Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Chcete překvapit někoho, kdo se chystá na dovolenou nebo na zábavný výlet? Personalizovaný dárek na dovolenou je ideálním řešením! Co třeba vyrytý štítek na zavazadla, díky kterému už nikdy neztratí kufr, personalizovaný batoh nebo cestovní deník, který zdokumentuje všechna jejich dobrodružství? Podívejte se na naši širokou nabídku dárků na dovolenou!

68 Nalezené dárky

Viděli jste 48 z 68 dárků

Nejlepší dárky na dovolenou a na cesty

Zažít dobrodružství, objevovat nová místa a poznávat různé kultury jsou jen některé z důvodů, proč lidé na celém světě tak milují cestování.

Cestování však není jen o cestování na nová místa, ale také o poznávání různých kultur, setkávání s novými lidmi a poznávání světa kolem nás. Je to příležitost vystoupit z naší komfortní zóny a přijmout neznámé. Cestování je také o vytváření vzpomínek a prožívání dobrodružství, která vám zůstanou na celý život.

Pokud znáte někoho, kdo odjíždí na důležitou cestu, proč ho nepřekvapit jedinečným dárkem na cesty?

Možná hledáte dárek pro někoho, kdo cestuje do zahraničí poprvé, nebo chcete najít dokonalý cestovní dárek pro svého přítele, který odjíždí na semestr do zahraničí. Zde na YourSurprise najdete ty nejlepší cestovní dárky a vytvoříte fantastické dárkové momenty.

Skvělé dárky pro milovníky cestování

Znáte někoho, kdo neustále plánuje další cestu, která mu změní život? Existuje několik dárků souvisejících s cestováním, které si nemůžete nechat ujít. Zde je několik nápadů na dárky pro někoho, kdo je stále na cestách:

  • Na cesty, kam se chystáte, si můžete pořídit stylový a pohodlný batoh, do kterého uložíte všechny důležité věci.
  • Visačka na zavazadla, díky které už nikdy neztratíte kufry.
  • Cestovní deník, do kterého si můžete zapsat všechny vzpomínky a myšlenky.
  • Láhev na vodu, abyste byli vždy hydratovaní.

Vzpomínky na dovolenou a cesty

Smutek, který přichází po skončení cesty, je pocit, který každý cestovatel dobře zná. Bez ohledu na to, jak dlouhá nebo krátká cesta byla, návrat do reality může být těžkou pilulkou. Ale i když se opět vrátíte do běžného života, nemůžete zapomenout na vzpomínky, které jste během cesty nasbírali.

Blues po cestě je přirozenou součástí cestovatelských zážitků a existují způsoby, jak přechod zpět do reality usnadnit. Existuje spousta dárků na cesty, které vám mohou období po dovolené ulehčit a umožnit vám znovu prožít ty nejúžasnější chvíle s úsměvem na tváři. Cestovatelský dárek je také způsob, jak potěšit někoho, kdo se právě vrátil z úžasné cesty.

Potřebujete inspiraci na dárky? Samozřejmě fotoalbum, ve kterém shromáždíte všechny vzpomínky na dovolenou, nebo sada výtisků fotografií s těmi nejkrásnějšími záběry, které máte uložené ve fotoaparátu. Vyzdobte si obývací pokoj některými svými snímky z dovolené. Vytiskněte je na plakát a přidejte k němu rámeček. Takto můžete své vzpomínky udržovat živé i v každodenním životě díky fototisku s rámečkem!

Podívejte se na všechny fotodárky a získejte další inspiraci.