Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Dřevěná rytá tříkolka

431 hlasování
Na skladě
Dodací údaje
  • Broušený bukový multiplex s bukovými dřevěnými detaily
  • Jedinečný a moderní novorozený dárek
  • Vhodné pro chlapce a dívky od 1 roku
  • S názvem a designem na vysoce kvalitní laminované vinylové fólii

Specifikace dárků

Více informací o ryté dřevěné tříkolce:
Rozměry: 72 x 45 x 44 cm
Výška sedáku: nastavitelná od 25 do 34 cm
Věk: od 1,5 roku
Hmotnost: ± 3 kg
Maximální nosnost: 25 kg
Personalizace: gravírování textu
Personalizace místa: na přední straně
Značka: Kinderfeets
Extra: se speciální ochranou na rukojeti. Tříkolku lze také snadno přeměnit na balanční kolo

Pozor: dřevo je přírodní produkt, proto se váš dárek může mírně lišit od ukázkové fotografie.

Bohužel z technických důvodů není možné zpracovat azbuku, turečtinu nebo speciální znaky.

Závodte na této super cool tříkolce se jménem

Chcete nechat své dítě závodit na této skvělé tříkolce? Pak je tento super zábavný dřevěný model tím nejlepším dárkem! Dřevěnou tříkolku značky Kinderfeets si navrhnete sami se jménem dle vlastního výběru. Tímto způsobem můžete snadno dát svému dárku osobní nádech. Super zábava pro vlastní ratolesti, ale možná ještě zábavnější jako dárek během dětské narozeninové nebo mateřské oslavy. Nebo jen proto. Každé dítě chce svou vlastní tříkolku se jménem?

Vaše osobní dřevěná tříkolka je vyrobena ze super pevné březové překližky s detaily z bukového dřeva. Speciální dřevo je bez třísek, takže je pro děti super bezpečné. Je těžké navrhnout si dřevěnou tříkolku sami? Vůbec ne! K jednomu z návrhů přidáte pouze své jméno nebo text dle vlastního výběru. Váš jedinečný výtvor pak precizně vyryjeme na tříkolku. Začněte rychle personalizovat!

Tříkolky do školky? Pro větší množství kontaktujte naše obchodní oddělení.

Často kladené otázky

Přizpůsobení a objednání

Co je to personalizace a jak to funguje na webových stránkách?
Svůj dárek můžete začít kliknutím na zelené tlačítko „začít personalizovat zde“. V našem dárkovém editoru můžete dar zcela přizpůsobit Vašim představám: přidat svůj vlastní obrázek a / nebo text. Pokud chcete, můžete se také rozhodnout pro skvělý design, aby byl váš dárek opravdu jedinečný.

Je personalizace zahrnuta v ceně?
Cena uvedená na webových stránkách zahrnuje personalizaci vašeho daru. Pěkné a jasné!

Jak zjistím, zda má moje fotografie správnou kvalitu?
V dárkovém editoru obdržíte oznámení, pokud je kvalita obrázku nedostatečná. Máte předem pochybnosti o kvalitě vašeho obrázku nebo po tomto oznámení? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jaké formáty mohu nahrát?
Nahrajete soubory JPG a PNG do našeho editoru. Je to příliš technické nebo máte obrázek jiného formátu, který byste chtěli použít? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis. Jsou rádi, že vám pomohou, abyste mohli dar, který chcete!

Co když barva nebo volba, kterou chci, není k dispozici?
Hledáte konkrétní dar nebo dárek v konkrétní barvě, ale není to uvedeno na webových stránkách? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jak přidám kartu k mému daru? / Co přesně je karta?
Kliknutím na kartu „Volná karta“ v nákupním košíku můžete do svého dárku přidat zábavnou kartu. Na tuto kartu můžete umístit osobní zprávu, takže příjemce bude přesně vědět, komu za toto krásné překvapení poděkovat.

Je můj dárek zabalený?
V současné době nemáme (ještě) službu dárkového balení, která by zabalila váš dárek. Dárky dodáváme ve slavnostním balení. To znamená, že váš dar je připraven být doručen nebo že může být zaslán přímo příjemci.

Dodací lhůta, možnosti dodání a náklady na doručení

Mohu si vybrat datum dodání?
Není možné zvolit konkrétní datum dodání.

Jaká je dodací lhůta a kdy dostávám dárek?
Dodací lhůtu naleznete na stránce produktu. Můžete věřit, že náš dopravce vám dodá váš dárek.

Jaké možnosti doručení si mohu vybrat?
V současné době není možné zvolit možnost doručení. Dárek, který chcete objednat, je buď odeslán jako balíček nebo jako doručování poštovní schránky. Chcete vědět, na kterou možnost spadá vaše objednávka? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis.

Platba

Jak mohu zaplatit objednávku?
Nabízíme následující způsoby platby: iDeal, Paypal, kreditní kartu, fakturu přes Klarna nebo ruční převod. V případě ručního převodu platby prosím vezměte v úvahu dodací lhůtu 3 dny navíc.

Dostal dar

Co když ten dar není zcela podle mých představ?
Litujeme, že váš dar není podle vašich představ. Obraťte se prosím na náš zákaznický servis, který vám rád pomůže najít vhodné řešení.

Je faktura odeslána spolu s objednávkou?
S objednávkou není odeslána žádná faktura. Fakturu obdržíte vždy v potvrzovacím e-mailu a vždy ji najdete ve svém účtu MySurprise. To znamená, že můžete dar doručit přímo příjemci, což je opravdovým překvapením!

Obchodní dárek?

Máte zájem o objednání větších čísel tohoto dárku? Kontaktujte nás a získejte okamžitou cenovou nabídku. Jsme k dispozici v pracovních dnech od 8:30 do 17:00.

Každý dárek s jedinečnou personalizací
Jednoduché zadání hromadných objednávek
Mezinárodní doručení
Doprava přímo k příjemci

Máte zájem o zaslání nabídky e-mailem?