Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

Co říkají naši zákazníci

Quote icon

Mockrát Vám děkuji, dárek udělal radost. 💖

Anna na 24-05-22

10 / 10
Quote icon

Děkuji za velmi rychlé dodání i skvělé zpracování výrobku!

Marketa na 23-05-22

10 / 10
Quote icon

Dárková krabice

Miroslava na 17-05-22

10 / 10
9.9

421 recenze

Zobrazit vše

Nejlepší personalizované školní potřeby

Zpět do školy! Je čas jít zpátky do školy, takže určitě budete chtít předvést nějaké super nové školní pomůcky, díky kterým bude čas ve třídě trochu příjemnější. Nebylo by super mít na diáři své oblíbené fotografie? Nebo nejlepší obrázky z léta na poznámkovém bloku?

V našem online editoru si můžete snadno navrhnout ty nejlepší školní potřeby. Nahrajte své oblíbené fotografie a přidejte jméno nebo text na ten nejvhodnější design do školy.

Navrhněte si vlastní školní diář

Chcete jedinečný diář? Navrhněte si ho sami s vlastními fotkami na obalu vpředu a vzadu. Můžete si vybrat z různých vzorů a potisků, jako jsou květiny, srdce, tygři, ananasy nebo pomeranče. Přidejte svou vlastní fotku a jméno a budete mít diář, který vám bude každý závidět. Můžete si vybrat mezi diářem v tvrdé nebo papírové vazbě.

Složka na dokumenty, zápisník a penál

Můžete také navrhnout složku, poznámkový blok nebo penál podle sebe. Můžete si vybrat mezi poznámkovým blokem s kompletním designem a fotkami na obou stranách nebo blokem, který má něco jen na přední straně. Zápisníky jsou k dispozici v pevné nebo papírové vazbě ve formátu A5. Vyberte si z různých vzorů, jako jsou květiny, kočky nebo plameňáci. Můžete také nahrát fotku, kterou chcete na blok vytisknout.

Děláte si během hodin nebo přednášek hodně poznámek a chcete styl? Pak si navrhněte vlastní složku. Můžete nahrát vlastní fotografii a text a také můžete vybírat z našich zábavných designů a potisků. Máme designy speciálně pro učitele, pro maminky a tatínky nebo pro partnery, i hravé designy s kaktusy nebo texty s donutí. Pokud byste chtěli mít s sebou své oblíbené fotografie, můžete si také vytvořit složku s vlastní fotokoláž. Složka s fotografiemi se dodává s poznámkovým blokem A4, který se dá snadno vyměnit, když dojde.

Jste velkými fanoušky penály? Navrhněte si penál podle sebe. Můžete také nechat vytisknout na penál fotku nebo zprávu dle svého výběru. Pokud nemáte kreativní sklony, můžete si vybrat z naší nabídky zábavných vzorů a potisků. Tímto způsobem si můžete personalizovat vlastní robustní plechový penál. Pokud opravdu chcete udělat dojem, můžete si nechat vyrýt pero s textem nebo jménem dle svého výběru!

Obědové boxy, termosky a láhve na vodu

Přestávka je čas na oběd, což je zábava obzvláště s vlastním boxem na oběd, svačinu nebo lahví na vodu. V našem sortimentu naleznete růžové, modré a zelené obědové boxy, na které lze přidat jméno. Velmi užitečné, pokud máte dvě dívky, které chtějí obě růžový box (nebo obě modrý nebo zelený!). Okamžitě budete vědět, která krabička patří komu. Sklenice na pití máme v různých barvách, tvarech a velikostech. Nabízíme standardní školní láhev v modré, zelené nebo růžové barvě, kterou si můžete přizpůsobit vlastní fotkou. Pro nejmenší je k dispozici pěkný dětský hrníček s izolační hliníkovou stěnou, která udržuje nápoje příjemně chladné. Jejich vlastní termosky! Můžete si vybrat design s růžovými nebo modrými uchy. Můžete si dokonce nechat vytisknout na bok fotku podle svého výběru. Pokud dáváte přednost jedinečné bambusové nebo dokonce kovové lahve, jste tu správně!

Batohy

A konečně, cool batoh je pro návrat do školy nezbytností! Pro batolata a předškoláky máme pěkný růžový batůžek s jménem. Samozřejmě můžete přidat i fotku. Máme také pěkné sportovní tašky s roztomilými potisky pro nejmenší. Na tyto tašky můžete také přidat jméno, aby každý věděl, komu patří!

Cool batohy s fotkou jsou k dispozici také jako větší batohy. Tyto batohy mají na boku kapsa na láhev nebo termosku. Kapsy jsou kvalitně potištěny v plné barvě a jsou vyrobeny z odolného materiálu (bavlna / polyester). Pokud dáváte přednost kabelce přes rameno, můžete si také ji nechat vytisknout s cool fotografií.