• Každý dárek s Vaší fotkou a textem
  • Vyrobeno s láskou
  • Více než 2000 personalizovaných dárků!
Překvap svých nejbližších 🎁 dárkem s doručením přímo doma, ať vědí, že na ně myslíš! 💖
Překvap svých nejbližších 🎁 dárkem s doručením přímo doma, ať vědí, že na ně myslíš! 💖
Všechno Nový Rok dárkové předměty

Novoroční dárek

S novým seznamem rezolucí a sklenkou šampaňského (nebo džusu) ve vaší ruce jste připraveni začít nový rok. Je to večer, často sdílený s dobrou společností a sledováním ohňostrojů a samozřejmě odpočítávání do nového roku. Ale Silvestr je také časem reflexe, budete mít čas přemýšlet o všem, co se stalo a lidem, kteří tam byli pro vás v dobrých a špatných časech. Ať tito úžasní lidé vědí, kolik si jich vážíte tím, že jim dáváte jedinečný a osobní dar. Je to skvělý způsob, jak dát někomu skvělý začátek nového roku!

Šampaňské

Nejoblíbenější nápoj na Silvestra je bezpochyby šampaňské. Chcete-li, aby tento dárek osobně znovu můžete vytvořit vlastní štítek pro láhev šampaňského dle vašeho výběru. Nejen na etiketě, ale také na vinotéce lze také personalizovat. Jedná se o velmi stylový a osobní dárek, který si můžete užít na Silvestra nebo v kterýkoliv jiný den v roce. Kromě láhve šampaňského můžete také přizpůsobit šampaňské flétny . Vyryjte je svým jménem nebo zvláštním datem nebo sladkou zprávou. Tento dar bude od nynějška součástí každého nového roku!

Dárkové sady

Chcete překvapit někoho dárkovou krabičkou, abyste mohli začít nový rok správným způsobem? YourSurprise nabízí různé typy dárkových sad, aby se ujistil, že každý začíná nový rok s velkým úsměvem na tváři! Spoil někoho s dárkovým balíčkem krásy s relaxačními, výživnými a revitalizačními produkty.

Chcete překvapit obchodního partnera nebo kolegu? Dobrá láhev vína a rytých brýlí tvoří skvělý dárek, který přijímač velmi ocení. Pivní dárkové sady jsou ideální pro oslavy jako Silvestr. Výběr nového oblíbeného piva bude prvním (zábavným) dilematem nového roku!

Dárkový poukaz

Když chcete někoho překvapit osobním darem, ale nejste si jisti, co z nich udělá nejšťastnější dárek, dárkový poukaz ! Dárkové karty jsou posílány jako skutečný dárek v malé krabičce. Jste ten, kdo personalizuje dárkovou krabičku a přijímač si může vybrat a přizpůsobit svůj dar. Dárkové poukazy platí na celou řadu dárků na webových stránkách. Dárkové karty mohou být oceněny až do výše 100, - Kč! Ke každé objednávce můžete přidat bezplatnou osobní kartu.