Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Víno jako dárek je klasika. Ale pokud ho upravíte na míru, učiníte z něj jedinečný dárek! Upravte na míru etiketu na lahvi nebo na dřevěnou bednu či sklenice vyryjte jméno nebo milou zprávu. Seznamte se se všemi našimi víny na míru.

37 Nalezené dárky

Dárkové vína s přizpůsobenou krabicí nebo etiketou

Pokud chcete překvapit milovanou osobu lahví lahodného vína, souhlasíme s tím, že je to skvělý dárek, který je vhodný k mnoha příležitosti. Ať už na narozeniny, oslavu nastěhování do nového bytu, na výročí nebo na poděkování, lahví chutného vína nemůžete nic pokazit.

Můžete jim samozřejmě dát láhev jakkoli starého vína. Ale proč to neudělat skutečně osobně a nedarovat láhev lahodného vína v přizpůsobené dřevěné krabici nebo s přizpůsobenou etiketou? Můžete dokonce jít ještě o krok dál a dát obdarované osobě dárkovou sadu na víno, obsahující několik lahví..

Víno z celého světa

Náš sortiment zahrnuje různé bílé, červené a růžová vína, které jsou nádhernými dárky. Chutné víno máme pro každý rozpočet, vkus a příležitost. Co tak vláčný Merlot, lahodný Cabernet Sauvignon nebo příjemný Pinot Noir? Chcete-li se držet bílého vína, zvažte vždy oblíbeným Chardonnay, lahodným Sauvignon Blanc nebo Pinot Grigio.

Náš sortiment vín zahrnuje víno z různých zemí původu, jako jsou Francie, Německo, Itálie, Portugalsko a Španělsko. Dále nabízíme vína z Argentiny a Jižní Afriky. Ať už hledáte cokoliv, máme víno pro každý rozpočet, ať už je menší nebo větší..

Víno v přizpůsobené krabici nebo s přizpůsobenou etiketou

Nejdříve si vyberte víno. Potom vyberte svůj způsob přizpůsobení, kterým může být přizpůsobena etiketa nebo přizpůsobena krabice. Dále jednoduše nahrajte svou fotografii (fotografie) a přidejte jméno nebo text dle vašeho výběru. Vytvoření vašeho přizpůsobeného dárkového vína je snadné a nenáročné na čas. Tip na dárek: láhev vína s přizpůsobenou etiketou je skvělým dárkem ke Dni otců, ke Dni matek nebo k oznámení těhotenství.

Pokud se rozhodnete darovat přizpůsobenou dřevěnou krabici, tak krabice může být přizpůsobena potiskem nebo gravírováním. Pokud si chcete krabici přizpůsobit fotografií, musíte vybrat potištěnou krabici. Pokud chcete přidat pouze text, například osobní zprávu nebo jméno obdarovaného, ​​použijte gravírované krabici.

Přizpůsobené dárkové sady na víno

Chcete-li darovat co nejvíce, dejte obdarovanému několik lahví lahodného vína. Můžete vytvořit dárkovou sadu na víno, obsahující 2 nebo 3 láhve vína, buď s přizpůsobenou etiketou na každé láhvi, nebo v přizpůsobené dřevěné krabici. Můžete si vybrat z různých kombinací: láhev bílého a láhev červeného vína, láhev červeného a láhev růžového vína nebo láhev bílého a láhev růžového vína.

Dárková sada na víno s gravírovaným skleněným pohárem

Překvapte skutečného milovníka vína vlastním gravírovaným skleněným pohárem na víno, s jeho vlastním jménem. Náš sortiment obsahuje různé dárkové sady na víno, které obsahují gravírovaný skleněný pohár nebo sadu gravírovaných sklenic. Stačí přidat jméno nebo text dle vašeho výběru!

Jméno, které jste si vybrali, vygravírujeme do skleněného poháru pomocí vysoce kvalitních gravírovacích technik. To zajistí, že skleněný pohár bude moci být používán dlouhou dobu a bude se dát mýt v myčce nádobí.