Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Představte si ten nepopsatelný okamžik štěstí hned poté, co někdo rozbalí dárek. Šíření štěstí je to, co nás baví. Proto děláme vše pro to, abychom vám pomohli udělat radost někomu jinému.

Na to se ptáme každý den. Snaha udělat druhého člověka šťastným je cítit ve všem, co děláme. Chceme přispět ke smysluplné změně a pomáhat lidem využívat jejich vzpomínky k vytváření nových.

Spread A Little Happiness

Jak to děláme?

Narozeniny vaší matky, valentýnský dárek pro vaši drahou polovičku nebo jen poděkování pro vašeho kolegu; každý okamžik a každý obdarovaný je jedinečný. Abychom pomohli každému dárci najít vhodný dárek, podporujeme tuto rozmanitost. To se odráží nejen v našem širokém výběru dárků, ale také v množství designů, které nabízíme. Zajistíme tak, že každý najde dárek, který zasáhne srdce jeho blízkých.

Vždy nasloucháme přáním a potřebám našich zákazníků, podle kterých se rozhodujeme. Každý den vytváříme nové dárky a návrhy a staráme se o to, aby naši zákazníci měli zážitek, který stojí za to.

Product Image
Photo book
Quote icon

Zajišťujeme, aby každý našel dárek, který se dotkne srdcí jeho blízkých.

Kde to všechno začalo

Společnost YourSurprise založili Gerbrand a Wouter, dva kamarádi z dětství, kteří chtěli vybudovat firmu od píky, později se k nim přidal Arne. Od začátku se obklopovali lidmi, kteří na sebe brali neustálé výzvy, aby se každý den zlepšovali. Vždy mějte na paměti, že jde o to pomáhat lidem vytvářet smysluplné okamžiky. To je to, v čem jsme dobří a co děláme rádi.

To nás přivádí tam, kde jsme nyní. YourSurprise se svými dárky „šíří trochu štěstí“ každý den do 28 zemí světa. Naše nabídka nyní zahrnuje více než 2500 dárků, které lze personalizovat pomocí fotografie, textu a/nebo loga. V našem kampusu v Zierikzee pracuje pod jednou střechou kolem 300 kolegů.

Arne, Gerbrand and Wouter

Arne, Gebrand and Wouter

Práce v YourSurprise?

Work at YourSurprise
Work at YourSurprise
Work at YourSurprise
Work at YourSurprise
Work at YourSurprise