Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Personalizovaný plánovač je nejlepší způsob, jak si udržet pořádek ve škole nebo v kanceláři. Přizpůsobte si ten svůj fotografií, jménem, ​​logem a/nebo textem dle vlastního výběru.

Vytvoř si svůj vlastní sešit / diář / zápisník

Pokud ještě stále upřednostňuješ raději fyzický sešit než ten digitální, my Tě v tom rádi podpoříme! V našem sortimentu máme různé sešity a diáře, a všechny mohou být personalizované fotkou a / nebo textem dle svého výběru!

Vytvoř si svůj vlastní školní zápisník / sešit

Na spolužáků určitě zapůsobí sešit, který byl personalizovaný speciálně pro Tebe. Můžeš si vybrat mezi měkkým a tvrdým obalem. V sešitě je vhodný na poznámky.

Školní sešit může být personalizovaný na přední i zadní části fotkou a / nebo textem dle vlastního výběru. Na výběr také nabízíme zábavné vzory, včetně květin, srdcí, tygrů, ananasu a pomerančů.

Bullet journal

Pokud si rád a často vše plánuješ podle sebe, necháme to všechno jen a jen na Tebe s naším bulletinem. Tento sešit obsahuje 120 stran, z nichž každá je vyplněna malými tečkami: hodně prostoru, který můžeš využít, jak si jen přeješ. Je to deník, kalendář a zápisník v jednom. Tento zápisník je k dispozici v měkkém i tvrdém obalu. Přidej svou vlastní fotku a / nebo text a tím si personalizuj přední a zadní část sešitu. Tada, jedinečný sešit je na světě!

Náš editor obsahuje množství designů, které jsme si pro Tebe připravili. Možná chceš růžový obal sešitu se zlatými čárkami, obal pokrytý květy, tropickými listy, plameňáků, hvězdami, jednorožcem, ovocem, s kaktusy nebo planetami, ... Pro rychlý přehled si viz všechny designy v našem editoru.