Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Co říkají naši zákazníci

Quote icon

Mockrát Vám děkuji, dárek udělal radost. 💖

Anna na 24-05-22

10 / 10
Quote icon

Děkuji za velmi rychlé dodání i skvělé zpracování výrobku!

Marketa na 23-05-22

10 / 10
Quote icon

Dárková krabice

Miroslava na 17-05-22

10 / 10
9.9

421 recenze

Zobrazit vše

Vánoční dárky

Vánoce znamenají hledání perfektních vánočních dárků pro vaše blízké. Je to každoroční výzva, proto se snažíme vám pomoci najít skutečně osobní a jedinečné dárky pro rodinu a přátele. Žádné vytvořené dárky nejsou stejné, protože každý můžete personalizovat fotkou a / nebo textem dle svého výběru. Ať už tedy hledáte dárek pro něj, pro ni, pro nejmenší nebo pro čtyřnohé miláčky, jste tady správně.

Vánoce na dálku

Víme, že ne každý se na Vánoce uvidí se všemi, s nimiž by chtěl, takže abyste mohli snadněji ukázat svou pozornost, a to i na dálku, můžeme váš dárek poslat přímo příjemci. Dárek bude dodáno v pěkné krabici, připravený čekat pod vánočním stromkem, dokud nebude rozbalený.

Předvánoční zábava

Správná vánoční nálada při přípravě domu, dárků a štědré večeře může vánoční radost mnohem více prodloužit. Představte si, jak předem dáváte dekorace na stůl; krásný gravírovaný pohár, potištěné servítky a personalizované prostírání pro každého hosta, vše umístěné na speciálním ubruse. Tyto doplňky udělají ze štědré večeře opravdu výjimečnou událost. Dopřejte si osobní koženou zástěru a můžete se během přípravy vánoční klasiky cítit jako špičkový kuchař.

Personalizovaný hrnek

Když je počasí to pravé zimní, třeba se nějak zahřát uvnitř. Proč si neužít svůj oblíbený teplý nápoj z osobního hrnečku? Pokud má na vánoční párty každý vlastní hrnek se svým jménem nebo fotografií, nedojde k žádným záměnám. Přidejte k chutnému nápoji trochu kouzla pomocí magického hrníčku! Na první pohled vypadá jako obyčejný černý hrnek, ale když do něj nalijete svůj oblíbený horký nápoj, ukáže se, co je na něm speciální.

Prošli po večeři všichni na víno? V tom případě se každý může cítit výjimečně díky osobním sklenicí na víno, s gravírovaným jménem a speciálním vánočním designem. Tyto vánoční dárky se samozřejmě mohou opakovaně používat.

Personalizovaná svíčka

Každý ví, že v období Vánoc se stmívá brzy. Fantastickou příjemnou atmosféru lze snadno vytvořit svíčkami. Uspořádali jste velkou rodinnou večeři? Přidejte svíčky s obrázky nebo jmény každého člena rodiny. Těšíte se na romantickou večeři při svíčkách pro dva? Ozdobte svíčky obrázky vás dvou z prvního rande, svatby nebo úžasné dovolené.

Personalizované svíčky jsou perfektním způsobem, jak ukázat lidem, že na nich myslíte. Vytištěním loga své firmy na svíčky můžete ukázat i svým zaměstnancům nebo obchodním partnerům, že na nich myslíte. Díky různým velikostem lze vybrat perfektní svíčku, která každému rozjasní tmavé zimní dny.

Personalizované ozdoby

Přizpůsobte si sadu ozdob na stromeček fotkou a / nebo textem dle svého výběru a dodejte tak vánočnímu stromečku dokonalý osobní vzhled! Nabízíme gravírované skleněné ozdoby nebo průhledné plastové ozdoby, do kterých se vkládá vlastní design. Průhledné ozdoby jsou k dispozici v sadách po 2, 4 a 8, takže je můžete klidně i darovat. Skvělý nápad i na oslavu prvních Vánoc dítěte.

Personalizovaná sněhová koule

Nic není vianočnejšie jako sněhové koule! Klasický dárek, který si každý pamatuje ze svého mladšího věku. Nabízíme sněhové koule se sněhem, třpytkami nebo srdíčky, takže můžete vytvořit osobní sněhovou kouli pro každého. Přidejte fotografii dle svého výběru a hotovo! Také vypadají super jako dekorace na stole.

Personalizovaný kalendář

Po Vánocích se blíží nový rok! A to zase znamená, že není nic praktičtější jako osobní kalendář ve formátu A3 nebo A4. Přidejte fotku na každý měsíc v roce a umístěte na každou stránku nějaké milé překvapení!

Personalizovaný vánoční svetr

Pokud někdo ve vašem okolí stále ještě nemá ošklivý vánoční svetr, nechte mu ho vyrobit a přivítejte ho v klubu vtipných vánočních svetrů! Nahrajte fotku a jméno obdarované osoby a vytvořte vánoční svetr za pár minut.

Ponožky, čokoláda, víno nebo pivo

Pokud se raději držíte tradičních vánočních dárků, ale chtěli byste přidat něco osobní, samozřejmě i to je možné! K dispozici máme několik druhů čokoládových dárků, které uspokojí čokoholiků. Pro znalce vína máme lahodné láhve vína s personalizovaným štítkem, v personalizovaných dřevěném kufříku nebo s personalizovanými sklenicemi. Stejné dárky jsou dostupné také ve verzích s pivem pro ty, kteří raději to pravé vychlazené orosené. Pro ty, kteří každoročně darují ponožky, máme personalizované ponožky, na které je možné přidat fotku podle svého výběru, což dodá originalitu tomuto typickému dárku něco překvapující.

Pošlete osobní vánoční přání

Jste z těch, kteří drží tradice a každý rok posílají svým blízkým vánoční pohlednici? Proč letos nepřidat něco osobní a připravit si vlastní vánoční pozdrav? Na naší webové stránce jejich vytvoříte okamžitě a mile překvapíte rodinu, přátele a kolegy.

Hledáš inspiraci na vánoční dárky?

Ještě přesně nevíš, co daruješ a chceš pár tipů o nejoblíbenějších dárcích? V těchto blozích Ti pomůžeme:
- První Vánoce spolu
- Vánoční dárky pod 20 €
- Nejkrásnější vánoční doplňky
- Super vánoční dárky pro každého