• Každý dárek s Vaší fotkou a textem
  • Vyrobeno s láskou
  • Více než 2000 personalizovaných dárků!
< Zpět
Všechno Kniha s názvem dárkové předměty
Dárkový nálezce
Zobrazit filtry
Skrýt filtry
Pro koho
Pro koho
Téma
Téma

Kniha s názvem

Příběhy před spaním jsou skvělé a děti vždy chtějí slyšet další, i když jste je už desetkrát četli! Velká dobrodružství postavy v knihách je mohou zabavit celé hodiny. Knihy jsou skvělé dárky pro narozeniny . Mohou však být také použity jako odměny, když děti začnou číst svá první slova, když se naučí, jak svázat tkaničky nebo se naučit plavat.

Čtení je nejen zábava, ale také trénuje dobré poslechové dovednosti a soustředění. Vytvořte jejich novou oblíbenou knihu přidáním jejich jména k postavě v knize. Kniha s názvem bude čtení jejich oblíbenou zábavu!

miffy knihy

Asi nejpopulárnější zajíček ve vesmíru, miffy! Kdo nevyrostl o dobrodružstvích zajíčka a jeho přátel. Tentokrát může být vaše dítě součástí dobrodružství! Personalizujte si tuto miffy knihu se jménem a zprávou. Jméno dítěte bude zmíněno v celé knize, takže jsou opravdu součástí příběhu. Je to ideální dárek pro miminko nebo narozeniny. Jste vy nebo vaše děti velkými fanoušky miffy? Podívejte se na všechny další úžasné miffy dary !

Knihy pro chlapce

Když přerostli málo miffy, kluci rádi čtou o skvělých věcech. Příběhy jsou ještě lepší, když jsou hlavní postavou v knize. Jako hlavní postava dobrodružství Formule 1 bude pro ně přitažlivější začít se učit, jak číst. Tato vzrušující kniha závodních automobilů může být přizpůsobena jménu dítěte a osobní zprávě. Všechno přijde k životu, když řídí své závodní auto v závodech. Tyto knihy pro chlapce budou jistě jejich oblíbenými příběhy před spaním po velmi dlouhou dobu.

Knihy pro dívky

Občas se děvčata chtějí stát hlavní postavou příběhu Formule 1. Pro dívky, které nechtějí řídit závodní auta, existují knihy s dalšími dobrodružstvími. Kniha Sugar Mousey je veselá a zábavná kniha o nejmenším členu rodiny Ollimania. Sugar Mousey má rád pěkné věci a krásně zabalené dárky.

Kniha Pink je pro každého, kdo miluje růžovou barvu. Všechno v knize je růžové. Přizpůsobte knihu jménem dítěte a osobním vzkazem, aby byl perfektní dárek k narozeninám nebo dárek pro miminko .
+ Zobrazit více...
Mohu Vám pomoci?
1 s