Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Sluneční klobouk

Sluneční klobouk - Černý

1,226 hlasování
Na skladě
Dodací údaje
  • Krásný barevný tisk na přední straně
  • Extra pohodlí díky kvalitní bavlně
  • Super cool s vlastním designem

Specifikace dárků

Více informací o klobouku: 
Materiál: 100% bavlna 
Barva: k dostání v různých barvách 
Průměr: +/- 18 cm 
Přizpůsobení: barevný tisk na přední straně 
 

Dejte pěkný sluneční klobouk s fotkou a textem jako dárek!

Pro koho si pořídíte tento veselý klobouk s potiskem vašeho jména nebo fotografie? Hledáte letní dárek s osobním motivem? Pak jsou tyto kbelíkové klobouky s potiskem ideální. Sluneční klobouk si sami navrhnete a opatříte jej svým textem nebo fotografií. Nebo nahrajte logo své firmy a získejte originální firemní dárek. Skvělé překvapení k narozeninám, jako dárek k svátku nebo jen tak pro radost. Kbelíkové klobouky si individuálně přizpůsobíte. Skvěle se hodí na rozlučku se svobodou, na víkend s přáteli na táboře nebo na letní festival. Klobouk proti slunci si samozřejmě můžete vyrobit i pro sebe. Vsadíme se, že ten klobouk bude vypadat super cool? Klobouk s potiskem je vyroben ze 100% bavlny, takže se super pohodlně nosí. Klobouk se dodává v několika barvách: vyberte si černou nebo bílou. Klobouk s potiskem lze navíc prát v pračce. Vyrobit si vlastní klobouk a nechat si ho potisknout je opravdu super snadné. Stačí do jednoho ze speciálně navržených vzorů přidat své jméno a/nebo obrázek. Nebo si nahrajte a vyberte svůj vlastní jedinečný výtvor. My se pak pustíme do práce za vás a vytiskneme váš návrh klobouku v barvách ostrých jako břitva. Na co ještě čekáte? Vytvořte si personalizovanou sluneční čepici s plnobarevným potiskem hned teď! Chcete potisknout větší množství klobouku? Pak neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení prostřednictvím kontaktního formuláře v dolní části této stránky a během okamžiku budete mít cenovou nabídku na kloboučky. Hledáte další čepice? V naší nabídce máme celou řadu pokrývek hlavy, například čepice a kšiltovky. Vyberte si klobouk, čepici nebo kšiltovku, která vám vyhovuje!

Často kladené otázky

Přizpůsobení a objednání

Co je to personalizace a jak to funguje na webových stránkách?
Svůj dárek můžete začít kliknutím na zelené tlačítko „začít personalizovat zde“. V našem dárkovém editoru můžete dar zcela přizpůsobit Vašim představám: přidat svůj vlastní obrázek a / nebo text. Pokud chcete, můžete se také rozhodnout pro skvělý design, aby byl váš dárek opravdu jedinečný.

Je personalizace zahrnuta v ceně?
Cena uvedená na webových stránkách zahrnuje personalizaci vašeho daru. Pěkné a jasné!

Jak zjistím, zda má moje fotografie správnou kvalitu?
V dárkovém editoru obdržíte oznámení, pokud je kvalita obrázku nedostatečná. Máte předem pochybnosti o kvalitě vašeho obrázku nebo po tomto oznámení? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jaké formáty mohu nahrát?
Nahrajete soubory JPG a PNG do našeho editoru. Je to příliš technické nebo máte obrázek jiného formátu, který byste chtěli použít? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis. Jsou rádi, že vám pomohou, abyste mohli dar, který chcete!

Co když barva nebo volba, kterou chci, není k dispozici?
Hledáte konkrétní dar nebo dárek v konkrétní barvě, ale není to uvedeno na webových stránkách? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jak přidám kartu k mému daru? / Co přesně je karta?
Kliknutím na kartu „Volná karta“ v nákupním košíku můžete do svého dárku přidat zábavnou kartu. Na tuto kartu můžete umístit osobní zprávu, takže příjemce bude přesně vědět, komu za toto krásné překvapení poděkovat.

Je můj dárek zabalený?
V současné době nemáme (ještě) službu dárkového balení, která by zabalila váš dárek. Dárky dodáváme ve slavnostním balení. To znamená, že váš dar je připraven být doručen nebo že může být zaslán přímo příjemci.

Dodací lhůta, možnosti dodání a náklady na doručení

Mohu si vybrat datum dodání?
Není možné zvolit konkrétní datum dodání.

Jaká je dodací lhůta a kdy dostávám dárek?
Dodací lhůtu naleznete na stránce produktu. Můžete věřit, že náš dopravce vám dodá váš dárek.

Jaké možnosti doručení si mohu vybrat?
V současné době není možné zvolit možnost doručení. Dárek, který chcete objednat, je buď odeslán jako balíček nebo jako doručování poštovní schránky. Chcete vědět, na kterou možnost spadá vaše objednávka? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis.

Platba

Jak mohu zaplatit objednávku?
Nabízíme následující způsoby platby: iDeal, Paypal, kreditní kartu, fakturu přes Klarna nebo ruční převod. V případě ručního převodu platby prosím vezměte v úvahu dodací lhůtu 3 dny navíc.

Dostal dar

Co když ten dar není zcela podle mých představ?
Litujeme, že váš dar není podle vašich představ. Obraťte se prosím na náš zákaznický servis, který vám rád pomůže najít vhodné řešení.

Je faktura odeslána spolu s objednávkou?
S objednávkou není odeslána žádná faktura. Fakturu obdržíte vždy v potvrzovacím e-mailu a vždy ji najdete ve svém účtu MySurprise. To znamená, že můžete dar doručit přímo příjemci, což je opravdovým překvapením!

Obchodní dárek?

Máte zájem o objednání větších čísel tohoto dárku? Kontaktujte nás a získejte okamžitou cenovou nabídku. Jsme k dispozici v pracovních dnech od 8:30 do 17:00.

Každý dárek s jedinečnou personalizací
Jednoduché zadání hromadných objednávek
Mezinárodní doručení
Doprava přímo k příjemci

Máte zájem o zaslání nabídky e-mailem?