Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Polštáře zútulňují prostředí, činí ho srdečným a mohou ukázat Váš styl. Zkrášlete svůj vlastní obývák či ložnici nebo si navrhněte jedinečný polštář jako dárek. Věděli jste, že si potiskem můžete uzpůsobit naše polštáře? Objevte naše vlastní polštáře s fotografiemi a vytvořte dárek na míru obdarovanému.

11 Nalezené dárky

Personalizované polštáře a povlaky na polštáře

Personalizuj si povlak na polštář nebo polštář vlastní fotkou nebo textem. Perfektní dárek do domácnosti.

Personalizovaný polštář

Polštář s fotkou je skvělým dárkem, protože se super hodí na každou pohovku.

Náš online editor umožňuje vytvoření polštáře nebo povlaku na polštář rychle a jednoduše. Stačí si vybrat polštář nebo povlak na polštář, zvolit barvu a nahrát svou oblíbenou fotku ..

Můžeš si vybrat z různých tvarů, jako jsou například čtverečky, srdíčka, ke kterým můžeš přidat fotku.

Máme mnoho barev na výběr, jako je světle růžová, červená, šedá, bílá, černá, vínová, světle modrá a tmavomodrá.

Personalizovaný polštář pro babičku a dědečka

Pokud hledáš skvělý dárek pro své prarodiče, osobní polštář nebo povlak na polštář s fotografií vnoučat (dětí) je ta správná volba. Tyto polštáře a povlaky na polštáře jsou také skvělým dárkem pro prarodiče, kteří ztratili blízkého, protože jim umožňují mít je vždy na blízku prostredníctom fotky vytištěné na polštáři. Slyšeli jsme mnoho dojemných příběhů od našich zákazníků. Ačkoliv dárek neodstraní smutek, je to myšlenka, která se cení.

Personalizovaný polštář pro miminka

Pokud očekáváš miminko nebo brzy navštívíš čerstvých rodičů, náš tip na dárek je roztomilý polštář s fotkou dítěte. Vyber si z milých ilustrací, které obsahují například žirafu, lva, sovu, koalu, motýla, velrybu nebo hasičské auto. Možností personalizace je nekonečno

K zvolenému designu můžeš přidat jméno dítěte nebo fotku, čímž rychle a jednoduše vytvoříš zábavný dárek pro nejmenší!

Personalizovaný polštář na Den matek

Personalizovaný polštář je také skvělým dárkem pro maminky. Nahraj svou oblíbenou fotku své mámy nebo celé rodiny a dokonči svůj design jedním z našich vzorů.

Personalizovaný polštář jako svatební dárek

Pokud hledáš originální svatební dárek, daruj sadu personalizovaných povlaků na polštáře s nápisem Mr & Mrs. Nahraj zábavnou fotografii šťastného páru nebo přidej jejich příjmení a tím vytvoř originální svatební dárek.

Personalizovaný polštář nebo povlak na polštář

Na straně produktu si můžeš vybrat mezi objednáním osobního polštáře (včetně náplně) nebo personalizované povlaku na polštář.