Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Poděkujte svým obchodním partnerům, zaměstnancům a zákazníkům pěkným obchodním dárkem. Vytvořte si personalizovaný firemní dárek s fotografií, jménem, ​​textem a/nebo logem.

160 Nalezené dárky

Viděli jste 48 z 160 dárků

Obchodní dárky

Najít dárek pro obchodního partnera, klienta nebo kolegu není vždy snadné. Na veletrhu YourSurprise vždy najdete vhodný dárek. Pomocí fotografie, textu nebo loga přidejte osobní dary do osobního kontaktu. Všechny dárky lze objednat i ve větším množství. Kromě zasílání obchodních dárků partnerům a klientům nemůžete zapomenout na svůj vlastní tým! Překvapte recepční na recepci Národního recepčního střediska (2. května v květnu) s čokoládou nebo lahví vína. Na Den profesionálů v oblasti administrativy (27. dubna) můžete ukázat své uznání administrátorskému týmu. Zaokrouhlili jsme některé z nejlepších obchodních dárků pro vás.

Originální firemní dárky

Dárek je tváří vašeho podnikání, proto chcete své zákazníky a partnery překvapit něčím, co reprezentuje i vaši značku. S YourSurprise můžete vytvořit originální dárek pro vaši firmu.

Nenabízíme jen výběr z běžných dárků, které naleznete všude, ale máme nabídku, ve které naleznete téměř vše od čokolády, přes nápoje, kuchyňských doplňků až po kancelářské potřeby a mnoho dalších. Všechny naše dárky mohou být přizpůsobeny logem, jménem, ​​fotografií a/nebo textem.

Zde je několik nápadů na nejneobvyklejší a originální obchodní dárky:

  • Obrovská čokoládová tyčinka s vlastním logem: vyberte si mezi oblíbenými značkami z celého světa
  • Podložka pod myš, kterou lze personalizovat: vyberte si z různých velikostí tu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám
  • Krabička bonbonů s vlastním logem
  • Krabička na oběd s vyrytým logem nebo textem
  • Personalizovaná příruční zavazadla pro cestování a propagaci vaší značky

Toto jsou jen některé z jedinečného výběru dárků s logem, které můžete nalézt v YourSurprise.

Proč si vybrat neobvyklý obchodní dárek?

Pokud se takto rozhodnete, příjemci vašeho dárku, ať už jsou to zaměstnanci, partneři nebo zákazníci, vaše gesto ocení ještě víc. Zapamatují si, že jste si dali námahu a budou překvapeni vaší originalitou!

Drobné firemní dárky

Hledáte levnější obchodní dárek?

Levný a menší neznamená, že má menší kvalitu nebo hodnotu. Nabízíme dárky pro firmy pro menší nebo větší rozpočty, aby vyhovovaly vašim potřebám a potřebám obdarovaného.

Můžete například najít výběr malých dárků, jako jsou pera na míru; klíčenky; sklenice; bavlněné tašky, čepice atd...

Můžete si je koupit ve velkém a získat slevu nebo si je zakoupit přímo na naší stránce.

Náš tým je tady k tomu, aby vám pomohl!

XL Firemní dárky

Co takhle překvapit obchodním dárkem XL?

Víme, že na velikosti opravdu nezáleží, ale obdarovaný může být docela spokojen!

Máme pro vás výběr XL nebo XXL byznys dárků pro opravdu velké překvapení, které nikdo nezapomene.

Zde je několik nápadů:

  • XXL personalizovaná tyčinka Toblerone: ultimátní 4,5kg výzva!
  • Obrovský medvídek: dostupný ve 2 různých velikostech s přizpůsobeným tričkem, do kterého si můžete přidat své vlastní logo
  • Obrovský XL hrnek pro ty, kteří opravdu nemohou žít bez kávy
  • Láhev šampaňského Magnum s vaší personalizací
  • Obrovská věž Chupa Chups s vaším logem, které se vyjímá na vrcholu

Objevte všechny naše XL a XXL dárky.

Promo produkty pro firmu: od 1 ks!

Obchodní dárky jsou skvělým způsobem, jak ukázat své uznání klientům, zaměstnancům nebo partnerům. Najít ten správný dárek však může být problém, zvláště pokud potřebujete nakoupit ve velkém. Věděli jste ovšem, že promo produkt si můžete zakoupit již od 1 kusu?

V YourSurprise chápeme, že možná ne vždy potřebujete velké množství produktů. Možná chcete jen poděkovat obchodnímu partnerovi nebo odměnit některého z vašich zaměstnanců za skvělou práci.

Proto nabízíme širokou škálu obchodních dárků, které lze objednat již od 1 kusu. Ať už hledáte reklamní produkty, firemní dárky nebo dárky na míru, máme pro vás všechno. Přímo na stránce si můžete vybrat a personalizovat svůj firemní dárek.

Pokud na druhé straně potřebujete velké množství a nechcete ztrácet příliš mnoho času personalizací každého produktu, můžeme to udělat za vás! Vyplňte kontaktní formulář našeho týmu telefonicky nebo e-mailem.

Obchodní dárky pro různé příležitosti

Chápeme, že možná hledáte dárek pro různé příležitosti a chceme se ujistit, že naleznete ten nejvhodnější pro vaše potřeby.

Mezi momenty, které můžeme pokrýt, patří:

Pokud v seznamu nevidíte svůj dárkový moment, nebojte se, najdete toho u nás mnohem víc!

Přizpůsobené hrnky

Chcete-li překvapit někoho (nebo tým), kteří si vychutnávají šálek čaje nebo kávy, vyberte si individuální hrnky ! Hrnky lze přizpůsobit individuálně nebo je lze objednat ve velkém množství ve stejném provedení. Přidejte logo společnosti, název oddělení nebo udělejte z něj zvláštní a vytvořte hrnek se všemi jmény. Nemusíte vždy čekat na narozeniny nebo speciální (mezi) národní den, který ocení váš tým, tento dárek je ideální pro každou příležitost!

Přizpůsobené pouzdro na laptop

Někteří lidé jsou velmi zaneprázdněni a hodně cestují za prací a skočí ze schůzky na schůzku. Jsou vždy velmi dobře připraveni a přinášejí silné projevy a inspirativní prezentace. Bez notebooku by to nebylo možné. Z tohoto důvodu je důležité, aby váš notebook dobře chráněn. S personalizovaným pouzdrem na laptop si ho můžete vyzkoušet jako profesionální nebo osobní. Na rukávu notebooku nebo na obrázku vaší rodiny si vytiskněte logo a slogan společnosti. Teď už se nemusíte starat o svůj notebook, můžete se zaměřit na to, že jste úžasní na to, co děláte! ## Whisky dárek

Už jste právě přistáli s masivním obchodem nebo jste dosáhli působivého cíle? To volá po oslavách! Dopřejte svým hvězdným kolegům nebo partnerům dárek s whisky . Přeměňte tento dárek na něco osobního tím, že navrhnete luxusní dřevěnou krabici s vlastní fotografií a textem. Můžete také použít logo společnosti nebo slogan. Kromě toho, že tento vynikající dárek k oslavě vašich úspěchů, může být také použit, když je někdo povýšen nebo se bude těšit na jeho důchod.