Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Zhmotněte svou lásku jedinečným a trvalým dárkem na památku v podobě šperku šitého na míru s fotografií, jménem a/nebo textem dle Vaší volby. Gravírované přívěsky, náramky, manžetové knoflíčky a mnoho dalšího.

23 Nalezené dárky

Personalizované šperky a doplňky s fotografií a textem

Diamanty jsou sice věčné, ale personalizovaný šperk je lepší! Vyberte si personalizovaný šperk a překvapte své blízké jedinečným a nečekaným způsobem. Naše šperky lze personalizovat otiskem fotografie, gravírováním fotografie, jmény, iniciálami nebo textem. Jedná se o vysoce kvalitní výrobky a můžete je obzvláště ozvláštnit tím, že je obdarovanému personalizujete pro různé příležitosti, např:

  • Výročí: Ať už se jedná o novou nebo věčnou lásku, personalizovaný šperk je krásným způsobem, jak si připomenout důležitý milník ve vašem společném životě. Svou drahou polovičku můžete překvapit sadou manžetových knoflíčků s iniciály, přívěskem ve tvaru srdce s vyrytou fotografií nebo naším speciálním zámkem lásky.

  • Promoce: Pokud někdo z vašich blízkých slaví tento důležitý milník, můžete mu věnovat dárek, který si bude pamatovat navždy, něco jedinečného, co bude věnováno jen jemu, například pero s vyrytým jménem nebo pouzdro na vizitky.

  • Odchod do důchodu: Důležité informace: Dosáhl přítel nebo člen rodiny po celoživotní tvrdé práci dlouho očekávaného odchodu do důchodu? Překvapte je speciálním dárkem, například zapalovačem s vyrytým jménem nebo fotografií nebo dřevěnými hodinkami s rytinou.

  • Den matek nebo Den otců: Pokud chcete svým rodičům poděkovat za to, že jsou úžasní, můžete tak učinit šperkem, který vydrží a bude dokonalou památkou, která ukáže veškerou náklonnost, kterou k nim cítíte. Několik návrhů: krásné gravírované hodinky nebo personalizovaný náramek s iniciálami matky a dcery.

Naše personalizované šperky jsou vhodné pro muže i ženy. Důležité je, aby byl dárek originální a osobní. V našem sortimentu máme mnoho dárků, např: Přívěsky na klíče, přívěsky a náhrdelníky, pera, náramky, manžetové knoflíčky, zapalovače a mnoho dalšího.

Šperk je vhodným dárkem pro každou příležitost a pro obdarovaného bude jistě velkým překvapením.

Vybírat můžete z různých typů a barev šperků, například ve stříbrné nebo zlaté barvě nebo z pravého stříbra. Nabízíme prsteny, přívěsky různých tvarů a velikostí, náhrdelníky a náramky.

Přívěsek s vyrytým jménem, textem nebo fotografií

Jedním z našich nejoblíbenějších šperků je přívěsek se jménem nebo iniciálami. Nabízíme přívěsky ve stříbrné a zlaté barvě i přívěsky z pravého stříbra. Přívěsky jsou k dispozici v různých tvarech, například ve tvaru srdce, kulaté nebo čtvercové. Nabízíme také přívěsky s vodorovným nebo svislým pruhem, do kterého lze vyrýt jméno nebo iniciálu. Vyberte si personalizovaný náhrdelník se srdcem, personalizovaný náhrdelník s pruhem nebo personalizovaný náhrdelník s iniciálami. Proč si nevytvořit personalizovaný náramek se jménem, který by sadu doplnil? Věděli jste, že si můžete nechat vyrýt i fotografii na přívěsek a vytvořit tak náhrdelník s vyrytou fotografií? Nechte si na přívěsek vyrýt oblíbenou fotografii svého dítěte, dítěte nebo partnera. K vyrytí vaší fotografie do přívěsku používáme nejmodernější techniky s velkou pečlivostí a přesností. Personalizace vlastního přívěsku s vygravírovanou fotografií nebyla nikdy jednodušší a zábavnější. Díky různým tvarům přívěsků a mnoha možnostem personalizace můžete popustit uzdu své fantazii a kreativitě. Vytvořte si svůj personalizovaný fotonáhrdelník nebo jiný fotošperk hned teď.

Kožené náramky se jménem, textem nebo fotografií

Pokud máte rádi chladný, drsně vypadající druh šperků, zamilujete si naše gravírované kožené náramky. Jsou k dispozici v černé, hnědé a růžové barvě a mohou obsahovat až 25 znaků textu podle vašeho výběru. To znamená, že můžete přidat jedno nebo více jmen, pokud si to přejete, a vytvořit si tak vlastní personalizovaný náramek se jménem. Náramky jsou k dispozici v různých velikostech, takže jsou vhodné pro každé zápěstí.

Kromě gravírovaných kožených náramků nabízíme také kožené náramky, na které lze přidat fotografie: náramky s posuvníkem. Ty jsou rovněž k dispozici v černé, hnědé a růžové barvě a obsahují maximálně 3 jezdce, na které lze přidat fotografie. Pokud byste chtěli více jezdců, můžete si je objednat samostatně.

Manžetové knoflíčky s iniciálami nebo fotografií

Pro muže, kteří rádi nosí manžetové knoflíčky ke svému oblečení, nabízíme krásné personalizované manžetové knoflíčky, na které si můžete nechat vyrýt své iniciály. Vybírat můžete z oválných nebo čtvercových manžetových knoflíčků vyrobených z antialergické nerezové oceli. Vyrýt lze až 12 znaků textu.

Pokud byste si na manžetové knoflíčky raději nechali přidat fotografii, nabízíme i tuto možnost. Vybírat můžete z kulatých, oválných nebo obdélníkových manžetových knoflíčků. Fotografie je na manžetové knoflíčky vytištěna plnobarevně a má jedinečnou 3D povrchovou úpravu.

Další krásné doplňky, na které můžeme vyrýt text nebo fotografii

Kromě všech výše uvedených předmětů nabízíme mnoho dalších doplňků, které lze personalizovat, například: pera: Pokud hledáte elegantní dárek pro někoho výjimečného, personalizované pero s vyrytým textem mu jistě vykouzlí úsměv na tváři.