• Každý dárek s Vaší fotkou a textem
  • Vyrobeno s láskou
  • Více než 2000 personalizovaných dárků!
Všechno velikonoční dárkové předměty

Velikonoční dárky

Velikonoce slaví vzkříšení Ježíše Krista. Velikonoce se slaví přes dva dny a navzdory skutečnosti, že se jedná o křesťanskou oslavu, stala se oslavou pro všechny. Velikonoční dny jsou obvykle naplněny jídlem, rodinou a přáteli. Velký brunch spolu vydrží celé hodiny a děti namalovají vařená vejce a jdou na hon na velikonoční vajíčka. Chcete-li Velikonoce ještě více zvláštní, můžete překvapit někoho zábavným a osobním dárkem. Najdete zde vše, co potřebujete, aby vaše Velikonoce extra zvláštní na YourSurprise.

velikonoční vajíčka

Velikonoční a velikonoční vajíčka jsou spojena tak, že si bez ní už nedokážete představit. Kdo se těší na konzumaci čokoládových velikonočních vajec celé dny? Na YourSurprise je pro vás o něco jednodušší než velikonoční zajíček. Zde nemusíte hledat vejce, stačí si vybrat ten, který se vám líbí nejvíce, a poslali jsme to na vaše přední dveře! Udělejte si velikonoční vajíčka navíc zvláštní přidáním zábavné fotografie vašeho dítěte nebo velikonoční zajíček na vejce. Belgická čokoláda Callebaut je tak chutná, že si přejete, aby to byly Velikonoce každý den v roce!

Velikonoční zajíček

Velikonoční zajíček tě může nutit pracovat pro tebe čokoládu, ale všichni ho stále milují. Na veletrhu YourSurprise si můžete udělat velikonoční zajíček. Čokoládové velikonoční zajíčky jsou pro děti velkým překvapením. Pokud nechcete jíst velikonoční zajíček a raději ho mazlit, měkká zajíček hračka je dar jít! Tento rozkošný zajíček má své vlastní tričko, které si můžete personalizovat pomocí fotografie nebo jména podle svého výběru. Chcete být velikonoční zajíček sami? Vyberte si jedinečný zajíček ItsieMe !

Přizpůsobené prostírání

Chcete během prázdnin něco udělat s rodinou a přáteli něčím zvláštním? Překvapte každého u stolu s vlastními osobními prostírání ! Tyto prostírání prostoupí stůl v okamžiku a mohou být použity pro každé jídlo každý den. Můžete navrhnout každý prostírání individuálně s fotografiemi a názvem nebo malou zprávou. Přizpůsobené prostírání je také skvělý způsob, jak ozdobit stůl během Vánoc nebo romantickou večeři s vaší speciální někdo.
Mohu Vám pomoci?
1 s