Rychlé provedení!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Rychlé provedení!

Super rychlá přeprava! Většina dárků objednaných před 16:00 je odeslána v ten samý den!

Doručeno přímo na adresu příjemce

Všechny dárky s fotografií a textem. Naše výrobky jsou takové jedinečné, právě proto, že si je navrhl právě ty. Perfektní dárky pro všechny příležitosti, dokonce i jako maličkost, např. když chceš poděkovat nebo ti někdo chybí.

Každý dárek je personalizovaný fotkou nebo textem

Udělej dojem na své blízké jedinečným dárkem, i když ho nemůžeš dát osobně. Potěš svou rodinu, přátele a známé osobním dárkem doručením na tebou vybranou adresu nebo dokonce přímo do poštovní schránky bez nutnosti vyzvednutí.

3 Nalezené dárky

Nápady, jakými lze odhalit pohlavními vašeho miminka

Je více a více populární, odhalit pohlaví dítěte originálním způsobem; bude to chlapec nebo dívka? Na Instagram často vidíme, jak influenceri přicházejí s těmi nejzábavnějšího způsoby, jak říct své rodině, přátelům a followerům, jaké bude pohlaví dítěte. I ty chceš zábavnou formou říci, zda to bude chlapec nebo dívka? Udělej to pomocí bonbónů vyrobených právě na příležitost odhalení pohlaví dítěte.

Barvicí bonbóny: modré nebo růžové

Díky barvicím bonbonům lidé pouze během občerstvení uvidí, zda budete mít chlapce nebo dívku. Jejich jazyk se zbarví do růžova nebo do modra. Protože to sami nevidí (pokud nemají zrcadlo), bude to fakt zábavné. Bonbóny jsou bílé a plněné růžovou nebo modrou jedlou tekutinou!

Personalizuj si láhev vlastní fotkou

Kojeneckou láhev obsahující bonbony si samozřejmě můžeš personalizovat svou fotkou a textem.

Nech lidi předem tipovat, zda to bude holka nebo kluk

Bude zábavné předem se lidí zeptat, co si myslí! Během odhalení pohlaví můžete rozdělit lidi na "chlapeckou" a "holčičí" skupinu a trošku jejich pozabávať a potom jim dát bonbóny odhalující pohlaví!

Odhalení pohlaví živě na Instagram

Chceš dát i svým followerům na Instagram vědět, zda to bude chlapec nebo dívka? Pak z toho udělej skutečnou výzvu, kde sníte bonbóny odhalující pohlaví živě. Lidé zatím mohou hlasovat o tom, které pohlaví to bude. Na konci vyplazte všechny jazyk a Tada!

Dekorace na tuto akci

Během večírku na odhalení pohlaví dítěte si samozřejmě chcete vyzdobit domov růžovými a modrými dekoracemi! Aby toho nebylo málo, navrhni si svůj vlastní ubrus s růžovými nebo modrými detaily. Také si můžete zvolit, že na stůl pokladete růžové a modré cukerné srdíčka, které lidi naladí na začínající večírek!