Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Všechno Výročí dárkové předměty
Co říkají naši zákazníci
9.9
Zobrazit vše 373 recenze
Lucie
na 08-01-22

"Rychlé dodání, krásné motivy. Na hrnečky jsem nikde hezčí nenašla. "

10 / 10
Martina
na 07-01-22

"Skvělá a velmi rychlá práce. "

10 / 10
Jana
na 07-01-22

"Jsem velmi spokojená,super komunikace, zboží dorazilo včas i v pořádku. . "

10 / 10

Dárky k výročí?

Trendové darčeky k výročiu Oslavujú tvoji rodičia výročie svadby? Kolega oslavuje pracovné výročie? Nezáleží na tom, o aké výročie ide! Každé výročie by sa malo správne osláviť a personalizovaný darček by mal byť toho súčasťou. Darovaním osobného darčeka sa zmení výročie na mimoriadny okamih, na ktorý sa len ťažko zabudne.

Výročie svadby

Ste manželia 5, 10 či 25 rokov? To je určite dôvod na oslavu. Alebo sú to tvoji rodičia, kto oslavuje výročie? Piate výročie sa nazýva drevená svadba. Zvykom je si dať darčeky z dreva. Po desiatich rokoch je to cínova svadba. Po 15 rokov manželia oslavujú krištálovú svadbu. Po 25 rokoch je to strieborná svadba a po 50 rokoch zlatá. Na takéto dôležité výročia chcú aj deti obdarovať svojich rodičov niečím originálnym. Najpopulárnejšie darčeky sú fotoalbum s fotkami z predošlých rokov a šampanské s gravírovanými pohármi s menami manželov. Na fľašu šampanského možno umiestniť fotografiu páru. Čo tak použit fotku zo svadby a pridať osobný odkaz? Ak premýšlaš, čo kúpiť svojej žene, my by sme ti odporučili foto plátno s vašou obľúbenou fotkou.

pracovní výročí

Slaví tvůj kolega pracovní výročí? Co tak ho překvapit milým personalizovaným dárkem? Doporučujeme personalizované tričko s vtipným fotkou a textem. V případě, že tvůj kolega miluje sladké, bys mu mohl koupit personalizovanou čokoládu Mila nebo Toblerone se jménem, ​​fotkou nebo milým odkazem. Miluje tvůj kolega firemní oslavy a akce? Překvap ho osobním sklenicí na pivo nebo víno s jeho jménem. Firemní dárky nemusí být nudné a formální. Obdarovaná osoba jistě ocení trošku humoru.

Co můžeš udělat jako zaměstnavatel?

Práce zaměstnanců firmy je základem úspěchu celé společnosti. Proto nelze zapomínat na kulaté pracovní jubilea. Při pracovním jubileu můžeš ukázat svým zaměstnancům, že ti na nich záleží. Malé, upřímné gesto potěší nejvíce. Například můžeš darovat láhev vína nebo šampaňského se jménem a fotkou oslavence.

Jde o upřímné gesto

Dárek k výročí vůbec nemusí být drahý. Mnoho lidí považuje gesto za důležitější. Lidé chtějí pocítit, že o jejich jubileu víš a těšíš se s nimi.