• Více než 2000 personalizovaných dárků!
  • Každý dárek s Vaší fotkou a textem
  • Vyrobeno s láskou
Rychlé provedení!
Doručeno přímo na adresu příjemce
Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem
Rychlé provedení!
Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!
Doručeno přímo na adresu příjemce
Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.
Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem
Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.
Co říkají naši zákazníci
9.9
Zobrazit vše 283 recenze
Lenka
na 16-10-21

"Vyborna nabidka, rychlost, ochota "

10 / 10
Sandra
na 14-10-21

"Darek naprosto neskutecny! Doprava rychla, prislo akorat v terminu! Urcite objednam v budoucnu znovu.."

10 / 10
Aneta
na 10-10-21

"Přišlo dříve než bylo očekávané, též i ve velice krásné kvalitě, určitě doporučuji! "

10 / 10

Personalizované dárky pro prarodiče

Chcete svých prarodičů překvapit skvělým dárkem? Lze oslavují narozeniny nebo výročí. Nebo je možná jen chcete informovat o tom, že jsou nejlepšími prarodiči na celém světě nebo že k nim rádi jezdíte a že je s nimi zábava. Možná byste jim chtěli poděkovat za to, že vám vždy hlídají děti. Existuje nekonečné množství důvodů, proč babičku a dědečka překvapit.

Dárek pro babičku

Vážíte si svou babičku? Patří mezi ty, ke kterým si chodíte pro radu? Pokud ano, určitě jí chcete dát vědět, co pro vás znamená. Můžete to udělat odkazem na ozdobném dřevěném srdci, hrnku, sklenici na čaj nebo na víno. Pokud má vaše babička ráda různé pochoutky, určitě si zamiluje svou vlastní dřevěnou servírovací desku s osobní správou a jejím jménem.

Dárek pro dědečka

Je vás dědeček váš hrdina? Říká vždy dobré vtipy, zapojuje se do her a pomáhá vám stavět věci? Dejte mu vědět, jak moc si ho vážíte, pěknou fotkou vás dvou na hrnku, pouzdře na telefon nebo puzzle. Pokud má váš dědeček řadu různé pochoutky, můžete mu dát dárkový balíček s pivem, whisky nebo vínem.

Kresba na hrnku

Udělali jste pro babičku nebo dědečka skvělou kresbu? Pokud chcete udělat něco mimořádného, ​​nechte ji vytisknout na hrnek! Takto vaši krásnou kresbu uvidí pokaždé, když si nalijí šálek čaje nebo kávy. Naše hrnky jsou vhodné do myčky nádobí, takže si nemusí dělat starosti ani s mytím. Kresbu můžete nechat vytisknout i na jiné dárky, například na pouzdra na telefon, etikety na lahvích vína, piva nebo whisky nebo na láhev s vodou. Možnosti jsou nekonečné!

Dejte jim vědět, že budou prarodiče

Pokud jste těhotná a hledáte originální způsob, jak říct svým rodičům, že budou prarodiče, vytvořte speciální oznámení o těhotenství! Nechte si vytisknout ultrazvukovou snímek na dřevěnou kartu a přidejte body s nápisem "Budete prarodiče!". Pokud chcete sestavit skvělou soupravu, můžete přidat personalizovaný dudlík. Jakkoliv jim to řeknete, budou v sedmém nebi.

Oslava narozenin babičky nebo dědečka

Chtěli byste překvapit svou babičku nebo dědečka skvělým dárkem k narozeninám? Pokud si nejste jisti, co jim dát, máme pro vás několik tipů. Co třeba nástěnné hodiny nebo puzzle s fotkou všech vnoučat? Pokud si každý den dávají čaj, byla by super rytá dřevěná čajová krabice s milým textem. Dalším oblíbeným dárkem je personalizovaný hrnek, čokoláda nebo plátno.

Překvapte své prarodičů v Den matek a Den otců

Nezapomeňte na babičku a dědečka v Den matek a Den otců! Jsou to také hrdí rodiče. Dárek nemusí být velký, důležité je gesto. Pokud je nemůžete navštívit, můžete dárek poslat přímo na jejich adresu.

Pro prarodiče, jejichž často nesetkáváte

Pokud jsou o něco starší, je možné, že už spolu babička a dědeček nevycházejí. Možná jeden z nich zůstal sám. Jiní prarodiče jednoduše nevidí své vnoučata velmi často a hodně jim chybí. Jak můžete potěšit někoho, kdo své blízké nemůže vídat často nebo už nikdy? Zdá se to téměř nemožné. Přesto nám přišla úžasná reakce od babičky, která dostala polštář s fotografiemi svých vnoučat. Měla díky tomu pocit, jako kdyby byly nablízku. I když to nikdy nemůže nahradit skutečný kontakt, byla taková šťastná, že se nás to hluboce dotklo. Nejde o velikost daru, ale o emoci, kterou vyvolá.