Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Kmotr a kmotra jsou v životě dítěte důležití lidé. Pokud plánujete křtiny nebo jim jen chcete poděkovat za jejich podporu, určitě jste na správném místě. Poděkujte jim dárkem na míru, který necháte ozdobit fotografií a/nebo textem.

131 Nalezené dárky

Viděli jste 48 z 131 dárků

Pokud někoho chcete požádat, aby byl kmotrem

Plánujete někoho požádat, aby byl kmotrem pro nadcházející křtiny vašeho dítěte? Dalo by se samozřejmě jen zeptat, ale místo vás může unikátní požádat i dítě samotné. Jak? Třeba dudlíkem s textem: Budeš moje kmotra? nebo: Budeš mým kmotrem? Kromě dudlíků máme i dětské body, čokolády a dokonce i gravírované skleničky. Na kteroukoli položku můžete přidat jméno křestního rodiče, aby byl dárek skutečně osobní!

Oficiální význam křestního rodiče

Kmotři jsou známí stejně jako "kmotr" nebo "kmotra", což pochází z latinského "compater" a "commater", čili "spoluotec" a "spolumatky". Kmotr a kmotra jsou úkoly spojené s křtem v (katolické) církve. Církev má pro kmotry řadu pravidel. Křestní rodič například musí být katolík, musí mít biřmování a musí přijmout první svatě přijímání. Musí také žít v souladu s vírou. Dítě musí vést na cestě duchovního rozvoje. Tradičně se úlohy kmotra a kmotry přidělují příbuzným, jako jsou strýcové a tety křtěného dítěte.

Úloha křestního rodiče

Kmotr a kmotra jsou - spolu se všemi ostatními příslušníky křtu - oficiálními svědky, že dítě bylo pokřtěno. Kmotr a kmotra během křtu slibují, že svému křestnímu dítěti pomohou žít křesťanský život, zejména pokud dítě ztratí jednoho nebo obou rodičů. Role kmotra a křestní matky však nejsou dány zákonem. Kmotrem proto nejsou ze zákona udělena žádná další práva ani povinnost pečovat o křestní dítě, pokud je to nutné. Jako kmotr nebo kmotra se automaticky nestáváte zákonným zástupcem křestního dítěte. Pokud si to rodiče přejí, musí to zahrnout do své poslední vůle.

Kmotr, kmotra nebo bohatá teta?

Samozřejmě, pokud budete požádáni, abyste se stali kmotrem, neznamená to, že od nynějška se budete o křestní dítě pečovat jako druhá matka (nebo otec). Ale jako kmotr nebo kmotra možná budete chtít pro své křestní dítě udělat víc. Mnozí kmotři se svému křestnímu dítěti pravidelně věnují, kupují mu pěkné oblečení nebo dárky a v některých případech mu mohou dokonce spořit na budoucnost. Toto určitě není povinnost, ale mnozí kmotři jsou na to velmi hrdí!

Pokud někoho žádáte, aby byl kmotrem

Pokud byste chtěli někoho požádat, aby se stal kmotrem, můžete to udělat originální personalizovaným dárkem. Máme celou řadu pěkných dárků s dotazem, zda by někdo chtěl být kmotrem. Na všechny naše dary také možno přidat jméno, aby se staly skutečně osobními.

Nejoblíbenější dárky, kterými lze někoho požádat, aby se stal kmotrem / kmotrou: dudlík dětské body talířek

Poděkujte kmotrem dárkem

Chtěli byste se někomu poděkovat, že se stal kmotrem? Můžete to udělat zábavným, osobním dárkem se srdeční správou a jménem křestního rodiče.

Nejpopulárnější dárky, kterými lze poděkovat kmotrem: hrnek se jménem a nápisem "kmotr" nebo "kmotra" čokoláda s osobní správou a jménem pohár s děkovnou zprávou dlaždice s obrázkem křestního rodiče a křestního dítěte