Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Dřevěný trojkolka
Dřevěný trojkolka
Dřevěný trojkolka
Dřevěný trojkolka
Dřevěný trojkolka
Dřevěný trojkolka
Dřevěný trojkolka
Dřevěný trojkolka
Dřevěný trojkolkaDřevěný trojkolkaDřevěný trojkolkaDřevěný trojkolkaDřevěný trojkolkaDřevěný trojkolkaDřevěný trojkolkaDřevěný trojkolka

Dřevěný trojkolka

Tento dar má dočasně o něco později datum dodání. Očekáváme, že ho budeme moci vytvořit a odeslat na 01 června.
3 159 Kč
Obchodní objednávka
Broušený bukový multiplex s bukovými dřevěnými detaily
Jedinečný a moderní novorozený dárek
Vhodné pro chlapce a dívky od 1 roku
S názvem a designem na vysoce kvalitní laminované vinylové fólii

Specifikace dárků

Více informací o dřevěném trojkolce:
Typ dřeva: Velmi silná a bez třísek březová překližka s břízovými detaily
Rozměry: 73x45x41 cm
Hmotnost: ± 1700 gramů
Přizpůsobení: vysoce kvalitní laminovaná vinylová fólie na obou stranách
Věk: 1,5 a vyšší
Extra: výška sedla trojkolky může být nastavena tak, aby udržovala krok s růstem vašeho dítěte!

Jízda na vlastní tříkolce s názvem!

Pamatujte si, jak jste hrdý na svůj první trojkolku? Neexistuje lepší dar než trojkolka vyrobená ze dřeva. Dej dřevěnému trojkolce osobní dotek přidáním jména mladého závodníka k designu. Název spolu s jedním z rozkošných symbolů bude aplikován na obě strany tříkolky pro děti pomocí silné, vysoce kvalitní laminované nálepky z vinylu. Tato samolepka je velmi trvanlivá, což ji činí ideální pro dětskou hračku. Skvělý dárek k překvapení šťastného chlapce nebo dívky, nebo k překvapení vlastního dítěte.

Tato dřevěná trojkolka je dodávána s extra dřevěným držákem, který umožňuje snadné přeměnu tříkolky na jízdní kolo. Tímto způsobem budete dávat malému závodníkovi dva dary za cenu jednoho. Vlastní dřevěné kolo s názvem, který se mu bude líbit léta. Dodává se také s praktickým stojanem, který zajistí, že zůstane ve vzpřímené poloze i na dvou kolech. Dřevěná trojkolka je vyrobena z velmi silné břízové překližky, pečlivě dokončena, aby se předešlo třískám pro bezstarostnou zábavu! Začněte personalizovat tento úžasný dětský dárek hned a překvapte malý tyke svým vlastním dřevěným trojkolkou s názvem!

FAQ

Přizpůsobení a objednání
Co je to personalizace a jak to funguje na webových stránkách?
Svůj dárek můžete začít kliknutím na zelené tlačítko „začít personalizovat zde“. V našem dárkovém editoru můžete dar zcela přizpůsobit Vašim představám: přidat svůj vlastní obrázek a / nebo text. Pokud chcete, můžete se také rozhodnout pro skvělý design, aby byl váš dárek opravdu jedinečný.

Je personalizace zahrnuta v ceně?
Cena uvedená na webových stránkách zahrnuje personalizaci vašeho daru. Pěkné a jasné!

Jak zjistím, zda má moje fotografie správnou kvalitu?
V dárkovém editoru obdržíte oznámení, pokud je kvalita obrázku nedostatečná. Máte předem pochybnosti o kvalitě vašeho obrázku nebo po tomto oznámení? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jaké formáty mohu nahrát?
Nahrajete soubory JPG a PNG do našeho editoru. Je to příliš technické nebo máte obrázek jiného formátu, který byste chtěli použít? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis. Jsou rádi, že vám pomohou, abyste mohli dar, který chcete!

Co když barva nebo volba, kterou chci, není k dispozici?
Hledáte konkrétní dar nebo dárek v konkrétní barvě, ale není to uvedeno na webových stránkách? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jak přidám kartu k mému daru? / Co přesně je karta?
Kliknutím na kartu „Volná karta“ v nákupním košíku můžete do svého dárku přidat zábavnou kartu. Na tuto kartu můžete umístit osobní zprávu, takže příjemce bude přesně vědět, komu za toto krásné překvapení poděkovat.

Je můj dárek zabalený?
V současné době nemáme (ještě) službu dárkového balení, která by zabalila váš dárek. Dárky dodáváme ve slavnostním balení. To znamená, že váš dar je připraven být doručen nebo že může být zaslán přímo příjemci.
Dodací lhůta, možnosti dodání a náklady na doručení
Mohu si vybrat datum dodání?
Není možné zvolit konkrétní datum dodání.

Jaká je dodací lhůta a kdy dostávám dárek?
Dodací lhůtu naleznete na stránce produktu. Můžete věřit, že náš dopravce vám dodá váš dárek.

Jaké možnosti doručení si mohu vybrat?
V současné době není možné zvolit možnost doručení. Dárek, který chcete objednat, je buď odeslán jako balíček nebo jako doručování poštovní schránky. Chcete vědět, na kterou možnost spadá vaše objednávka? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis.

Platba
Jak mohu zaplatit objednávku?
Nabízíme následující způsoby platby: iDeal, Paypal, kreditní kartu, fakturu přes Klarna nebo ruční převod. V případě ručního převodu platby prosím vezměte v úvahu dodací lhůtu 3 dny navíc.

Dostal dar
Co když ten dar není zcela podle mých představ?
Litujeme, že váš dar není podle vašich představ. Obraťte se prosím na náš zákaznický servis, který vám rád pomůže najít vhodné řešení.

Je faktura odeslána spolu s objednávkou?
S objednávkou není odeslána žádná faktura. Fakturu obdržíte vždy v potvrzovacím e-mailu a vždy ji najdete ve svém účtu MySurprise. To znamená, že můžete dar doručit přímo příjemci, což je opravdovým překvapením!
Zobrazit více
Ukaž méně

Obchodní dárek?

Máte zájem o objednání větších čísel tohoto dárku? Kontaktujte nás a získejte okamžitou cenovou nabídku. Jsme k dispozici v pracovních dnech od 8:30 do 17:00.

Každý dárek s jedinečnou personalizací
Jednoduché zadání hromadných objednávek
Mezinárodní doručení
Doprava přímo k příjemci

Máte zájem o zaslání nabídky e-mailem?