Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Kožený náramek na míru

Luxusní dvojitý kožený náramek s rytinou - Pánské - Hnědá - M

211 hlasování
Na skladě
Vyberte barvu
Typ
Velikost
Dodací údaje
  • Skvělý dvojitý kožený pletený náramek
  • S vysoce kvalitní magnetickou sponou z nerezové oceli
  • Váš návrh v nejkrásnějším gravírování

Specifikace dárků

Více informací o luxusním koženém náramku pro muže:
Značka: Steel & Barnett
Materiál: Špičková buvolí kůže
Barva: Hnědá
Zapínání: Vysoce kvalitní nerezová ocel
Personalizace: S krátkým jménem nebo iniciálami
Proces: Gravírování

Extra: Kůže je přírodní produkt. Z tohoto důvodu se váš dárek může mírně lišit od vzorové fotografie

Chcete vědět, jaká velikost vám bude sedět? Pro měření zápěstí použijte níže uvedené pokyny:
K měření zápěstí použijte metr. Protáhněte ruku, dokud to nebude pohodlné. Přečtěte si číslo z okraje metru. Níže naleznete přehled velikostí náramků:

S: 18-19 cm
M: 20-21 cm
D: 22-23 cm

Tento rytý kožený náramek pro muže je perfektním dárkem

Kdy někoho překvapíte tímto cool koženým náramkem pro muže? Narozeniny vašeho synovce, jako vánoční dárek pro vašeho manžela nebo jako perfektní dárek ke Dni otců? Existuje nespočet způsobů, jak darovat tento kožený pletený ovinovací náramek s rytinou. Navrhnout tento krásný doplněk pro muže je super snadné! V editoru přidáte velmi krátké jméno nebo své iniciály a ty jsou vyryty v horní části spony. Vyberte si například iniciály svého kamaráda, strýce nebo dědečka. Jde o dvojitý náramek v krásné hnědé barvě, který si můžete omotat kolem zápěstí. Jsou dostupné ve velikostech S, M nebo L.

Náramky Steel & Barnett jsou úžasné kvality. Jsou vyrobeny z buvolí kůže se sponou z nerezové oceli. Jsou navrženy a vyrobeny v Belgii. Steel & Barnett spolupracuje s komunitními projekty. Opravdu jedinečný dárek! Vyberte si správnou velikost a začněte ihned personalizovat svůj osobní náramek!

Často kladené otázky

Přizpůsobení a objednání

Co je to personalizace a jak to funguje na webových stránkách?
Svůj dárek můžete začít kliknutím na zelené tlačítko „začít personalizovat zde“. V našem dárkovém editoru můžete dar zcela přizpůsobit Vašim představám: přidat svůj vlastní obrázek a / nebo text. Pokud chcete, můžete se také rozhodnout pro skvělý design, aby byl váš dárek opravdu jedinečný.

Je personalizace zahrnuta v ceně?
Cena uvedená na webových stránkách zahrnuje personalizaci vašeho daru. Pěkné a jasné!

Jak zjistím, zda má moje fotografie správnou kvalitu?
V dárkovém editoru obdržíte oznámení, pokud je kvalita obrázku nedostatečná. Máte předem pochybnosti o kvalitě vašeho obrázku nebo po tomto oznámení? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jaké formáty mohu nahrát?
Nahrajete soubory JPG a PNG do našeho editoru. Je to příliš technické nebo máte obrázek jiného formátu, který byste chtěli použít? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis. Jsou rádi, že vám pomohou, abyste mohli dar, který chcete!

Co když barva nebo volba, kterou chci, není k dispozici?
Hledáte konkrétní dar nebo dárek v konkrétní barvě, ale není to uvedeno na webových stránkách? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis; rádi vám pomohou!

Jak přidám kartu k mému daru? / Co přesně je karta?
Kliknutím na kartu „Volná karta“ v nákupním košíku můžete do svého dárku přidat zábavnou kartu. Na tuto kartu můžete umístit osobní zprávu, takže příjemce bude přesně vědět, komu za toto krásné překvapení poděkovat.

Je můj dárek zabalený?
V současné době nemáme (ještě) službu dárkového balení, která by zabalila váš dárek. Dárky dodáváme ve slavnostním balení. To znamená, že váš dar je připraven být doručen nebo že může být zaslán přímo příjemci.

Dodací lhůta, možnosti dodání a náklady na doručení

Mohu si vybrat datum dodání?
Není možné zvolit konkrétní datum dodání.

Jaká je dodací lhůta a kdy dostávám dárek?
Dodací lhůtu naleznete na stránce produktu. Můžete věřit, že náš dopravce vám dodá váš dárek.

Jaké možnosti doručení si mohu vybrat?
V současné době není možné zvolit možnost doručení. Dárek, který chcete objednat, je buď odeslán jako balíček nebo jako doručování poštovní schránky. Chcete vědět, na kterou možnost spadá vaše objednávka? Kontaktujte prosím náš zákaznický servis.

Platba

Jak mohu zaplatit objednávku?
Nabízíme následující způsoby platby: iDeal, Paypal, kreditní kartu, fakturu přes Klarna nebo ruční převod. V případě ručního převodu platby prosím vezměte v úvahu dodací lhůtu 3 dny navíc.

Dostal dar

Co když ten dar není zcela podle mých představ?
Litujeme, že váš dar není podle vašich představ. Obraťte se prosím na náš zákaznický servis, který vám rád pomůže najít vhodné řešení.

Je faktura odeslána spolu s objednávkou?
S objednávkou není odeslána žádná faktura. Fakturu obdržíte vždy v potvrzovacím e-mailu a vždy ji najdete ve svém účtu MySurprise. To znamená, že můžete dar doručit přímo příjemci, což je opravdovým překvapením!

Obchodní dárek?

Máte zájem o objednání větších čísel tohoto dárku? Kontaktujte nás a získejte okamžitou cenovou nabídku. Jsme k dispozici v pracovních dnech od 8:30 do 17:00.

Každý dárek s jedinečnou personalizací
Jednoduché zadání hromadných objednávek
Mezinárodní doručení
Doprava přímo k příjemci

Máte zájem o zaslání nabídky e-mailem?