Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Perfektní dárek pro ty, kdo mají chuť na sladké: lahodné personalizované sladkosti! Objevte široký výběr personalizovaných a nepřizpůsobených sladkostí, které jsou ideální pro narozeniny a pro oslavu jiných speciálních příležitostí.

31 Nalezené dárky

Personalizované bonbóny a sladkosti

Dárek pro milovníka sladkého? Vítej! Tyto sladké dárky se hodí především jako malá pozornost, nebo jako poděkování.

Sladkosti

Pokud hledáš originální dárek, se kterým se můžeš podělit se svou třídou, sportovním klubem nebo kolegy na narozeniny nebo při jiné mimořádné příležitosti, naše Chupa Chups věž je na to vhodná. Věž obsahuje 200 lízátek v různých příchutích a na vrchol věže se může přidat design, jaký jen chceš.

Bonbóny: Personalizované Mentos

Pokud chceš během svatby, křtin nebo jiné speciálními události rozdat hostům malé sladké dárky, naše osobní balení žvýkaček Mentos jsou skvělou volbou. Balíčky si můžeš přizpůsobit pomocí fotografie, loga a / nebo textu dle vlastního výběru a vytvořit tak osobní maličkost. Balení Mentos jsou k dispozici v různých velkých i malých soupravách.

Bonbóny: Personalizovaná Chupa Chups věž

Naše věž s lízátko Chupa Chups je skutečným lákadlem každé události. Na vrchol věže můžeš přidat logo nebo fotografii podle vlastního výběru. 200 lízátek by mělo stačit!

Personalizované bonbóny ve skleněné nádobce

Dalším skvělým nápadem na firemní akce jsou naše sladkosti ve skleněné nádobce. Jsou k dispozici v sadách po 10 a je možné přidat logo firmy.

Tyto sladkosti se také hodí jako stolová dekorace a jako malý dárek pro svatební hosty.

Mentolové bonbóny v ozdobné krabičce

Malý dárek, který se hodí do každé tašky či batohu! Mentolové bonbóny v ozdobné krabičce s fotkou jsou v dispozici v sadách po 10 a možná na ně personalizovat i firemní logo

Personalizované plechovky se sladkostmi

I naše plechovky s různými typy sladkostí se hodí na firemní akce nebo velké a důležité události. Plechovku Ti s radostí přizpůsobíme. Nahraj fotografii a text dle vlastního výběru a my se postaráme o zbytek. Můžeš si vybrat z různých druhů sladkostí, jako velikonoční vajíčka, gumové srdíčka, mátové bonbóny a mnoho jiných.

Mentos XXL

Pokud chceš někoho překvapit pořádnou dávkou máty, prohlédni si naše XXL Mentosky. Tento dárek zahrnuje 21 Mentos balení s příchutí máty zabalených v jednom velkém balení se jménem a fotkou.