Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Znáte někoho, kdo je nadšenec do vaření? Překvapte tohoto mimořádného člověka kuchyňským příslušenstvím šitým na míru. Dodejte mu osobní kouzlo pomocí fotografie a/nebo textu!

122 Nalezené dárky

Viděli jste 48 z 122 dárků

Kuchyňské dárky

Pokud chceš překvapit milovanou osobu, která miluje trávení času v kuchyni milým dárkem, zde najdeš určitě, co hledáš. Máme nejlepší kuchyňské doplňky pro každého začínajícího či pokročilého kuchaře!

Personalizuj si své dárky

Nejlepší na našich dárcích je, že jejich prakticky využiješ každý jeden. Na úplné personalizaci lze přidat jméno, fotku, text a / nebo logo. Pokud přesně nevíš, co chceš, rádi Tě budeme inspirovat.

Desky na krájení a nože

Každý kuchař potřebuje dobrou desku na krájení a sadu pořádných nožů. Personalizuj svou vlastní skleněnou desku na krájení přidáním fotky podle vlastního výběru, nebo si nechte vyrýt na stojan na nože osobní zprávu. Stojan na nože obsahuje 9-dílnou soupravu nožů. Dřevěná deska na krájení lze použít na krájení chleba, jako servírovací deska nebo na podávání jídla, například pizzy. Tvůj design laser, čímž je kvalitní a odolný. Tato deska se dá také použít jako deska na sýr nebo uzeniny.

Hrnky a sklenice

Milovníci čaje a kávy, dávejte pozor! Máme tu něco právě pro Vás! Překvap milovaného člověka vlastním sklenicí na čaj nebo praktickým hrnkem. Sklenice na čaj mohou být vygravírované textem dle vlastního výběru s jedním z našich super vzorů. Naší personalizaci nehrozí žádné riziko vyblednutí. Nabízíme široký sortiment hrnků různých typů a barev. Například máme magický hrnek, jehož černá barva zmizí, když se do něj nalije horký nápoj. Pokud máš raději klasický vzhled, naše smaltované hrnky jsou perfektní. Tyto roztomilé hrnečky mají smaltovanou povrchovou úpravu a lze je personalizovat pomocí textu a / nebo fotky dle vlastního výběru.

Kuchařská čepice, zástěra and rukavice na pečení

Opravdový kuchař musí i nějak vypadat! Rychle a jednoduše personalizuj kuchařskou čepici nebo zástěru pro toho Tvého šéfkuchaře. Zástěra je jedním z nejpraktičtějších dárků do kuchyně, vhodná opravdu pro každého. Znáte malého rošťáka, který rád a často pomáhá v kuchyni? Tak proč mu nedarovat dětskou personalizovanou zástěru? Pokud hledáš pořádnou profesionální zástěru, naše kožené zástěry jsou perfektní. Tyto kožené zástěry lze personalizovat jménem nebo textem dle výběru. Pokud se Ti více líbí zástěra s fotkou, můžeš si vybrat jednu z našich látkových zástěr.

Dobré rukavice na pečení jsou nezbytností v každé kuchyni. Co tak personalizované kožené rukavice na pečení a grilování se jménem nebo textem dle výběru? Nebo textilní rukavice s fotkou nebo textem dle vlastního výběru?

Stolní podložky, talíře a příbory

Vydekoruj si stůl s personalizovanými kuchyňskými doplňky. Přidej fotku nebo text dle vlastního výběru!

Pokud chceš své dítě potěšit, daruj mu svůj vlastní personalizovaný talíř s fotkou a / nebo textem. Jídla budou chutnat ještě více než kdykoliv předtím!

Pro nejmenší nabízíme také krásnou soupravu příborů Miffy, na kterou je možné umístit jméno dítěte. Praktický dárek, který si budou užívat ještě dlouho.

Ubrusy a ubrousky / ubrousky

Pokud Ti záleží na tom, jakým způsobem je stůl vydekorovaný, přidej do sbírky personalizovaný ubrus a soupravu ubrousků. Ubrus je vyroben z vysoce kvalitního polyesteru a bavlny, což usnadňuje jeho čištění a opětovné použití. Jednoduše přidej fotku podle vlastního výběru. Máš plno fotek? Proč nevytvořit koláž?

Naše bavlněné ubrousky si také můžeš personalizovat svými fotkami. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitní bavlny a dají se prát v pračce. Nádherný doplněk k vánoční večer nebo k jiné slavnostní příležitosti.

Více skvělého kuchyňského příslušenství

Existuje spousta dalších zábavných doplňků, které můžeš personalizovat a dát jako dárek. Co tak personalizovaný dávkovačem mýdla na zábavnější mytí rukou, nebo kožené pivní tácky s libovolným jménem nebo textem nebo fotkami?

Pokud hledáš milý dárek pro babičku nebo dědečka, personalizovaná krabička na sladkosti možná potěší - vždyť staří rodiče mají plno zásob sladkosti, vždy připraveni na návštěvu vnoučat. Na krabičku můžeš přidat zábavnou fotku vnoučat a osobní dárek je hotový!