Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Vytvořte si vlastní dřevěný dárek z naší exkluzivní nabídky personalizovaných dřevěných dárků. Díky potisku nebo gravírování na dřevo se vaše personalizace se jménem, fotografií a/nebo textem bude vyjímat při každé zvláštní příležitosti.

98 Nalezené dárky

Viděli jste 48 z 98 dárků

Personalizované dřevěné dárky pro každou příležitost

Najít dokonalý dárek může být náročný úkol, ale jen máloco se vyrovná kouzlu a trvanlivosti personalizovaného dřevěného dárku. Ať už jde o narozeniny, svatbu, nebo dokonce výročí, dřevěné dárky jsou krásným způsobem, jak vyjádřit svůj soucit a ohleduplnost. My ve společnosti YourSurprise jsme vytvořili jedinečné a vysoce kvalitní dřevěné dárky, které můžete personalizovat jménem, textem, fotografií a/nebo logem.

Vytváření vzpomínek: Osobní dřevěné dárky pro výjimečné životní okamžiky

Mnoho výjimečných životních okamžiků je třeba si vážit a pamatovat si je. Personalizovaný dřevěný dárek nabízí sentimentální způsob, jak tyto příležitosti uctít.

Představte si, že na svatbě podarujete personalizované prkénko na sýr s vyrytými jmény a datem svatby. Nebo co takhle klasický rámeček na fotografie s potiskem jména, váhy a data narození novorozence? Výročí může být zvěčněno krásně vyrytou dřevěnou krabicí na víno s iniciály páru a rokem svatby.

A co třeba dřevěný stojan se sušenými květinami k narozeninám? To je také skvělý dárek ke dni svatého Valentýna.

Vyryté dřevěné hodinky jsou jedinečným dárkem k promoci nebo oslavě odchodu do důchodu.

Hledáte vzpomínkový předmět, kterým byste někomu poslali přání k jeho výjimečnému dni? Pak se rozhodněte pro dřevěné gravírované nebo tištěné přání!

Jaké jsou jedinečné vánoční dřevěné dárky?

Na Vánoce je skvělým personalizovaným dřevěným dárkem sada dřevěných vánočních ozdob. Můžete k nim přidat speciální vánoční vzkaz, text nebo jména členů rodiny. A co třeba láhev na víno s dřevěným vyrytým vánočním vzkazem? Vyberte si mezi oblíbeným červeným, bílým nebo růžovým vínem.

Jak vyrobit personalizované dřevěné dárky

Naše nabídka dřevěných dárků pro různé příležitosti a potřeby je k dispozici v různých variantách personalizace, z nichž každá je vybrána podle typu vybraného dárku.

Naše dřevěné dárky lze personalizovat:

  • s fotografií
  • se jménem
  • s textem
  • s logem

Vaše personalizace může být vytištěna nebo vygravírována v závislosti na zvoleném dárku. Vytvořte si návrh nebo personalizaci v našem online editoru a před schválením si dárek prohlédněte!

Nejlepší gravírované dřevěné dárky

Mezi naše gravírované dřevěné dárky patří:

A mnoho dalších!

Nejlepší dřevěné dárky s potiskem

Mezi naše dřevěné dárky s potiskem patří:

Jak mohu přizpůsobit dřevěný dárek na svatbu?

Dřevěné svatební dary jsou nadčasovou a elegantní volbou pro svatby. Personalizovaný dřevěný dárek můžete přizpůsobit jmény snoubenců, jejich iniciálami nebo dokonce fotografií! Pokud to se slovy umíte, můžete také uvažovat o personalizaci textem, například s upřímným vzkazem. Mezi skvělé dřevěné svatební dary patří například láhev na šampaňské s dřevěnou krabičkou; personalizovaná dárková sada s vínem a dřevěným prkénkem; gravírovaná vzpomínková krabička s upomínkovými předměty, které vám připomínají pár, nebo dřevěné srdce se jmény páru.

Mohou být personalizované dřevěné dárky šetrné k životnímu prostředí?

Väčšina našich drevených darčekov má certifikát FSC, ktorý označuje výrobky obsahujúce drevo z lesov, ktoré sú riadne a zodpovedne obhospodarované podľa prísnych environmentálnych, sociálnych a ekonomických noriem. Viac informácií o dreve použitom na výrobu daného darčeka nájdete v špecifikáciách darčekov.