Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

V životě je spousta okamžiků, které si zaslouží, abyste je oslavili; výročí v práci, zásnuby, manželství a tak podobně. Hledáte dárek k výročí? Dodejte osobní kouzlo tomu svému pomocí fotografie a/nebo textu!

216 Nalezené dárky

Viděli jste 48 z 216 dárků

Dárky k výročí

Výročí je čas na oslavu důležitého momentu, ať už jde o pracovní milník nebo dlouhodobý vztah. Jsou takoví, kteří milují slavit jubilea každý rok a možná překvapí svého partnera nějakým dárkem, a takoví, kteří chtějí překvapit svého milovaného při důležitém milníku, jakým je 25 nebo 50 let manželství. Najít perfektní dárek k výročí může být velmi komplikované... poslední věcí, kterou byste chtěli, je zklamat obdarovaného. Věřte YourSurprise, kde najdete spoustu originálních a jedinečných nápadů na dárky, abyste mohli ukázat, jak moc vám na nich záleží! Pokud jste naopak dostali pozvánku na výročí svatby a nevíte, jaký dárek dát, máme pro vás několik tipů i na tuto událost. Pomůžeme vám udělat dobrý dojem a vy budete moci pár obdarovat něčím výjimečným.

Trendové dárky k výročí Oslavují tvoji rodiče výročí svatby? Kolega slaví pracovní výročí? Nezáleží na tom, o jaké výročí jde! Každé výročí by se mělo správně oslavit a personalizovaný dárek by měl být toho součástí. Darováním osobního dárku se změní výročí na mimořádný okamžik, na který se jen stěží zapomene.

Dárky k výročí svatby

Prošli jste tisíc obchodů a hledali dárky i online, ale nenašli jste ten opravdu ten pravý, který vás přesvědčí? V první řadě si musíte uvědomit, že obdarovaní jsou milenci a že by pravděpodobně rádi dostali něco spojeného s emocemi, dárek, který je přinutí přežít společně strávené chvíle. Pokud se však na to necítíte nebo nemůžete najít pěknou fotografii, můžete se rozhodnout pro něco speciálnějšího, čímž novomanžele ohroměte. Mezi nejlepší nápady na dárky bez fotek patří sady na šampaňské s gravírovanými skleničkami (u tohoto dárku si můžete vybrat, zda chcete gravírovat dřevěnou krabičku nebo gravírovat skleničky, v obou případech si je můžete personalizovat jmény manželů nebo nápisem "20 let"," 30 let "nebo" 50 let "); personalizované čokolády s nápisem, například Čokoládový telegram se zprávou pro pár; nebo personalizovanou pohlednici, ideální, pokud máte omezený rozpočet a přesto chcete učinit originální dárek přidáním personalizované zprávy na blahopřání.

Výročí svatby

Jste manželé 5, 10 či 25 let? To je určitě důvod k oslavě. Nebo jsou to tvoji rodiče, kdo slaví výročí? Páté výročí se nazývá dřevěná svatba. Zvykem je si dát dárky ze dřeva. Po deseti letech je to cínova svatba. Po 15 let manželé slaví křišťálovou svatbu. Po 25 letech je to stříbrná svatba a po 50 letech zlatá. Na taková důležitá výročí chtějí i děti obdarovat své rodiče něčím originálním. Nejpopulárnější dárky jsou fotoalbum s fotkami z předešlých let a šampaňské s gravírovanými skleničkami se jmény manželů. Na láhev šampaňského lze umístit fotografii páru. Co takhle použít fotku ze svatby a přidat osobní odkaz? Pokud přemýšlíš, co koupit své ženě, my bychom ti doporučili foto plátno s vaší oblíbenou fotkou.

Svatební výročí v Nizozemsku

Věděli jste, že CBS v Nizozemsku každoročně sleduje, kolik svatebních výročí tam je? Podle jejich údajů v roce 2018 slavilo 50. výročí sňatku téměř 53 000 párů. Více než 13 000 tisíc oslavilo 60. výročí sňatku a 309 šťastných párů dokonce 70. výročí sňatku. Jak výjimečný je ten moment? A jak to dělají? Jsme zvědaví na jejich tajemství, ale tajně si myslíme, že tajemstvím dobrého manželství je dávat spoustu dárků ;)

Nejlepší dárky k výročí pro něj

Blíží se výročí svatby a pořád jste pro něj nenašli dárek? Šance, že se ocitne ve stejné situaci, je vysoká, ale nebojte se, YourSurprise je tady, aby vám pomohl a našel perfektní dárek k výročí pro vašeho přítele nebo manžela. Mezi nejzajímavější dárky personalizovaný šperk, například kožený náramek se jménem; veselé boxerky s fotkou nebo láhev jeho oblíbeného nápoje. Spousta nápadů a tipů na dárky pro něj naleznete na naší webové stránce.

Nejlepší dárky k výročí pro ni

Roste láska k vaší přítelkyni každým dnem a vy konečně slavíte důležité výročí? Dokonce i když jste neorganizovali žádnou speciální akci nebo jste se rozhodli jít cestou menších dárků, dárek k výročí pro ni je nezbytností! Můžete si vybrat myšlenku, díky které se bude cítit hýčkaná, jako například kosmetický set s voňavým sprchovým gelem, nebo ji překvapit sadou sklenic na víno s jejím jménem. Pro mlsouny si však můžete vybrat z široké nabídky čokolád a bonbonů. Objevte všechny dárky pro ni.

