• Více než 2000 personalizovaných dárků!
  • Každý dárek s Vaší fotkou a textem
  • Vyrobeno s láskou
Rychlé provedení!
Doručeno přímo na adresu příjemce
Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem
Rychlé provedení!
Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!
Doručeno přímo na adresu příjemce
Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.
Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem
Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.
Všechno Brzy se uzdrav dárkové předměty
Co říkají naši zákazníci
9.9
Zobrazit vše 272 recenze
Petra
na 11-09-21

"Super, doporučuji 🙂 "

10 / 10
Jitka
na 31-08-21

"Krásně vyrobený dárek, opravdu super. "

10 / 10
Rustam
na 31-08-21

"Děkuji moc! Všechno bylo perfektně uděláno, a zboží bylo doručeno v čas. "

10 / 10

Posíláme přání brzkého uzdravení

V obchodě YourSurprise najdete krásné a osobní dárky k brzkému uzdravení. I když někoho nedokážete uzdravit nebo zbavit bolesti, může se díky vám na chvíli cítit lépe. Vědomí, že na vás někdo myslí, udělá většině lidí hodně dobře. Můžete k nim přidat pohlednici se zprávou, na kterou můžete napsat přání.
Nedělejte si starosti, pokud nemůžete dárek předat osobně - můžeme ho doručit na dodací adresu podle vašeho výběru. Dárek tedy můžete doručit přímo někomu domů nebo do nemocnice.

Dárky k uzdravení

Samozřejmě, nemoc není žádná legrace, takže nemocný vždy ocení něco na rozveselení. Můžete například nechat doručit personalizovanou kartu, čokoládu nebo plyšovou hračku. Všechny dary, které nabízíme, si můžete přizpůsobit fotkou a / nebo textem dle svého výběru. Díky vhodnému a jedinečnému dárku se obdarovaný určitě bude cítit lépe.

Přání brzkého uzdravení po operaci

Chcete někomu po operaci nebo nemoci popřát uzdravení? Dárky jako plyšové hračky, měkké přikrývky nebo milé pohlednice jsou vždy skvělé!

Personalizovaný plyšák

Díky měkkému plyšáky se každý cítí trochu lépe a zvlášť, pokud je vyroben speciálně pro danou osobu. Plyšové hračky YourSurprise mají tričko, které lze přizpůsobit jménem a / nebo fotkou dle vlastního výběru, což vám umožní rozveselit někoho blízkého jedinečným dárkem s přáním brzkého uzdravení!

Čokoládový darček

Ak sa na to pacient cíti, môžete mu dopriať lahodný čokoládový darček. Vyberte čokoládový telegram s osobným želaním s čokoládovými písmenami!

Perfektné detaily

Okrem osobného darčeka k uzdraveniu môžete pridať aj bezplatnú pohľadnicu s osobným textom. Pri zadávaní objednávky vám bude možnosť pridať pohľadnicu s osobnou správou ponúknutá automaticky.