Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Personalizované spodní prádlo s fotografií a/nebo textem dle vašeho výběru.  

15 Nalezené dárky

Vytvořte si osobní spodní prádlo: osobní boxerky a tanga

Uvažovali jste někdy o tom, že byste svému spodnímu prádlu dodali osobní vzhled? S naší nabídkou personalizovaného spodního prádla je to nyní možné. Představte si to: pár boxerek nebo tang s vlastním jedinečným designem. Personalizované spodní prádlo je skvělý a zábavný dárek k výročí, na rozlučku se svobodou, narozeniny a kdykoli chcete dát vtipný dárek!

Jak si personalizovat spodní prádlo

Naše nabídka personalizovaného prádla zahrnuje:

  • Osobní boxerky: Tyto boxerky nejsou obyčejné - lze je personalizovat fotografií podle vašeho výběru. Ať už je to tvář vaší milované osoby, nebo nějaký interní vtip; můžete si ho nechat vytisknout přímo na boxerky.
  • Personalizovaná tanga: Chcete to ještě trochu okořenit? Naše personalizovaná tanga jdou ještě o krok dál a umožňují přidat fotografii i text. Nyní se můžete plně vyjádřit způsobem, který je skutečně intimní a osobní.

Jak to ale funguje?

  1. Nejprve si vyberete styl spodního prádla, který chcete personalizovat.
  2. Poté nahrajete fotografii, kterou chcete na spodní prádlo vytisknout. Můžete také přidat malý design.
  3. Pokud jste si vybrali naše personalizované kleště, máte také možnost přidat text.
  4. Jakmile jste spokojeni se svým návrhem, dokončíte objednávku a my se postaráme o zbytek.

Personalizované spodní prádlo pro ni

Nejlepší personalizované dámské spodní prádlo je to, které si můžete přizpůsobit! Vytvořte si jedinečná personalizovaná tanga se zábavnou a výstřední fotografií, která příjemce rozesměje. Můžete také přidat jméno, text nebo speciální datum. Naše tanga vynikají mezi dámským spodním prádlem. Nejsou to jen obyčejná tanga, ale plátno, na kterém můžete vyjádřit svou individualitu a vkus.

Personalizované spodní prádlo pro ni je k dispozici v červené nebo černé barvě a ve 3 různých velikostech: S, M, L.

Pokud dáváte přednost pohodlnějšímu oblečení, naše boxerky s fotografií jsou ideální volbou!

Personalizované spodní prádlo pro něj

Hledáte jedinečný dárek pro výjimečného muže ve svém životě? Nebo možná jen chcete dodat vlastnímu šuplíku se spodním prádlem nádech individuality? Naše personalizované pánské spodní prádlo je tou správnou volbou, jak mu vykouzlit úsměv na tváři skvělým originálním dárkem!

Naše personalizované boxerky jsou k dispozici ve 3 barvách: bílé, černé nebo růžové a ve 3 velikostech: M, L, XL.

Jak se vyrábí personalizované spodní prádlo?

Personalizované spodní prádlo je jedinečný způsob, jak se vyjádřit a dát najevo svůj názor. Proces personalizace spodního prádla zahrnuje použití pokročilé technologie tisku, která přenáší obrázek nebo text na látku oděvu. Tento proces zajišťuje, že design je dlouhotrvající a po vyprání nevybledne ani se neodloupne.

  1. Prvním krokem v procesu personalizace je výběr typu spodního prádla, které chcete personalizovat. Mezi dostupné možnosti patří boxerky a tanga. Po výběru typu spodního prádla si můžete vybrat barvu a velikost, která vám nejlépe vyhovuje.
  2. Vyberte si personalizaci. Jakmile si vyberete typ, barvu a velikost spodního prádla, můžete nahrát obrázek nebo text, který bude na oděv vytištěn. Obrázek nebo text může být cokoli od osobní fotografie až po oblíbený citát nebo slogan.
  3. Personalizace začíná! Po nahrání obrázku nebo textu začíná proces tisku. Použitá technologie tisku zajišťuje přesný přenos obrázku nebo textu na látku oděvu. Výsledkem je vysoce kvalitní personalizované spodní prádlo, které je pro vás jedinečné.
  4. Prádlo zašleme na vámi zvolenou adresu. Po dokončení procesu tisku je personalizované spodní prádlo pečlivě zkontrolováno, aby bylo zajištěno, že splňuje nejvyšší standardy kvality. Poté je oděv zabalen a odeslán na vámi zvolenou adresu, abyste jej mohli nosit a užívat si jej.

Personalizované spodní prádlo je skvělým způsobem, jak obohatit svůj šatník o osobní prvek nebo jej věnovat jako jedinečný a promyšlený dárek.