Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Posíláme přání brzkého uzdravení

Chcete popřát brzké uzdravení někomu, kdo se necítí dobře? Nebo jen chcete někomu dát dárek ze srdce, neboť víte, že si prochází těžším obdobím? Může se stát, že někomu z vašich blízkých není dobře a doma nebo v nemocnici ho čeká chvíle nemoci. Tyto chvíle nejsou lehké, ale mohou být zpříjemněny náklonností přátel a rodiny. Možná se vám nepodaří zmírnit bolest, ale můžete projevit svoji blízkost jiným, speciálním způsobem.

Zadělejte někomu hodně zdraví: dárky k brzkému uzdravení

Na YourSurprise najdete krásné a osobní dárky k brzkému uzdravení. I když někoho nedokážete uzdravit nebo zbavit bolesti, může se díky vám na chvíli cítit lépe. Vědomí, že na vás někdo myslí, udělá většině lidí hodně dobře. Můžete k nim přidat pohlednici se zprávou, na kterou můžete napsat přání.

Pošlete svůj dárek k rychlému zotavení

Ne vždy je možné být v těžké chvíli někomu poblíž. Vzdálenost nebo jiné okolnosti to mohou ztížit. V těchto případech se můžete rozhodnout poslat dárek přímo příjemci. Nedělejte si starosti, pokud nemůžete dárek předat osobně - můžeme ho doručit na dodací adresu podle vašeho výběru. Dárek tedy můžete doručit přímo někomu domů nebo do nemocnice. Můžete přidat i bezplatné blahopřání se sladkým odkazem, abyste nemocnému dodali sílu. Navíc, naše dárky jsou odesílány bez informací o ceně a mohou být odeslány do celého světa.

Dárkové balíčky s přáním brzkého uzdravení

Jedním z nejoblíbenějších dárků pro nemocného je dárkové balení, které obsahuje různé dárky pro pacienta uvnitř. Můžete si vytvořit svůj vlastní s různými dárky, o kterých víte, že se příjemci budou určitě líbit, nebo si pořiďte hotovou dárkovou krabičku a přizpůsobte si ji jménem, ​​fotografií a/nebo textem se zprávou o rychlém uzdravení. Můžete si například přizpůsobit wellness box s produkty péče o tělo na chvíli relaxu nebo vytvořit košík se sladkými výrobky, jako jsou čokoláda a bonbóny. Ke zprávě nezapomeňte přidat poznámku. Potřebujete inspiraci? Vytvořte si pohlednici s vloženým videem, čitelným pomocí QR kódu!

Originální dárky pro rychlé uzdravení pro muže a ženy

Hledáte dárek pro nemocného, ​​který je užitečný a zároveň originální? Pokud hledáte dárek pro rychlé zotavení pro muže, můžete se rozhodnout pro wellness box Axe nebo bonboniéru Cote d'Or. Nebo ho překvapte termohrnkem doplněným kyticí květin. Pokud naopak hledáte dárek k rychlému uzdravení pro ženu, můžete si vybrat relaxační box Dove nebo krabici s výběrem čajů. Spárujte jej s krabičkou personalizovaných čokolád pro chutnější překvapení.

Malé dárky pro rychlé uzdravení

Není třeba utrácet velké peníze a darovat obrovský dárek. Nejdůležitější je projevit pacientovi svou náklonnost, dát mu najevo, že jste tam v této obtížné chvíli a že vaše myšlenky jsou s ním. S YourSurprise si můžete vybrat z několika malých, ale speciálních dárků, jako například pár vtipných ponožek s fotkou, která ho rozesměje, bonboniéra Milka, která mu osladí těžké chvíle nebo hrníček s vaší společnou fotografií, abyste byli vždy poblíž.

Tip: Při doručování dárku se ujistěte, že jsou návštěvníci vítáni. Ne vždy pacient, který se necítí dobře, chce mít lidi v domě, ale někdy omylem přijdete ve špatném čase. V těchto případech kontaktujte obdarovaného nebo jeho rodinu a naplánujte si návštěvu podle jejich potřeb. Pokud naopak musíte navštívit nemocnici, informujte se o návštěvních hodinách a nezdržujte se příliš dlouho po povoleném čase.

Dárky k uzdravení

Samozřejmě, nemoc není žádná legrace, takže nemocný vždy ocení něco na rozveselení. Můžete například nechat doručit personalizovanou kartu, čokoládu nebo plyšovou hračku. Všechny dary, které nabízíme, si můžete přizpůsobit fotkou a / nebo textem dle svého výběru. Díky vhodnému a jedinečnému dárku se obdarovaný určitě bude cítit lépe.

Přání brzkého uzdravení po operaci

Chcete někomu po operaci nebo nemoci popřát uzdravení? Dárky jako plyšové hračky, měkké přikrývky nebo milé pohlednice jsou vždy skvělé!

Personalizovaný plyšák

Díky měkkému plyšáky se každý cítí trochu lépe a zvlášť, pokud je vyroben speciálně pro danou osobu. Plyšové hračky YourSurprise mají tričko, které lze přizpůsobit jménem a / nebo fotkou dle vlastního výběru, což vám umožní rozveselit někoho blízkého jedinečným dárkem s přáním brzkého uzdravení!

Čokoládový dárek

Pokud se na to pacient cítí, můžete mu dopřát lahodný čokoládový dárek. Vyberte čokoládový telegram s osobním přáním s čokoládovými písmeny!

Perfektní detaily

Kromě osobního dárku k uzdravení můžete přidat také bezplatnou pohlednici s osobním textem. Při zadávání objednávky vám bude možnost přidat pohlednici s osobní správou nabídnutá automaticky.