Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Ať už slavíte zvláštní příležitost, nebo jen chcete uspokojit svůj mlsný jazýček, naše obří čokoládové tyčinky slibují, že s každým kousnutím pozvednete svůj čokoládový zážitek. Přizpůsobte si svou čokoládovou tyčinku XXL nyní!

7 Nalezené dárky

Obří čokoládová tyčinka: XXL čokoládový dárek pro čokoholiky

Přemýšleli jste někdy o tom, jaký by byl ideální dárek pro čokoholika? Představte si to překvapení a radost, kterou milovník čokolády zažije, když uvidí obří tabulku čokolády. Dokonalý dárek, který nejen uspokojí jejich chuť na sladké, ale také jim poskytne jedinečný zážitek.

Proč si vybrat čokoládovou tyčinku XXL?

Proč ne? Je to dárek, který určitě udělá dojem! Obří tabulka čokolády nejenže zanechá obdarovanému úsměv na tváři, ale je to také skvělý a osobní dárek pro výjimečnou chvíli. Dává také najevo, že na ně myslíte a víte, jak moc mají čokoládu rádi!

Čím jsou výjimečné?

Zamyslete se. Čokoládová tyčinka XXL není jen obyčejná pochoutka. Je to mistrovské dílo! Obří čokoládové tyčinky YourSurprise jsou výjimečné tím, že je můžete personalizovat a vytvořit tak jedinečný dárek. Na čokoládovou krabičku můžete přidat jméno obdarovaného, fotografii nebo koláž nebo speciální vzkaz.

Nezapomenutelné okamžiky

Čokoládová tyčinka XXL neslouží jen k požitkářství, ale je to také zábavný a interaktivní způsob, jak sblížit lidi. Promění obyčejné setkání v nezapomenutelnou událost. Všichni si budou pamatovat, kde byli, když si dali kousek této masivní čokoládové pochoutky. Je to také jedinečný dárek pro zvláštní příležitost, jako jsou narozeniny, velký milník nebo třeba poděkování některému z vašich klientů.

Skvělý výběr obřích čokoládových tyčinek

YourSurprise vám nabízí možnost vytvořit si obří čokoládovou tyčinku a vybrat si z velké nabídky velikostí, značek a příchutí. Podívejte se na naši nabídku:

  • 60 cm XXL čokoládové tyčinky: Vyberte si mezi Côte d'Or, Mega Milka, Mega Twix, Chocolonely; přidejte svou fotografii, jméno a/nebo speciální vzkaz a darujte někomu tuto výjimečnou obří čokoládovou tyčinku!
  • Dárkové čokoládové tyčinky: velký výběr čokoládových pochutin; Twix, Mars nebo Snickers. Pořiďte si svou oblíbenou příchuť, přidejte fotografii, jméno a/nebo vzkaz.
  • Obří čokoládové krabičky: Pro ty, kteří se prostě nespokojí s výběrem pouze jedné příchutě, je tu vždy možnost vychutnat si kolekci lahodných čokolád ve větší krabičce. Vyberte si mezi Celebrations (v krabičce nebo tubě) nebo Mega Chokotoff pro výběr čokoládových bonbonů Chokotoff.
  • Dárková rolka XL Oreo: je to supervelká verze oblíbené sušenky plněné krémem, kterou si každý oblíbil. Představte si radost na tváři milované osoby, když rozbalí tuto obrovskou pochoutku plnou nekonečného množství lahodných sušenek Oreo.
  • Toblerone XXL: Představte si tu radost, když obdarovaný spatří obří čokoládovou tyčinku o hmotnosti 4,5 kg!