• Každý dárek s Vaší fotkou a textem
  • Vyrobeno s láskou
  • Více než 2000 personalizovaných dárků!
< Zpět
Všechno Svatba dárkové předměty

Svatební dary

Svatba je zvláštní den pro nevěstu a ženicha. Tento zvláštní den spojuje rodiny, přátele a příbuzné na oslavu. Je to den výměny slibů, prstenů a říkat 'já' a samozřejmě polibek na konci obřadu. Po oficiální části bude šťastný pár rozřezat dort a mít první tanec. Každý blahopřeje šťastnému páru a dá jim originální svatební dary.

Chápeme, že je těžké vybrat svatební dar, aby ho někdo dal na jeden z nejšťastnějších dnů svého života. Na YourSurprise vám rádi pomůžeme vybrat perfektní svatební dary! Samozřejmě chcete vybrat svatební dar, který by nevěsta chtěla, ale nechcete zapomenout ani na ženicha. Možná byste je chtěli překvapit svatební dar, který se jim bude líbit? Ať tak či onak, najdete to, co hledáte na YourSurprise!

Přizpůsobené svatební dary

Personalizované svatební dary jsou vždy velkým hitem. Je to opravdu snadné navrhnout svůj vlastní jedinečný svatební dar. Říká se, že když milujete někoho, chcete ho křičet ze střechy. Proč to neudělat na novou úroveň tím, že to uděláte (poněkud jemněji) na líbánkách a po každé cestě? Můžete být návrhářem nových zavazadel pro šťastný pár! Použijte své oblíbené fotografie, aby na vozík nebo kufr . Tímto způsobem mohou cestovat ve stylu, zatímco oni jsou na jejich líbánky. Dalším plusem je, že takhle nikdo nemůže sundat zavazadla bez povšimnutí!

Domácí výzdoba

Mají se nevěsta a ženich jen pohnuli společně nebo se po svatbě pohybují společně? Mohou stále hledat domácí dekorace, aby se jejich dům cítil jako doma. Krásný obraz šťastného páru na plátně, fotografických hodin nebo keramické dlaždice, na YourSurprise není nic nemožné! Můžete také překvapit nevěstu a ženicha dárkovým poukazem . Tímto způsobem mohou později použít obrázek svatebního dne k vytvoření dlouhodobé paměti.

Šampaňské dárek

Začněte s manželstvím ve stylu s lahodnou lahví šampaňského! Přidejte ke štítku krásnou fotku a sladkou zprávu. Oslava šampaňského je vždy dobrý nápad začít oslavy. Dokonce si ho můžete vzít ještě o krok dál a navrhnout také dřevěnou krabičku na víno s obrázkem nebo textem. Přidejte brýle do tohoto dárek s názvem nevěsty a ženicha a máte úžasný osobní svatební dar! Nevěsta a ženich vás okamžitě uvidí, že jste dali trochu většího úsilí. Nyní může šťastný pár společně přinést přípitek do své budoucnosti! Tento osobní šampaňský dárek se stane trvalou vzpomínkou na jejich zvláštní den.
+ Zobrazit více...
Mohu Vám pomoci?
1 s