagera ve vašem životě.

56 Nalezené dárky

Viděli jste 48 z 56 dárků

Dárky pro teenagery

Jste máma, která se snaží navigovat svého syna nebo dceru v období dospívání? Nebo potřebujete dát dárek teenagerovi , ale nevíte, co by se mu mohlo líbit? Víme, že to není vždy lehké, ale chceme navrhnout několik nápadů, jak najít ten správný dárek. My v YourSurprise se snažíme přesáhnout představivost ve všem, co děláme, na kvalitu, která nemůže chybět v dárku pro teenagery. Náš tým vždy hledá ty nejkrásnější a designové dárky pro každého člověka, abychom mohli poskytnout dárky vhodné pro každý věk! I ten nejkomplikovanější jako je období dospívání. Zkuste se zamyslet a vžít se do kůže teenagera: pozorujte své okolí svěžejším a ne dospěláckým pohledem. Můžete tak najít opravdu ten nejkrásnější a nejoriginálnější dárek pro teenagery!

Ideální dárek pro teenagery!

Dnešní teenagery chtějí být vždy o krok vpřed před všemi svými vrstevníky, snaží se být jiní a ukázat svůj styl, charakter a osobnost. Díky YourSurprise můžete uspokojit jejich touhy několika opravdu jedinečnými a speciálními dárky, protože si je můžete přizpůsobit, jak chcete, takže je to jako kdyby to byla limitovaná edice! Na jejich maturitní výlet jim můžete darovat personalizovaný kufr. Příjemce si tak může vzpomenout na staré časy nebo se nechat inspirovat vaší speciální zprávou. Spolu s kufrem můžete zkombinovat personalizovaný ručník a zápisník k zapisování jejich myšlenek, nápadů nebo aby mohli popsat dny na pláži s přáteli. Myšlenky dospívajících je někdy trochu obtížné pochopit, ale s technikou zapisování do deníku mohou těžit z pozitivních účinků na mysl a tělo.

Nápady na dárky pro technologickou mládež

Mladí lidé dnes tráví většinu času se svým mobilním telefonem. Chápeme, že to má pozitivní i negativní dopady, ale kryt na mobil je vždy vítaným dárkem. Svému synovi nebo dceři můžete udělat radost vlastním obalem s fotkou psa nebo vzpomínkou na výjimečný okamžik. Pro své speciální odkazy můžete ukázat veškerou svou modernost vytvořením video zprávy, kterou dokážou naskenovat pomocí qr kódu . Příjemce bude určitě vědět, jak jej aktivovat!

Užitečné dárky pro teenagery

Po střední škole začínají děti trávit více času mimo domov. Postačí jim hliníková láhev na vodu a nerezový obědář s bambusovým víkem! Jsou to velmi užitečné předměty během školního dne a tak se z teenagera stane i zodpovědnější člověk k životnímu prostředí a sníží se používání plastů. YourSurprise vám umožňuje objednat si různé typy personalizovaných hrníčků s vámi vytvořeným designem. Především vám doporučujeme, abyste své dítě nebo vnouče překvapili hrnkem, který reaguje na teplo, které způsobí, že fotografie nebo text, který jste vytiskli v naší specializované laboratoři, se magicky objeví.

Chutné dárky pro teenagera

Blíží se Velikonoce? Nebo chcete odměnit či poděkovat svým dětem či vnoučatům za pomoc, kterou vám poskytli při realizaci nějaké aktivity? Tady v YourSurprise můžete najít překvapivé a personalizované chutné dárky! Můžete například přemýšlet o tom, že byste ho nechali najít obrovskou Milka čokoládu na posteli, když se vrátí ze školy, zblázní se, když uvidí svoji fotku na obalu a zjistí, že je tam 9 tyčinek 3 různých příchutí! Případně byste mohli uvažovat o plechové krabici Oreo se dvěma různými příchutěmi sušenek. Je to sladký dárek a je také užitečný, protože krabici lze použít pro různé účely, jako krabici na sušenky nebo jako personalizovanou krabičku na jiné předměty. Pokud obdarovaný nemá rád čokoládu, můžete si vybrat z velkého výběru bonbonů, počínaje věží Chupa Chups s 200 lízátky různých příchutí. Nebo si můžete přizpůsobit balení klasických mentos bonbonů. Objevte všechny personalizované sladkosti.