Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Ponořte se do nádherného světa Tony's Chocolonely. Vytvořte si osobní čokoládový dárek a vyberte si z nabídky exkluzivních personalizovaných pochoutek Tony's Chocolonely.

Objevte lahodný svět Tony's Chocolonely: personalizovaný s fotografií, jménem a/nebo textem.

Společnost Tony's Chocolonely si získala místo v srdcích milovníků čokolády po celém světě díky své bezkonkurenční kvalitě a závazku k etickému získávání surovin. Příběh společnosti Tony's Chocolonely však skrývá mnohem víc, než se na první pohled zdá.

Cesta začala v roce 2005, kdy byl novinář Teun van de Keuken frustrován chmurným problémem dětské práce a otroctví v kakaovém průmyslu. Tony's Chocolonely vznikl jako reakce na tyto palčivé socioekonomické problémy a zároveň přinesl radost milovníkům kakaa po celém světě.

Kromě toho je Tony's Chocolonely oblíbená pro svůj rozmanitý sortiment čokolády. Ať už jste příznivci klasické mléčné čokolády, dáváte přednost hořké čokoládě, nebo máte chuť na něco dobrodružnějšího (například na karamel s mořskou solí nebo nugátové tabulky s mandlovým medem), v nabídce Tony's Chocolonely najdete něco právě pro vás.

YourSurprise navázal spolupráci s Tony's Chocolonely a přináší vám jedinečný dárek od Tony's Chocolonely: personalizované čokoládové tyčinky a dárky!

Proč je čokoláda Tony's Chocolonely ideálním dárkem?

S čokoládou Tony's Chocolonely nejenže nabízíte kousek výjimečně kvalitní čokolády, ale také přispíváte ke světu, kde je výroba čokolády 100% bez otroctví.

Každá tabulka čokolády Tony's Chocolonely je vyrobena ze surovin, které pocházejí z odpovědných zdrojů, což zajišťuje, že zemědělci, kteří se na výrobě podílejí, dostávají spravedlivou mzdu. Pokud je vaším obdarovaným někdo, komu záleží na etické spotřebě a udržitelnosti, může být tento dárek ideální.

Navíc si můžete čokoládový dárek Tony's Chocolonely personalizovat jedinečnou personalizací. Přidejte svou fotografii, jméno a/nebo text. Skvělý dárek, kterým můžete někomu popřát k narozeninám, překvapit ho ke zvláštní příležitosti nebo jen proto, že chcete vidět úsměv na jeho tváři.

Umění darovat: Čokoládové dárky Tony's Chocolonely na míru

Možná se ptáte, co dělá z Tony's Chocolonely od YourSurprise dokonalý osobní dárek? Můžete si vybrat z nabídky dárků Tony's Chocolonely, pečlivě vybraných podle chuti a balení, takže můžete vytvořit jedinečný dárek pro sebe nebo někoho blízkého.

Mezi naše personalizované dárky Tony's Chocolonely patří:

  • Mega tyčinka Tony's Chocolonely s výběrem 5 čokoládových tyčinek: mléčná, mléčná - karamel s mořskou solí, mléčná - lískooříšková, mléčná - nugátová a hořká čokoláda. Mega tyčinku lze samozřejmě personalizovat fotografií, jménem a/nebo textem.
  • Dárková krabička Tony's Chocolonely je k dispozici v balení po 3 nebo 6 tyčinkách. Barevnou krabičku, v níž je tyčinka uložena, lze personalizovat v našem online editoru.
  • Personalizovaná tabulka čokolády v jedinečné a personalizované dárkové krabičce v designu Tony's Chocolonely nebo v designu dle vlastního výběru vybraném v našem editoru.

Jak mohu Tony's Chocolonely personalizovat?

Personalizace dárku Tony's Chocolonely je zajímavý, snadný a vhodný způsob, jak obdarovat někoho výjimečného.

Poděkujte někomu za pomoc, poblahopřejte mu k promoci, oslavte narozeniny nebo mu jednoduše řekněte "Mám tě rád".

Vytvoření cenné vzpomínky je s YourSurprise a Tony's Chocolonely zcela možné a pokračuje ještě dlouho po ochutnání posledního kousku čokolády! Chcete-li vytvořit osobní dárek Tony's Chocolonely, stačí:

  1. Vyberte si jeden z našich personalizovaných dárků Tony's Chocolonely z naší nabídky.
  2. Vyberte variantu dárku a vstupte do editoru
  3. Vyberte si jeden z návrhů v našem editoru, přidejte svou fotografii, text a/nebo jméno a vytvořte svůj osobní čokoládový dárek.
  4. Zkontrolujte náhled svého dárku a objednejte!

Zajistíme, aby byl váš dárek Tony's Chocolonely doručen na vámi zvolenou adresu.