Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Naše knihy šité na míru promění podarovaného v hlavního hrdinu! Objevte pestrou škálu knih šitých na míru pro dospělé a děti.

19 Nalezené dárky

Kniha s názvem

Příběhy před spaním jsou skvělé a děti vždy chtějí slyšet další, i když jste je už desetkrát četli! Velká dobrodružství postavy v knihách je mohou zabavit celé hodiny. Knihy jsou skvělé dárky pro narozeniny . Mohou však být také použity jako odměny, když děti začnou číst svá první slova, když se naučí, jak svázat tkaničky nebo se naučit plavat.

Čtení je nejen zábava, ale také trénuje dobré poslechové dovednosti a soustředění. Vytvořte jejich novou oblíbenou knihu přidáním jejich jména k postavě v knize. Kniha s názvem bude čtení jejich oblíbenou zábavu!

miffy knihy

Asi nejpopulárnější zajíček ve vesmíru, miffy! Kdo nevyrostl o dobrodružstvích zajíčka a jeho přátel. Tentokrát může být vaše dítě součástí dobrodružství! Personalizujte si tuto miffy knihu se jménem a zprávou. Jméno dítěte bude zmíněno v celé knize, takže jsou opravdu součástí příběhu. Je to ideální dárek pro miminko nebo narozeniny. Jste vy nebo vaše děti velkými fanoušky miffy? Podívejte se na všechny další úžasné miffy dary !

Knihy pro chlapce

Když přerostli málo miffy, kluci rádi čtou o skvělých věcech. Příběhy jsou ještě lepší, když jsou hlavní postavou v knize. Jako hlavní postava dobrodružství Formule 1 bude pro ně přitažlivější začít se učit, jak číst. Tato vzrušující kniha závodních automobilů může být přizpůsobena jménu dítěte a osobní zprávě. Všechno přijde k životu, když řídí své závodní auto v závodech. Tyto knihy pro chlapce budou jistě jejich oblíbenými příběhy před spaním po velmi dlouhou dobu.

Knihy pro dívky

Občas se děvčata chtějí stát hlavní postavou příběhu Formule 1. Pro dívky, které nechtějí řídit závodní auta, existují knihy s dalšími dobrodružstvími. Kniha Sugar Mousey je veselá a zábavná kniha o nejmenším členu rodiny Ollimania. Sugar Mousey má rád pěkné věci a krásně zabalené dárky.

Kniha Pink je pro každého, kdo miluje růžovou barvu. Všechno v knize je růžové. Přizpůsobte knihu jménem dítěte a osobním vzkazem, aby byl perfektní dárek k narozeninám nebo dárek pro miminko .