Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Gravírované půllitry, dárková sada s pivem, sada na vaření piva... pro každého tu je něco! Překvapte toho výjimečného milovníka piva dárkem šitým na míru.

13 Nalezené dárky

Personalizované piva s fotkou a textem

Pivní překvapení s osobní etiketou. Personalizovaná sada piv je skvělým tipem na dárek pro přítele, otce nebo manžela. V našem sortimentu najdeš různé druhy pivních dárků: - dárkové sady obsahující různé druhy piva - různé značky piva v personalizované dřevěné krabici - různé značky piva v dárkové sadě včetně poháru s vygravírovaným jménem nebo textem dle vlastního výběru - sada na vaření piva s gravírovanými sklenicemi na pivo - sady různých druhů gravírovaných sklenic na pivo

Personalizovaná pivní souprava

Běžné piva jsou dostupné v každém obchodě. Náš sortiment je široký a můžeš si také vytvořit originální etiketu se jménem, ​​fotkou nebo vtipným nápisem. Příjemce takový originální nápad určitě překvapí.

Pivo v personalizované dřevěné krabici

Není nic jednoduššího, stačí vybrat fotku a text a přidat je do našeho online editoru. Tvůj design vytlačíme nebo vygravírujeme na vrch dřevěné krabice. Můžeš si vybrat z různých značek piva, jako například Duvel Moortgat, Westmalle Trip, La Trappe Isid'Or, La Trappe Quadrupel nebo Kasteel Cuvée Chateau.

Další fantastický dárek:

Sada - pivo s gravírovanými sklenicemi

Každý pivní fajnšmekr ocení pivní dárek v podobě sady s osobními sklenicemi. Tvůj návrh sklenic může obsahovat jméno příjemce nebo vtipnou zprávu. Kromě praktického aspektu sklenice na pivo to bude i skvělý suvenýr.

Nejen pro muže

Naše široká nabídka umožní překvapit své blízké na Den otců, narozeniny, bakalářské večírky, ale ani dámy nepohrdnou pivními pochoutkami. Možnost personalizace navíc dodá tomuto daru osobního šmrnc. Nabízíme různé druhy sklenic na pivo, aby sis je mohl zkombinovat s vybranými pivy tak, aby tvořily souvislý celek. Díky gravíru to bude fakt jedinečný dárek. Použij náš editor a vytvoř dokonalou sadu pro každého milovníka piva!