Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Chtěli byste kolegu překvapit speciálním dárkem? Ať už hledáte dárek na rozloučenou nebo poděkování, zde najdete širokou nabídku personalizovaných dárků pro kolegy. Dárek pro kolegu může být skutečně jedinečný, pokud k němu přidáte osobní vzkaz nebo fotografii.

165 Nalezené dárky

Viděli jste 48 z 165 dárků

Překvapte své kolegy jedinečným dárkem.

Kolegové jsou jedni z lidí, se kterými trávíte nejvíce času během svého každodenního života. V dobrém i zlém musíte držet při sobě a překonávat obtíže spojené s prací. Pokud však budete mít štěstí, vytvoříte si také dlouhotrvající pouta, kterých si budete vážit po mnoho let. Proto se možná v určitém okamžiku budete muset poohlédnout po dárku, kterým byste svého kolegu překvapili. Dárek pro kolegu, který slaví narozeniny? Nebo možná nastal čas a váš kolega se loučí s firmou, takže potřebujete skvělý dárek na rozloučenou pro kolegu? Máme pro vás výběr nápadů na dárky pro kolegy, které vám pomohou najít ten nejlepší dárek pro kolegu k jakékoli příležitosti.

Dárky pro kolegy při odchodu

Vždy je smutné, když skvělý kolega odchází z firmy, ale zároveň víte, že váš drahý kolega pravděpodobně míří za lepší příležitostí nebo životní změnou. Jak vzrušující!

Dárek na rozloučenou pro kolegu je pěkný způsob, jak ukázat, jak moc pro vás znamená a jak moc vám bude chybět. Je to však také znamení, že jim přejete, aby se jim na jejich nové cestě dařilo.

Pokud jste spolu strávili léta a dlouhý pracovní život, pravděpodobně jste již o dárku na rozloučenou přemýšleli, ale pokud tomu tak není, proč nepožádat rodinu nebo přátele vašeho kolegy? Mohou vám pomoci najít ten nejlepší dárek, jaký existuje!

Jedny z nejcennějších dárků na rozloučenou pro kolegy jsou ty, které připomínají nejlepší vzpomínky ve firmě. Můžete například vytvořit podložku pod myš nebo obal na notebook s fotografií všech kolegů, malý dárek, který jim bude připomínat jejich novou práci. Nebo můžete také vytvořit koš a naplnit ho drobnými dárky, z nichž každý bude představovat jiného kolegu ve firmě.

Kolik bych měl/a utratit za dárky pro kolegy v práci?

Při nákupu dárku pro kolegu neexistuje žádné pevné pravidlo, kolik utratit. Určitě záleží na řadě faktorů, jako je příležitost, vztah, který s kolegou máte, a také na rozpočtu.

Nikdo samozřejmě neočekává, že utratíte celé jmění. Častým rozhodnutím je, že se na dárek složí celý kolektiv. I když každý z nich přispěje jen pár korunami, výsledkem může být smysluplný dárek pro kolegu. Pokud organizujete dárek pro kolegu, můžete částku navýšit i tak, že necháte každému volnou ruku a každý přispěje částkou, kterou uzná za vhodnou. Úspěch dárku samozřejmě nesouvisí s tím, kolik za jeho nákup utratíte, ale s myšlenkou, která za ním stojí.

Dárky s omezeným rozpočtem, které si váš kolega zamiluje

Existuje mnoho nápadů na dárky pro kolegy i s omezeným rozpočtem. Podařilo se vám sestavit rozpočet, ale nevíte, jaký dárek se vám bude hodit? Shromáždili jsme pro vás několik nápadů na dárky pro kolegy do 20 eur:

  • Hrnek s vtipným obrázkem a speciálním pozdravem.
  • Láhev vína s personalizovanou etiketou
  • Krabička oblíbené čokolády
  • Dárková krabice sladkostí
  • Dřevěná pohlednice s osobním motivem

Děkovný dárek pro kolegu

Kolegové jsou ti, kteří vám pomáhají překonat těžké chvíle v práci, a ti, se kterými se můžete dobře zasmát. Možná vám pomohli splnit obtížný úkol nebo tu prostě byli, když jste je nejvíce potřebovali.

Pokud jim chcete poděkovat a hledáte malý děkovný dárek, který by vyjádřil, jak moc si jich vážíte, proč nevytvořit osobní dárek? Může to být něco malého: děkovná kartička, bonboniéra, vonná svíčka...

Dárky pro kolegy, kteří rádi cestují

Těší se váš kolega vždy na dovolenou, aby se mohl vydat na další velkou objevitelskou cestu kolem světa? Pak je tematický dárek přesně to, co potřebuje, aby podpořil jeho dobrodružného ducha!

Pro kolegy, kteří rádi cestují, můžete zvážit možnost darovat jim cestovní deník, do kterého budou zapisovat všechny své vzpomínky z dovolené. Případně vytvořte osobní visačku na zavazadla, aby váš kolega už nikdy neztratil svůj kufr na letišti, nebo láhev na vodu, která je ideální pro udržení hydratace na cestách.

Pokud máte větší rozpočet, vyberte si kufr na míru s jedinečným designem.

Dárky pro kolegy gurmány

Kdo by neměl rád jídlo? Je váš kolega ten nejsladší člověk, kterého znáte? Hledání dárku pro vašeho kolegu je u konce! My na YourSurprise máme široký výběr chutných dárků: od čokolády přes sladkosti pro ty, kteří mají chuť na sladké; až po slané pochutiny a nápoje; pro každého se něco najde!

Můžete si také vybrat balíček s nápoji, občerstvením a jedinečným personalizovaným dárkem, aby byl dárek skutečně kompletní. Proč nezvolit obří tabulku čokolády pro kolegu, který miluje čokoládu? Tak nebude mít nikdy dost!

Dárek pro kolegu, kterému se narodilo dítě

Příchod miminka je vždycky sladká zpráva! Často se stává, že některý z vašich kolegů v určitém okamžiku dočasně opustí práci, aby přivítal nový život. Na oslavu šťastné zprávy je vždy dobré věnovat dárek kolegovi, který odchází na mateřskou nebo otcovskou dovolenou.

Můžete koupit dárek pro miminko, drobečka na cestě nebo dárek pro budoucí maminku či tatínka.

Případně se můžete rozhodnout pro kombinaci obou možností. Velmi oblíbeným dárkem je personalizovaný dárkový koš s dárky pro miminko a budoucí rodiče. Máte nějaké nápady? Personalizované předměty se jménem miminka, doplňky pro miminko, jako jsou osušky a dudlíky, a také láhev vína a čokoláda pro rodiče a cokoli dalšího, co by mohli potřebovat k "prožití" vzrušení a stresu z příchodu nového miminka!

Vánoční dárky pro kolegy

Vánoce jsou konečně časem, kdy si můžete odpočinout a strávit čas doma s rodinou (pokud to vaše zaměstnání umožňuje).

Je to také čas vánočních večírků v kanceláři nebo večeří s kolegy, na kterých si před svátky vyměníte vánoční přání.

Dávání dárků není v této situaci povinné, ale pokud jste si s některými kolegy vytvořili zvláštní pouto, mohlo by být příjemné dát jim malý projev uznání.

Podívejte se na všechny naše nápady na vánoční dárky a najděte ten nejlepší vánoční dárek pro kolegu!