Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Vytvořte si vlastní přizpůsobená trička s fotografií, jménem, ​​logem a/nebo textem dle vlastního výběru. Vyberte si z různých barev a velikostí. Dostupné pro muže, ženy, děti a miminka.

140 Nalezené dárky

Viděli jste 48 z 140 dárků

Personalizované trička

Pokud hledáte zábavný dárek nebo potřebujete trička na pánskou nebo dámskou jízdu, turnaj, pracovní výjezd nebo víkend s přáteli - už nehledejte. Na YourSurprise nabízíme trička pro muže, ženy, děti a batolata v mnoha velikostech a barvách. Není žádné minimální objednací množství, takže si můžete objednat i jediné tričko. Můžete si vybrat ze standardních vzorů a textů, jako jsou: "Queen", "Keep calm, IT'S your birthday", "big sister", "big brother" nebo si navrhněte vlastní tričko s vlastní fotografií nebo textem.

Trička s fotografií a / nebo jménem

Náš online editor umožňuje přizpůsobit kterékoliv z našich triček prakticky okamžitě. Můžete si nechat vytisknout jméno nebo text podle svého výběru, nebo oblíbenou fotografii; vysoká kvalita a plná barva. Chcete-li přidat více než jednu fotografii, vytvořte si zábavnou koláž. Perte tričko naruby při maximální teplotě 40 stupňů Celsia, aby potisk zůstala v dobrém stavu.

Trička pro pánskou nebo dámskou jízdu

Pokud plánujete pánskou nebo dámskou jízdu a potřebujete trička pro celou skupinu, máme něco i pro vás! Trička vám umíme vyrobit v různých barvách a s různými potisky. Můžete nám nahrát fotografii na potisk na trička nebo přidat svůj vlastní text. Pokud si nejste jisti svými designérskými schopnostmi, vyberte si některý z našich standardních designů

## Trička pro sportovní akce

Mnoho sportovních týmů si objednává trička pro konkrétní událost, například hokejový turnaj nebo fotbalový zápas. Trička se nosí nejenže během akce, ale i na afterparty a před setkáním. A pokud budete chvíli nosit totéž tričko, ať je dobré! Nechte na tričko vytisknout název svého týmu, nebo přidejte jméno každého člena týmu na jejich vlastní trička. Pokud byste chtěli jít na maximum, můžete dokonce přidat zábavnou fotku na záda. Na afterparty se určitě neztratíte!

Trička s logem pro firemní akce

Pokud byste chtěli, aby všichni vaši zaměstnanci na firemní akci nebo party reprezentovaly vaši společnost, pomůžeme vám s tím. Logo společnosti můžete přidat na přední nebo zadní stranu triček, i na obě. Nebo byste raději měli logo společnosti na zadní straně a jméno zaměstnance na přední? Je to na vás. Naši zákazníci nám říkají, že tato trička nebo mikiny se mezi jejich týmy stávají skutečnými sběratelskými specialitami.

Trička pro děti a batolata

Nabízíme také trička pro děti a batolata v zábavných barvách, jako je světle modrá, růžová, červená a žlutá, se zábavnými vzory s jednorožci, srdíčky, bublinkami, zmrzlinami, hvězdičkami, medvědy, plameňáky, velrybami a mnoha dalšími. Nabízíme také trička se zábavným textem, jako jsou "královna", "zachovej klid, máš narozeniny", "velký bratr" a "velká sestra". Tyto poslední dvě jsou také perfektním způsobem, jak oznámit těhotenství! Existuje také mnoho návrhů, do kterých můžete přidat svou vlastní fotografii a / nebo text a vytvořit tak jedinečné tričko.

Dámská trička

Nabízíme širokou škálu triček pro ženy. Všechny trička jsou vypasované, což znamená, že vypadají skvěle. Pokud vy nebo žena, jejíž tričko objednáváte, upřednostňujete volný nebo širší střih, můžete se podívat na naše pánská trička.