Jaký dárek pro...

Jaký dárek je vhodný pro počet let, které jsou lidé v manželství? Co darujete páru, který slaví první výročí svatby? Nebo pár, který je v manželství 2 či 5 let? Vymyslet pokaždé něco originálního může být dost obtížné. Čím déle jste v manželství, tím je to obtížnější. Dáváte dražší dárek po 5 letech než po 1 roce? Co děláte ve věku 10, 25 nebo 50 let? A kolik chcete za to utratit?

Každopádně, nejoblíbenější dárky na oslavu výročí svatby jsou:

  • lahodná láhev šampaňského s vyrytými skleničkami na šampaňské
  • nejkrásnější fotka svatebního dne zvětšená jako fotka na zeď, například na hliník, plátno nebo forrex
  • kniha se seznamem pro páry, abyste si mohli naplánovat, co chcete spolu v blízké budoucnosti dělat
  • balení vína s krásnými gravírovanými sklenkami na víno
  • fantastická kytice květin

Nápady na dárky na rok zasnoub pro něj a pro ni

Po roce spolu začínáte lépe poznávat osobnost, zvyky, vlastnosti a nedostatky toho druhého. První výročí znamená důležitý milník, vztah se oficiálně stal vážnějším. Asi se řeklo osudné „miluji tě“, byli jsme spolu na dovolené a vyměnili si první dárky. První výročí může přinést očekávání zejména při výběru dárku na první rok zásnub. Co darovat blízké osobě k výročí? Vždy oceněným dárkem je personalizované fotoalbum se sbírkou všech společně strávených chvil v předchozím roce. Vždy oblíbené jsou dárky s fotkou páru: plakát na zavěšení na zeď, personalizované hodiny ve tvaru srdce nebo plyšák na objetí. Nemusíte hledat ten nejdokonalejší dárek, vymyslete něco, co má pro vaši polovičku smysl, něco, díky čemuž pochopí, jak moc ji milujete.

Dárky pro rodiče k výročí

Když máma a táta slaví společná léta, možná budou chtít tento okamžik oslavit spolu s rodinou. Vždyť dosáhnout tak důležitý milník se nestává každý den! Možná spolu slaví 25 let a rozhodli se uspořádat párty nebo hledají dárek k 50. výročí. Ať je to jakkoli, vždy je hezké dát jim dárek k výročí, dárek, který představuje etapy jejich lásky. Můžete si vybrat, zda uděláte individuální dárek pro mámu nebo tátu, nebo společný dárek, o který se mohou společně podělit. Nějaký nápad? Můžete jim darovat zážitek, jako je pobyt v hotelu, spolu s pohlednicí s videem, nebo jim můžete vytvořit sadu gravírovaných sklenic či županů s jejich jménem.

Udělejte něco s těmi krásnými svatebními fotografiemi

Je samozřejmě skvělý nápad použít svatební fotografie a zakomponovat je do dárku nebo na něj. Zejména pokud byla svatba už nějakou dobu dozadu, může být hezké znovu vidět ty staré fotografie. Jsme si jisti, že se bude líbit i dvojici. Pokud svatební fotografie nemáte digitálně, originál si dobře vyfoťte mobilem nebo fotku naskenujte. Svatební fotografie pak můžete použít k personalizaci různých dárků. Na stránce s foto dárky si můžete prohlédnout, jaké milé dárky můžete poskytnout s krásnými svatebními fotografiemi. ## Pracovní výročí

Oslavuje tvůj kolega pracovní výročí? Co takhle ho překvapit milým personalizovaným dárkem? Doporučujeme personalizované triko s vtipnou fotkou a textem. V případě, že tvůj kolega miluje sladké, bys mu mohl koupit personalizovanou čokoládu Milka nebo Toblerone se jménem, ​​fotkou nebo milým odkazem. Miluje tvůj kolega firemní oslavy a akce? Překvap ho osobní sklenicí na pivo, nebo víno s jeho jménem. Firemní dárky nemusí být nudné a formální. Obdarovaná osoba jistě ocení trošku humoru.

Co můžete dělat jako zaměstnavatel

Pro mnohé lidi je to zvláštní a speciální moment, kdy jsou ve firmě zaměstnáni 5, 7 nebo 10 let. A tak oceňují, pokud si na to jako zaměstnavatel vzpomene také. Nemusíte hned dávat drahou večeři ve hvězdné restauraci. Mnozí zaměstnanci ocení láhev šampaňského s vaším logem, jménem jubilanta a fotografií.

Nejhodnotnější dárky k výročí v práci

Hledáte inspiraci na krásné dárky pro zaměstnance, kteří jsou zaměstnáni 5, 10, 12 let nebo déle? Potom vám rádi pomůžeme na vaší cestě:

  • Co takhle lahodná láhev šampaňského s etiketou ve stylu firemního loga?
  • nebo hezké gravírované pero pro výročí?
  • samozřejmě můžete mít lahodnou láhev vína přizpůsobenou vlastnoručně navrženou etiketou.

Jedná se o upřímné gesto

Dárek k výročí vůbec nemusí být drahý. Mnoho lidí považuje gesto za důležitější. Lidé chtějí pocítit, že o jejich jubileu víš a těšíš se s nimi.