Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Promoce je velice důležitý okamžik, který by se měl oslavit! Podívejte se na dárky k promoci a ušijte svůj oblíbený dárek na míru studentovi, který co nevidět obdrží svůj diplom.

155 Nalezené dárky

Viděli jste 48 z 155 dárků

Nejlepší dárky k promoci

Po roce bezesných nocí a intenzivního učení konečně nastal čas nechat vše za sebou a oslavit konec školního období.

Všem absolventům gratulujeme! Tvrdě jste pracovali, zvládli jste zkoušky a nyní je čas oslavit vaše úspěchy. Ale co by to bylo za oslavu bez perfektního dárku k promoci?

U nás na YourSurprise najdete ty nejlepší personalizované dárky k promoci.

Co dáte někomu, kdo právě promoval?

Promoce je významným milníkem v životě člověka a vyžaduje promyšlený a nezapomenutelný dárek. Existují různé nápady, s nimiž můžete pracovat, pokud je to něco, co oslaví jejich tvrdou práci a úspěchy, nebo něco, co jim umožní těšit se na další kapitolu.

 • Pro absolventa, který nastupuje do zaměstnání, můžete zvolit personalizované pouzdro na notebook nebo podložku pod myš.
 • Pro absolventa, který si chce vzít volno a užít si výlet, zvolte dárek s cestovní tematikou, například visačku na zavazadlo nebo cestovní deník.
 • Pro absolventa, který se chce jen bavit a nechat studijní dny za sebou, co takhle koktejlový šejkr nebo chutné pohoštění?

Jedinečné dárky k promoci pro něj i pro ni

Gratulujeme! Váš oblíbený absolvent se dostal do cíle a nyní je čas oslavit jeho úspěchy a věnovat mu nezapomenutelný dárek k promoci. Ať už končí střední školu, univerzitu nebo postgraduální studium, máme pro vás seznam nejlepších dárků k promoci pro něj i pro ni. Pojďme se tedy ponořit a najít dokonalý dárek k této významné příležitosti:

 • Trofej pro "nejlepšího studenta"
 • Gravírované pero, protože to nikdy nevyjde z módy.
 • Dárková sada wellness pro zaslouženou relaxaci.
 • Gravírovaný koktejlový šejkr nebo gravírované skleničky na panáky.
 • Kytice lízátek Chupa Chups s blahopřáním.
 • Dárková krabička Milka s čokoládou a vzkazem k promoci

Nápady na dárky k promoci: Dárky k promoci s osobním motivem

Sezóna promocí je tady a je na čase myslet na jedinečné dárky. Někdy chcete najít dárek, který bude pro obdarovaného nejen jedinečný, ale také neobvyklý.

Na portálu YourSurprise můžete najít ty nejunikátnější dárky k promoci a přizpůsobit si je pomocí vlastní kreativity a naší pomoci.

Zde je několik nápadů na personalizované dárky k promoci, které si nemůžete nechat ujít:

 • Dárková krabička čokolády Celebrations s jejich jménem.
 • Sada gravírovaných sklenic na pivo nebo víno.
 • Čokoládový telegram s vlastním textem. Můžete například napsat "Gratulujeme, dokázal jsi to!".
 • Kytice sušených květin s přáním.
 • Obří čokoládová tyčinka jejich oblíbené značky.
 • Kožená peněženka s vyrytým jménem.

Promoce

Absolvování střední školy nebo univerzity jsou důležitými milníky v něčím životě a jsou důvodem k oslavě velkého. Každý, kdo je čerstvý mimo školu, má velké nápady do budoucna. Možná, že už vysadili svou vysněnou práci nebo se rozhodli na chvíli cestovat po světě. Bez ohledu na to, co se rozhodnou po promoci s touto novou ušlechtilou svobodou, je důležité dát jim vědět, že jste hrdí na to, čeho již dosáhli. Abychom vám trochu pomohli ve správném směru, zaokrouhlili jsme vám některé z nejlepších promočních dárků.

Čokoládový dárek

Kdo nemá rád čokoládu? Překvapte někoho s čokoládovým dárkem, když absolvují. Tento lahodný dárek není zdaleka nudný, protože u YourSurprise můžete tento dárek přizpůsobit fotografií dle svého výběru! Obraz bude vytištěn barevně a čokoláda zůstane zcela jedlá. Od čokoládových lollies po čokoládové medvědy se každý čokoládový dárek stává velkolepým, když k němu přidáte trochu víc lásky a pozornosti. Musíme vás varovat, čokolády jsou tak dobré, že když to začnete jíst, nezastavíte, dokud to neskončí!

Šampaňské

Žádná promoce není kompletní bez šampaňského! Oslavte tento milník v něčím životě tím, že vynesete přípitek do své budoucnosti s lahodnou lahví šampaňského . Přizpůsobte si krásnou dřevěnou krabici s krásnou fotografií a sladkou nebo vtipnou zprávou, aby se šampaňský dárek stal zvláštním. Někteří lidé rádi slaví velké, opravdu velké. Speciálně pro lidi, kteří rádi sdílejí své promoce se spoustou lidí, nabízíme také láhve šampaňského. S těmito impozantními lahvemi šampaňského si jistě uděláte krásnou oslavu.

Foto na dřevo

Bojíte se, že vás syn / dcera / přítel nepamatuje, když jsou na univerzitě nebo v novém zaměstnání? Mít fotografii vytištěnou na dřevo, aby bylo oko chytání kus dekorace na zeď. Tímto způsobem se mohou vrátit domů na své (nové) místo, kde jsou upozorňováni na lidi, se kterými milují a mají úžasné vzpomínky. Je to perfektní dárek, který si s sebou mohou přivézt, pokud se přestěhují do nového města nebo místa. Fotografie na dřevě není jen skvělý promoční dárek, je to také zábavný dárek k narozeninám, den matek a samozřejmě Den otců.

Foto hrnek

Má někdo promoval a už přistál svou vysněnou práci? Nezapomeňte na staré přátele a dobré časy! Jedna věc, kterou budou všichni potřebovat ve své (nové) kanceláři, je jejich osobní (kávový) hrnek! Foto hrnek je snadno navržen v editoru a bude jistě dát úsměv na něčí tvář. Vyberte si svou oblíbenou fotografii šťastných časů a přidejte název do designu. Přestávky na kávu už nikdy nebudou nudné!